پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

دانلود آزمون های آزمایشی

دانلود آزمون 10 شهریور 1402 حلی سنج

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

یکی از گروه مدارس خاص تهران که تعداد قبولی کنکور آنها مثل تعداد قبولی کنکور مدارس تیزهوشان زیاد است، مدارس علامه حلی است. در میان رتبه های برتر کنکور 1402 ، رتبه های 4 و 8 کنکور ریاضی از دانش آموزان مدارس علامه حلی تهران بوده اند. این مدارس تا حدی از مدارس تیزهوشان هم پیشرفته تر محسوب میشوند اما به هرحال زیرمجموعه سمپاد هستند و آزمون های آزمایشی ویژه خودشان را برگزار میکنند.

دبیرستان های علامه حلی معتبرترین دبیرستان ها در کل قاره آسیا شناخته شده است و تا به امروز دانش آموزان آن بیش از 250 مدال افتخار بین المللی کسب کرده اند!

البته از حق نباید گذشت و باید گفت که این مدارس و آزمون هایش نیز گروه تجربی را بیشتر تحویل گرفته اند و آزمون های اختصاصی آن نیز ویژه داوطلبان کنکور تجربی است. این درحالی است که در سایر مدارس سمپاد آزمون های آزمایشی مانند ماز یا قلمچی برای همه داوطلبان به عنوان آزمون مرجع درنظر گرفته میشود.

تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو
دانلود آزمون 10 شهریور 1402 حلی سنج 3

دانلود آزمون 10 شهریور 1402 حلی سنج

در این مطلب لینک دانلود آزمون 10 شهریور 1402 حلی سنج را برایتان آورده ایم و امیدواریم دانلود آزمون 10 شهریور 1402 حلی سنج برای برداشتن قدمی هرچند کوچک به سمت موفقیت به شما کمک کند.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا