برنامه امتحانات شبه نهایی سنجش خرداد 1402

تماس با ما
5/5 - (1 امتیاز)

با تاثیر 40درصدی نمرات امتحانات نهایی دوازدهم شرکت در امتحانات شبه نهایی میتواند یکی از بهترین تصمیماتی باشد که میتوان گرفت. با شرکت در امتحانات شبه نهایی برگزار شده توسط سازمان سنجش، آمادگی برای کسب نمره بالا تر در دانش آموزان ایجاد میشود.

امتحانات نهایی آزمایشی برای کنکور دی 1401 نیز در آذر ماه 1401 برگزار شد که برنامه امتحانات شبه نهایی دی 1401 به شرح جدول مذکور بود.

این امتحانات برای آزمون های نهایی خرداد نیز برگزار میشود که در این باره در ادامه بیشتر توضیح خواهیم داد.اولا ثبت نام در امتحانات نهایی آزمایشی 1401 که برای آمادگی امتحانات نهایی خرداد 1402 برگزار میشود در دی ماه 1401 از طریق سایت سازمان سنجش انجام شد.

در ابتدای اسفند ماه 1401 برنامه امتحانات نهایی در وبسایت ثبت نام آزمون های آزمایشی و کانال تلگرام رسمی آزمون های سنجش منتشر شد. در این برنامه مشخص شده است که امتحانات نهایی سنجش از تاریخ 3 اسفند 1401 الی شنبه 6 اسفند 1401 در حوزه های آزمون مشخص شده برگزار میشود.

امتحانات نهایی 1401

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره تحصیلی آکو برای اطلاع از آخرین اخبار اعلانات رافعال کنید
رد
اجازه دادن به اعلان‌ها