خبر

انتخاب رشته پزشکی دانشگاه آزاد

آخرین مهلت انتخاب رشته پزشکی دانشگاه آزاد

تماس با ما تماس با ما آکو
به این نوشته امتیاز دهید

داوطلبانی که متقاضی انتخاب رشته در رشته های پزشکی دانشگاه آزاد هستند تا آخر امروز ۲۳ / ۶ / ۱۴۰۱ فرصت دارند انتخاب رشته خود را انجام دهند، این داوطلبان تنها می توانند در دوره کارشناسی ناپیوسته رشته های پزشکی انتخاب رشته کنند، در این خبر با مرکز مشاوره اکو همراه باشید.

انتخاب رشته پزشکی دانشگاه آزاد

رشته هایی که این داوطلبان می توانند انتخاب نمایند رشته هایی مانند تکنولوژی اتاق عمل، بهداشت عمومی، علوم آزمایشگاهی و مامایی هستند که داوطلبان بر اساس دفترچه انتخاب رشته می توانند کد رشته محل این رشته ها را در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند، همچنین داوطلبان دفترچه انتخاب رشته را به طور کامل مطالعه نمایند و با دقت کامل به انتخاب رشته خود بپردازند.

نوشته های مشابه

دانلود دفترچه انتخاب رشته با آزمون رشته های پزشکی دوره کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۱

متقاضیان انتخاب رشته در این رشته ها برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت اصلی دانشگاه آزاد به نشانی  http://www.azmoon.org مراجعه نمایند و انتخاب رشته خود را نیز در این سایت ثبت نمایند، همنچنین داوطلبان می توانند حداکثر ۲۰ کد رشته محل را در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایند.

به گفته برخی خبرگزاری ها، نتایج انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۱ دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان شهریور ماه اعلام خواهد شد، داوطلبان پس اعلام نتایج در صورت قبولی سایت دانشگاه پذیرفته شده را بررسی نمایند تا از زمان ثبت نام اطلاع یابند.

اینستاگرام مرکز انتخاب رشته آکو

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا