نرم افزار انتخاب رشته

02633408944

دانلود نمونه سوال
تماس با ما وب پی

252 تست مثلثات دوازدهم با سطح دشوار برای رتبه های برتر کنکور ریاضی

به این نوشته امتیاز دهید

درس مثلثات یکی از مباحث پیچیده در کنکور است که برای کنکور ریاضی اهمیت بیشتری دارد. هرچند داوطلبان کنکور تجربی هم نیاز دارند که برای پاسخ دادن به 2 سوال سخت مثلثاتی ریاضی کنکور بر این مبحث تسلط کافی داشته باشند.

شاید در کتاب های تست ریاضی کنکور به ویژه در رشته تجربی کمتر به ارائه تست سخت مثلثات دوازدهم پرداخته باشند و به همین علت هم باشد که داوطلبان در مثلثات کنکور (باوجود متوسط بودن سطح سوالات) چندان موفق عمل نمیکنند.

به همین دلیل در این بخش از نمونه سوالات به ارائه یک فایل پی دی اف شامل 252 تست مثلثات دوازدهم پرداختیم و مثل همیشه بدون هزینه و به صورت رایگان دانلود فایل نمونه سوال مثلثات دوازدهم را امکان پذیر کرده ایم. برای دانلود نمونه سوالات بیشتر میتوانید کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو را دنبال کنید.

تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو

بررسی بیشتر 252 تست مثلثات دوازدهم هم سطح با کنکور

در این فایل که به صورت فشرده در لینک زیر قرار گرفته است تعداد 252 سوال سخت مثلثات دوازدهم همراه با پاسخنامه تشریحی و کلیدنامه قرار گرفته. این تست ها ویژه کنکور ریاضی یا تجربی نیستند و باتوجه به تقریبا یکسان بودن مباحث مثلثات برای دانش آموزان ریاضی و تجربی، نمونه سوال مثلثات دوازدهم برای هر دو گروه قابل استفاده است.

همانطور که میدانید هندسه با هوش فضایی ارتباط نزدیکی دارد و دانش آموزانی که در این 250 تست مثلثات دوازدهم موفق عمل کنند میتوانند از گرفتن درصد کامل از مثلثات مطمئن باشند. بیشتر نمونه سوالات مثلثات در این فایل بر اساس شکل های هندسی هستند و دام های تستی نیز برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

سوالات سخت مثلثات دوازدهم برای کدام داوطلبان مناسب است؟

داوطلبانی که تست های کتاب تست خود را زده اند و فکر میکنند تست های کتاب تست نمیتواند به اندازه کافی دانش هندسی آنها را ارزیابی کند، میتواند از این کتاب استفاده کنند. کلا اگر سطح پایینی در مثلثات دارید، از این مجموعه تست مثلثات دوازدهم استفاده نکنید چون بیشتر باعث ضربه خوردن اعتماد بنفس تحصیلی شما میشود.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
ریاضیات
پایه :
دوازدهم
رشته:
ریاضی و تجربی
نوع سوالات:
تستی
تعداد سوالات :
252
مرجع سوالات:
تالیفی
طراح:
نامشخص
لینک های دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سؤالات و پاسخ‌های اخیر