دانلود جزوه تاریخ دوازدهم انسانی

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

دانلود جزوه تاریخ دوازدهم انسانی یعنی داشتن تمامی نکات تاریخ دوازدهم انسانی در چند صفحه و 70 درصد راحتی بیشتر برای مطالعه تاریخ! کتاب تاریخ دوازدهم انسانی که به نام کتاب تاریخ ایران و جهان معاصر نیز شناخته میشود، تقریبا درس چالش برانگیزی برای داوطلبان کنکور انسانی است.

درست است که همیشه و هرجا بهترین منبع برای کنکور ، کتاب درسی است اما منابع تاریخ کنکور انسانی نیز منابع بسیار عالی هستند. اما بحث جزوه تاریخ دوازدهم انسانی با موضوع کتاب های کمک درسی و کتاب های درسی متفاوت هستند.

دانلود جزوه تاریخ دوازدهم انسانی مثل یک نوت برداری برای روز های آخر میماند. روز های آخر میتواند روزهای آخر قبل از کنکور باشد یا روز های آخر قبل از امتحان نهایی یا حتی پرسش های کلاسی! در این جزوه تاریخ انسانی همه فصل ها و مباحث تاریخ دوازدهم انسانی به تفکیک خلاصه نویسی شده اند و میتواند برای تورق سریع کنکور بهترین گزینه باشد.

بازهم میگوییم که بهترین منبع برای کنکوری خواندن کتاب درسی است و شما برای دانلود کتاب های درسی دوازدهم انسانی به لینک آبی رجوع کنید. اما امکان دانلود جزوه تاریخ دوازدهم انسانی نیز به صورت رایگان برای شما عزیزان فراهم شده است. برای دانلود جزوه های بها دار به صورت رایگان در کانال تلگرام مرکز مشاوره کنکور سراسری آکو عضو شوید.

جزوه جامع تاریخ دوازدهم انسانی

نام درستاریخ
پایهدوازدهم
رشتهانسانی
فصل همه فصول
مبحثخلاصه
نوع سوالات
حجم حدود 2.5مگابایت
قیمت رایگان
تعداد صفحه30 صفحه
نویسندهناشناس
نوع چاپسیاه و سفید چاپی
لینک دانلود دانلود جزوات کنکور دانلود جزوه تاریخ دوازدهم انسانی
جزوه خلاصه تاریخ دوازدهم انسانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا