نرم افزار انتخاب رشته

02633408944

دانلود جزوه گروه های عاملی شیمی

جزوه خلاصه گروه های عاملی شیمی

4.9/5 - (23 امتیاز)

جزوه خلاصه گروه های عاملی شیمی در وبسایت تخصصی مشاوره تحصیلی آکو قرار داده شده است تا دانش آموزان رشته ریاضی و تجربی بتوانند با استفاده از آن ایرادات درسی خود را که مربوط به این مبحث است برطرف کنند. این جزوه را تیم مشاوره تحصیلی آکو به جهت دسترسی آسان داوطلبان در وبسایت و کانال تلگرام خود قرار داده است. برای بررسی اهمیت مبحث گروه های عاملی شیمی میتوانید تحلیل سوالات شیمی کنکور 1400 و 1401 را مطالعه کنید.

جزوه شیمی گروه های عاملی

جزوه خلاصه گروه های عاملی شیمی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و دانش آموزان و داوطلبان میتوانند با خوانش این توضیحات یک گام مثبت به سمت کنکور بردارند. دانش آموزان و داوطلبان میتوانند با دنبال کردن کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو تست ها و جزوات بیشتری را در اختیار خود قرار دهند و با خوانش این توضیحات و حل تست ها آمادگی های لازم را برای سوالات کنکور بدست آورید.

جزوه گروه های عاملی شیمی در مورد آلکان، آلکن، آلکین، الکل، اتر، آلدهید، کتون، کربوکسیلیک اسید، استر، آمین و آمید صحبت کرده است و گروه عاملی هر کدام را به همراه مثال در اختیار شما عزیزان قرار داده است. این جزوه خلاصه گروه های عاملی شیمی به شما عزیزان کمک میکند تا از سردرگمی در هنگام مطالعه و تورق سریع جلوگیری کنید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
شیمی
پایه :
یازدهم
رشته:
تجربی – ریاضی
مبحث
گروه های عاملی
حجم:
حدود 10 مگابایت
طراح جزوات:
ناشناس
قیمت:
رایگان
لینک های دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *