نرم افزار انتخاب رشته

02633408944

زندگی نامه بزرگان کنکور

معرفی استاد علیرضا عبدالمحمدی

علیرضا عبدالمحمدی ادبیات کنکور

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

یکی از مهم ترین دروس عمومی که تاثیر خیلی زیادی در رتبه دارد درس ادبیات است. ادبیات کنکور که ضریب 4 دارد و اگر داوطلبان درس ادبیات را جدی بگیرند و بتوانند درصد قابل قبولی کسب کنند حتما تاثیرات مثبت ان را مشاهده خواهند کرد.  درصد دروس عمومی در شهر محل قبولی دانشگاه شما تاثیر دارد چرا که کمتر کسی به انها توجه میکند و درصد بالا در دروس عمومی، تراز شما را تغییر خواهد داد. اگر شما از همان ابتدا این مسئله را جدی بگیرید خیلی از دیگر رقیب های خود جلو خواهید افتاد . انتخاب استاد علیرضا عبدالمحمدی که به عنوان بهترین استاد ادبیات کنکور شناخته شده است، میتواند در داشتن درصد بالا ادبیات در کنکور تاثیر خواهد داشت.

 درکنار بهره مندی از تدریس علیرضا عبدالمحمدی ادبیات کنکور برای کسب یک درصد عالی نیازمند به برنامه ریزی دقیق و منظم است .

در آموزشگاه کنکور پرسا در کرج بهترین استاد های کنکور سراسری برای داوطلبان تمامی رشته ها در نظر گرفته شده است که میتوانید در بخش معرفی تیم آموزشگاه کنکور ما با این تیم قوی آشنا سوید.

ادبیات کنکور با استاد علیرضا عبدالمحمدی

به عقیده استاد علیرضا عبدالمحمدی ادبیات کنکور پنج بخش دارد که بخش اول لغت و املا است ، بخش دوم تاریخ و ادبیات ، بخش سوم ارایه های ادبی ، بخش چهارم دستور زبان ، و در اخر هم بخش پنجم که شامل قرابت معنایی میشود. پس باید به کمک بهترین استاد ادبیات به همه بخش هایی که بالاتر ذکر شده تسلط داشت تا بتوان درصد قابل قبولی در این درس کسب کرد.

استاد علیرضا عبدالمحمدی چندین سال به طور جدی ادبیات تدریس کردند و فعالیت های بسیاری در این حیطه انجام دادند و الان در دانشگاه ها هم مشغول به کار و تدریس ادبیات هست . همچنین استاد علیرضا عبدالمحمدی ادبیات را در بسیاری از مدارس و موسسات سر تا سر ایران تدریس میکند.

استاد علیرضا عبدالمحمدی ادبیات کنکور

علیرضا عبدالمحمدی متولد سال 1355 در تهران است و بهترین کلاس ادبیات کنکور را ارائه میدهد، ایشون از همان ابتدا علاقه زیادی به درس ادبیات داشت و از همان موقع که همه همکلاسی هایش از این درس فراری بودند او مشتاق این درس بود و همیشه به طور جدی ان را دنبال می کرد. تا اینکه تصمیم گرفت ادبیات را خیلی جدی تر و در دانشگاه هم دنبال کند پس به رشته ی ادبیات فارسی رفت .

استاد علیرضا عبدالمحمدی مدرک کارشناسی مهندسی سخت افزار خود را از دانشگاه صنعتی شریف دریافت کرد. و همچنین مدرک کارشناسی ارشد زبان ادبیات فارسی خود را هم از همین دانشگاه کسب کرد ، اما همه چیز اینجا تمام نمی شود وی در حال حاضر مشغول کسب مدرک دکترای زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه تهران است و برای دریافت ان زحمات زیادی کشیده است .

علیرضا عبدالمحمدی ادبیات را تدریس میکند و علاوه بر آن پژوهشگر شاهنامه نیز هست و به اینکار بسیار هم علاقه مند است.

سابقه کار دکتر علیرضا عبدالمحمدی  ادبیات کنکور

علیرضا عبدالمحمدی از همان موقع که اولین مدرک ادبیات خود را کسب کرد شروع به تدریس در مدارس کرد و بعد ها بخاطر موفقیت هایی که در تدریس هایش کسب کرد به مدارس و موسسات برتر و حتی به صدا و سیما نیز راه یافت و به عنوان بهترین استاد ادبیات کنکور شناخته شد.

کلاس استاد عبدالمحمدی بهترین کلاس ادبیات کنکور است که به صورت انلاین و حضوری است و بیش از 300 ویدئو از ایشون موجود است و علاوه بر ان ویدئو های انگیزشی و علمی ایشون در اینستاگرام و فضاهای مجازی بسیار وجود دارد .

وقتی اسم از کلاس آنلاین ادبیات می آید خیلی از بچه ها تصورشان نسبت به کلاس ها عوض میشود در صورتی که کلاسات انلاین استاد عبدالمحمدی فرقی با کلاس های حضوری ایشان ندارد ، کلاس ها و همایش های انلاین او مثل کلاسات حضوری کامل و پر نشاط است .

مزایا و معایب بهترین کلاس ادبیات کنکور

دلیل محبوبیت علیرضا عبدالمحمدی نحوه تدریس جذاب و جدید او است چون همانطور که گفته شد درس ادبیات درسی خسته کننده است و شیوه تدریس از همه مهم تر است تا دانش اموزان بتوانند با این درس ارتباط برقرار کنند . البته باید این را هم در نظر بگیریم که استاد علیرضا عبدالمحمدی رتبه های تک رقمی بسیاری داشته که میتوان این مسئله را هم جز دلایل محبوبیت ایشان دانست .

ارتباط دانش اموزان معمولا با استاد خوب است و میتوانند سوالات و مشکلات خود را راحت با استاد در میان بگذارند ، خود استاد عبدالمحمدی ادبیات کنکور را در شرایطی تدریس میدهد که هم خیلی به ازمون و رفع اشکال اهمیت میدهد.

تحلیل های ادبیاتی استاد عبدالمحمدی بعد از هر ازمون در پیجشان قرار خواهد گرفت که بد نیست انها را هم یک نگاه بکنید تا با شیوه ی تدریس ان کمی اشنا شوید. سطح تدریس در کلاس متوسط است ، مبحث کلاس ها از پاییه شروع میشود و این برای دانش اموزان مبتدی بسیار خوب است .

اما کلاس های ایشون برای دانش اموزانی که سطح بالایی دارند و میخواهند خیلی جدی تر و زودتر سطح خود را بالا ببرند پیشنهاد نمی شود .

کتاب ها و کلاس های استاد عبدالمحمدی

تالیفات و کلاس کنکور ادبیات استاد عبدالمحمدی

استاد علیرضا عبدالمحمدی علاوه بر اینکه چندین سال در حال تدریس است تالیفات بسیاری داشت و یکی از معروف ترین و پرفروش تربن تالیفات و کتاب های کنکور ان تالیفات ادبیات نشر الگوی عبدالمحمدی در ادبیات کنکور بود. همچنین از جمله تالیفات ان میشود به موارد زیر اشاره کرد :

 •  زنجیره های املایی
 •  تاریخ ادبیات کنکور جیبی
 • دستور زبان فارسی
 • الگوی کنکور
 •  نون شب حفظیات
 •  قرابت معنایی جامع کنکور
 •  موج ازمون های ادبیات فارسی
 •  فارسی نهم تیزهوشان
 • جامع ادبیات اختصاصی انسانی
 • لغت و املای کنکور
 •  ارایه های ادبیات نشر الگو
 •  پنج بحث زبان فارسی
 • فارسی نظام جدید مختص پایه های اولیه
 • ادبیات فارسی موضوعی
 • تاریخ ادبیات کنکور + قلمروها

علیرضا ابدالمحمدی علاوه بر موسسات و اموزشگاه و مدارس در تلوزیون و صدا و سیما هم راه یافته است و در انجا هم تدریس کرده . از جمله بهترین مدارس دبیرستان و بهترین موسسه کنکور در کرج که با علیرضا عبدالمحمدی همکاری داشتند، میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

 • موسسه تام لند
 • مدرسه ابوریحان
 • مدرسه کوشش
 • مدرسه مهرایین
 • فرزانگان
 •  موسسه کائو
 • و ….

آموزشگاه کنکور پرسا در کرج

بهترین آموزشگاه کنکور در کرج را میتوانیم با افتخار آموزشگاه پرسا معرفی کرد. در این آموزشگاه علاوه بر برقراری ارتباط موثر مشاور و دانش آموز، میتوانیم کلاس های کنکور را با شرایط مدرسه برای دانش آموزا

ن برگزار کنیم و شما را از حضور در کلاس های بی استفاده تست و تشریحی بی نیاز کنیم. برای دریافت اولین وقت مشاوره خود با شماره 02633408944 تماس بگیرید و یا از طریق کانال تلگرام مشاوره کنکور آکو با پشتیبانان و مشاوران ما در ارتباط باشید.

آموزشگاه کنکور در مهرشهر کرج

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن