قلم چیدانلود آزمون های آزمایشی

دانلود آزمون 30 تیر 1402 قلمچی

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

آزمون 30 تیر 1402 قلمچی به عنوان دومین آزمون تابستان قلمچی برای دوازدهمی ها بود. باتوجه به برنامه راهبردی 1402 قلمچی درتاریخ 30ام تیر ماه برای پایه های یازدهم و دهم آزمون در نظر گرفته نشده است و دومین آزمون قلمچی برای دهم و یازدهمی ها آزمون 12 مرداد 1402 خواهد بود.

آزمون 30 تیر قلمچی آزمون پیشروی بود و مثل همه آزمون های آزمایشی قلمچی بخش پاسخگویی اجباری و پاسخگویی اختیاری داشت. یعنی در این آزمون داوطلبان در 4 درس تخصصی یازدهم به علاوه بخش کوچکی از دو درس تخصصی دهم پیشروی میکنند و باید تست زنی میکرده اند. این بخش برای همه داوطلبان اجباری بوده است.

بخش اختیاری برای پاسخگویی دروس دوازدهم خیلی محدود بود اما به هرحال برای دانش آموزان قویتر پیشخوانی دوازدهم از تابستان آغاز شده است. این درحالی است که در بودجه بندی آزمون های آزمایشی ماز بودجه بندی تابستان ویژه دهم یا یازدهم است و برای شروع دوازدهم تی بخش اختیاری هم در نظر گرفته نشده است.

به همین دلیل است که انتخاب بهترین آزمون آزمایشی باتوجه به شرایط شما مهم است. شاید شما سال گذشته دهم را خوانده باشید و تست زده باشید و حالا نیازی به وقت گذاشتن در تابستان برای دهم ندارید و فقط در دوران جمع بندی میخواهید به سراغ دهم بروید. پس آزمون های قلمچی نمیتواند پاسخگوینیاز های شما باشد و بهتر است ماز را انتخاب کنید که میتوانید بین دهم و یازدهم یکی را انتخاب و پیشروی کنید.

به هرحال اگر آزمون قلمچی را به عنوان آزمون آزمایشی کنکور خود انتخاب کرده اید و حالا به دنبال سوال و پاسخ های آزمون 30 تیر 1402 قلمچی به تفکیک رشته هستید در ادامه میتوانید فایل های مربوطه را دانلود کنید.

دانلود آزمون 30 تیر 1402 قلمچی با پاسخ تشریحی

تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین