پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

دانلود رایگان کتاب تست خلاقیت نمایشی انتشارات کارنامه کتاب

طرح های مشاوره ا ی آنلاین
به این نوشته امتیاز دهید

خلاقیت نمایشی یکی از دروس تخصصی کنکور هنر است که به عنوان بخشی از سوالات درک عمومی هنر در کنکور سراسری سوال دارد. البته این درس قبل از کنکور 1402 درس جدا بوده اما طی تغییرات کنکور 1402 همراه با خلاقیت موسیقی و خواص مواد با درک عمومی هنر ادغام شده. کتاب تست خلاقیت نمایشی هم به همین علت منبع جدا دارد.

کلا سوالات درک عمومی هنر د رکنکور هنر 1402 به بعد 50 سوال را شامل میشود که حداقل 10 سوال به طور مستقیم از مبحث خلاقیت نمایشی خواهد بود. البته در سوالات خلاقیت تصویری کنکور هنر نیز مباحث نمایش عروسکی، طراحی صحنه و ماسک و گریم تا حدی مربوط به کتاب خلاقیت نمایشی میشوند.

تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو

اطلاعات بیشتر درباره کتاب تست خلاقیت نمایشی از مجموعه کارنامه کتاب

کتاب خلاقیت نمایشی کارنامه کتاب یک کتاب تقریبا 200 صفحه ای شامل بانک تست و پاسخنامه تشریحی است که در دو حیطه سینما و تئاتر خلاقیت نمایشی را مورد سوال قرار داده است. این کتاب برای تمرین و تست زنی بچه های کنکور هنر از منابع ماسک و گریم، طراحی صحنه و کتاب های رشته انیمیشن است.

تست های مطرح شده در این کتاب تست خلاقیت‌نمایشی بیشتر تالیفی و با ایده های جدید هستند اما از تست های کنکور سراسی و آزمون های آزمایشی نیز در بین تست ها استفاده شده است.

پیشنهاد میشود برای یادگیری بهتر مفاهیم و نکته تست های کتاب خلاقیت نمایشی کارنامه کتاب، ابتدا مطالب را از روی کتاب های وزارتی و البته منابع آزاد مطالعه نمایید و سپس تست زنی را از روی این کتاب تست خلاقیت نمایشی انجام دهید.

در ادامه میتوانید کتاب خلاقیت نمایشی کارنامه کتاب را از طریق لینک مربوطه دانلود کنید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
خلاقیت نمایشی
پایه :
کنکوری
رشته:
تخصصی هنر
مبجث
جامع
حجم:
حدودا 42 مگابایت
طراح جزوات:
پریناز شاد
قیمت:
رایگان
تلگرام
فیسبوک
واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا