جزوه جمع بندی ریاضی کنکور تجربی

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

در این روز های آخر همه به فکر جمع بندی هستند و شما هم نباید عقب بمانید. درس ریاضی درس مهمی در کنکور تجربی است و داوطلبان میبایست برای کسب رتبه برتر، توانایی خوبی در این درس داشته باشند. اگر شما هم به فکر جمع بندی ریاضی هستید، دانلود جزوه جمع بندی ریاضی تجربی از وبسایت تخصصی مجموعه کنکور آکو میتواند بسیار کمک کننده باشد. یک جزوه ریاضی کنکور تجربی باید چند ویژگی داشته باشد.

اولی ویژگی جزوه ریاضی تجربی خوب، مبحثی بودن آن است. یعنی در هر جایی از هر کتاب درسی نظری که راجب توابع صحبت شده باشد، در جوزه ریاضی کنکور تجربی آکو آمده است و توضیحات ونکات کنکوری آن حتما ذکر شده است. (درست مثل جزوه جمع بندی زیست شناسی کنکور) دومین ویژگی آن خلاصه بودن آن است که به درد دوران جمع بندی کنکور میخورد و میتوانید به راحتی برای یادآوری و تورق های سریع قبل از کنکور از آن استفاده کنید.

این جزوه جمع بندی ریاضی تجربی 23 صفحه دارد و علاوه بر درسنامه و جداول مشخص، تست های نمونه هم دارد. فراموش نکنید که بجز دانلود جزوه ریاضی تجربی نیاز است که تست زنی های آخر فصل یا حداقل تست های جمع بندی کتاب های کمک درسی را انجام دهید. فراموش نکنید که این جزوه برای امتحانات نهایی به درد دوازدهمی ها نمیخورد. و بهتر است برای دوران امتحانات، نمونه سوال های امتحانات نهایی سالهای گذشته را از وبسایت مشاوره کنکور آکو دانلود کنید.

کیتوانید برای دانلود جزوه های بیشتر و همینطور پادکست های آموزشی در کانال تلگرام مشاوره کنکور آکو عضو شوید.

دانلود جزوه جمع بندی ریاضی تجربی

اگر میخواهید از سایر رشته های نظری به دوازدهم تجربی تغییر رشته بدهید میبایست در امتحانات رشته تجربی در شهریور ماه استفاده کنید. برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم ریاضی و فیزیک کلیک کنید.

نام درسریاضی
پایهکنکور
رشتهتجربی
فصل همه فصل ها
مبحثنکته و تست
نوع سوالاتتستی
حجم حدود 17.25مگابایت
قیمت رایگان
تعداد صفحه23 صفحه
نویسندهدکتر محمد رضا میرجلیلی و دکتر مهدی امیریان
نوع چاپرنگی
لینک دانلود دانلود جزوات کنکور دانلود جزوه ریاضی تجربی
جزوه ریاضی کنکور تجربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا