متوسطه دوممدرسه

بهترین مدارس متوسطه دوم در کرج

معرفی دبیرستان های کرج

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

انتخاب بهترین مدارس متوسطه دوم در کرج بدون شک یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های والدین برای فرزندان خود است. تمامی والدین تلاش می‌کنند تا مدرسه‌ای مناسب برای فرزند خود انتخاب کنند تا دانش‌آموز بتواند در محیطی امن و آرام مشغول تحصیل شود چراکه محیط مدرسه تأثیر بسیار زیادی بر یادگیری دانش‌آموزان دارد. حال اگر دانش آموز پسر باشد بی شک به دنبال بهترین دبیرستان پسرانه و اگر دختر باشد به دنبال بهترین مدارس دخترانه در استان البرز کرج میگردید. پیش از هرچیز بیایید باهم معیار انتخاب بهترین مدارس متوسطه دوم را بررسی کنیم و سپس به معرفی بهترین دبیرستان های کرج به ترتیب اولویت بپردازیم. با مرکز مشاوره تحصیلی آکو همراه باشید.

آنچه می خوانید:

معیار های انتخاب بهترین مدارس متوسطه دوم در کرج

والدین در انتخاب مدرسه معیارهای مختلفی برای خود دارند اما از نظر کارشناسی ، معیار هایی که باید هنگام انتخاب بهترین دبیرستان دخترانه یا پسرانه برای دانش آموزتان در نظر بگیرید، به ترتیب زیر میباشند.

مکان بهترین مدرسه متوسطه دوم در کرج: مدرسه موردنظر بهتر است از خانه دور نباشد و قابل‌دسترس باشد. بهتر است دانش‌آموزان زمان زیادی برای رفت‌وآمد سپری نکنند و قبل از انتخاب مدرسه بهتر از داشتن سرویس و وسایل حمل‌ونقل برای مدرسه اطمینان حاصل فرمایید.

برنامه‌ها و فعالیت‌های درسی بهترین دبیرستان های کرج: امروزه در کل دنیا آموزش با روش‌های نوین انجام می‌شود و بهتر است مدرسه‌ای را انتخاب کنیم که از این شیوه‌های نوین در سیستم آموزش خود کمک می‌گیرد و معلمان با آموزش‌های به‌روز آشنا باشند. مدارسی که روی مهارت‌های ذهنی و فکری دانش‌آموزان تمرکز دارند می‌توانند خدمات آموزشی مناسبی نیز ارائه دهند.

مدیریت و معلمان مدرسه متوسطه دوم دخترانه یا پسرانه: کادر مدرسه اهمیت بسیار زیادی در انتخاب مدرسه دارد. اگر مدرسه‌ای انتخاب کنیم که مدیریت آن صحیح نباشد قطعاً در طی سال تحصیلی دانش‌آموز با چالش‌های بسیاری روبه‌رو خواهد شد.

امنیت و ایمنی د رمدرسه: یکی دیگر از معیارهای مهم ایمنی مدرسه می‌باشد که باید موردتوجه والدین قرار گیرد. ایمنی برای دانش‌آموزان در هر سنی اهمیت دارد و مدرسه باید بتواند امنیت دانش‌آموزان را در طی ساعاتی که در مدرسه هستند تأمین کند.

مواردی که ذکر شد نمونه‌هایی از فاکتورهای صحیح برای انتخاب مدرسه بود که نیاز است والدین به آنها توجه کنند تا به انتخابی درست دست یابند. در ادامه این مقاله به معرفی بهترین مدارس متوسطه دوم یا دبیرستان استان البرز به تفکیک دبیرستان های دخترانه و پسرانه می‌پردازیم تا با اطلاعات کافی بتوانید بر حسب نیاز دبیرستان خود را انتخاب نمایید.

بهترین دبیرستان های دخترانه و پسرانه کرج - بهترین مدارس متوسطه دوم در کرج

دبیرستان دخترانه فرزانگان از بهترین مدارس متوسطه دوم کرج

دبیرستان‌ های فرزانگان که جزو بهترین مدارس متوسطه دوم در کرج هستند،  در هر ناحیه از شهر کرج شعبه دارند و از امکانات نسبتاً خوبی برخوردار هستند. تمامی این مدارس دارای کتابخانه، سایت کامپیوتر، آزمایشگاه، نمازخانه، سالن کنفرانس، کلاس هوشمند و ورزشگاه می‌باشند.

دبیرستان دخترانه فرزانگان 1 آدرس: کرج، عظیمیه، میدان اسبی، خیابان شهید مسرور خسروی- تلفن: (026) 32521087 – 32531394

مدرسه متوسطه دوم فرزانگان 2 آدرس: کرج، خیابان شهید صدوقی، بعد از خیابان بسیج، خیابان شهید صمصامی، جنب کوچه شهید میش مست- تلفن: (026) 32826812 – 32826814

دبیرستان فرزانگان 3 آدرس: کرج، بلوار شهید مطهری، نرسیده به آزادگان، خیابان شهید ساوجی، اردلان 3، روبروی اداره کل کار- تلفن: (026) 32506781 – 02632526611

مدرسه فرزانگان 4 آدرس: کرج، فاز 4 مهرشهر، چهارراه هنرستان، جنب اداره راهنمایی‌ورانندگی – تلفن: (026) 33513824

مدارس متوسطه دوم تیزهوشان از بهترین دبیرستان های دخترانه در کرج

دبیرستان دخترانه دولتی دکتر کشی افشار

این دبیرستان که از بهترین دبیرستان های دخترانه شهر کرج محسوب میشود در ناحیه 2 واقع است و از امکانات نسبی خوبی همچون کتابخانه، سایت کامپیوتر، آزمایشگاه، نمازخانه، سالن کنفرانس و کلاس هوشمند برخوردار می‌باشد. موقعیت مکانی این دبیرستان نیز مناسب می‌باشد و قابل‌دسترسی است. با توجه به معیار های دسته بندی بهترین مدارس متوسطه دوم این مدرسه را میتوان از مدارس خوب استان البرز کرج دانست.

آدرس: میدان استاندارد، خیابان وحدت، جنب پمپ‌بنزین- تلفن: (026) 32808844 – 32814950 – ایمیل: hi.schoolkeshiafshar@yahoo.com

دبیرستان هیئت‌امنایی انقلاب اسلامی بهترین دبیرستان دخترانه کرج

این دبیرستان در گوهردشت کرج واقع است و دارای امکاناتی مانند کتابخانه، آزمایشگاه، نمازخانه، سالن کنفرانس و ورزشگاه برخوردار است. همچنین کلاس‌های این مدرسه به سیستم هوشمند مجهز بوده و به لحاظ امنیتی و ایمنی این مدرسه فاکتورهای لازم را دارا می‌باشد. برای تماس با  دبیرستان هیئت‌امنایی انقلاب اسلامی از بهترین مدارس متوسطه دوم در کرج میتوانید از اطلاعات زیر بهره ببرید.

آدرس: کرج، گوهردشت، کوی کارمندان، کارمندان شمالی هشتم شرقی، کوچه جهاد – تلفن: (026) 34428017 – 02634495747

مدرسه حضرت مریم در مهرشهر کرج

مدرسه حضرت مریم در استان البرز،منطقه مهرشهر،شهرداری،کوچه صد واقع شده است. این مدرسه هم مقطع متوسطه اول و‌هم‌متوسطه‌دوم‌دارد که متوسطه‌اول شیفت بعدازظهر و متوسطه دوم شیفت صبح دایر میگردد. بهترین مدارس متوسطه اول کرج کجاست

در مقطع متوسطه دوم برای رشته های تجربی،انسانی و ریاضی دانش آموز میپذیرد که در رشته تجربی سه کلاس حدودا سی و پنج نفره،رشته انسانی دو‌کلاس حدودا چهل نفره و رشته ریاضی یک کلاس سی نفره در نظر میگیرد. میانگین معدل برای رشته تجربی نوزده,انسانی هجده و ریاضی نوزده‌میباشد.این مدرسه دولتی میباشد و برای ثبت نام هزینه ای دریافت‌نمیکنند.

برای کنکور هم‌کلاس و آزمونی  در این مدرسه برگزار نمیشود و دانش آموزان برای تمرین بیشتر  اغلب به آموزشگاه ها مراجعه میکنند. از جمله رتبه برتر های این مدرسه میتوان به رتبه ۴۰ کنکور هنر و قبولی هنر دانشگاه تهران،رتبه۲۵۰ کنکور انسانی و قبولی حقوق دانشگاه علامه تهران،رتبه سه رقمی کنکور تجربی و قبولی پزشکی اشاره کرد. این مدرسه سرویس حمل و نقل برای دانش آموزان خود در نظر گرفته است که ماهانه شهریه ای را در قبال آن دریافت میکند که بر حسب فاصله از مدرسه تعیین میشود.

آدرس مدرسه مریم: کرج – مهرشهر – بلوار دانش – دبیرستان حضرت مریم – شماره تماس مدرسه : ۰۲۶۳۳۴۰۸۶۰۷

دبیرستان هیئت‌امنایی شهید محمدجواد شرافت

این دبیرستان از بهترین دبیرستان‌ های هیئت‌امنایی دخترانه استان البرز شهر کرج می‌باشد که در ناحیه 1 واقع شده است. این مدرسه امکانات آموزشی متنوعی را در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد و تعداد متوسط دانش‌آموزان در هر کلاس به طور متوسط 30 دانش‌آموز می‌باشد. امکانات این مدرسه شامل کتابخانه، سرویس ایاب‌وذهاب و بوفه می‌باشد. همچنین امکانات ورزشی این مدرسه شامل امکانات برای فوتبال، بدمینتون، والیبال و هندبال می‌باشد.

آدرس: بلوار طالقانی، نبش کاج شمالی – تلفن: (026) 32221555 – 32239381- ایمیل: highschool.sherafat@gmail .com

دبیرستان هیئت‌امنایی قلم چی

این مدرسه در محدوده ناحیه 3 واقع شده است و تعداد متوسط دانش‌آموزان در هر کلاس 24 نفر می‌باشد. از امکانات این مدرسه می‌توان به کلاس‌های هوشمند و کتابخانه بزرگ اشاره کرد. همچنین سرویس ایاب‌وذهاب نیز برای دانش‌آموزان برقرار است. موقعیت مکانی و مدیریت و کادر آموزشی مجرب دبیرستان هیئت امنایی قلم چی آن را به یکی از بهترین دبیرستان های دخترانه در کرج تبدیل کرده است.

آدرس: کرج، بلوار جمهوری، بلوار مولانا، بن‌بست بهزیستی – تلفن: (026) 34460527

دبیرستان دخترانه قلم چی از بهترین مدارس متوسطه دوم در کرج

دبیرستان دخترانه نمونه دولتی آینده‌سازان

این مدرسه در فاز چهار مهرشهر واقع شده است و دارای آزمون ورودی می‌باشد. هرسال دانش‌آموزان مبلغ کمی بابت تحصیل در این مدرسه پرداخت می‌کنند. از امکانات این مدرسه می‌توان به کلاس‌های هوشمند، کتابخانه، سالن کنفرانس و آزمایشگاه اشاره کرد. برای تحصیل در یکی از بهترین مدارس متوسطه دوم دخترانه در کرج میتوانید دبیرستان آینده سازان را انتخاب کنید.

آدرس: فاز ۴ مهرشهر – تلفن: ۰۲۶۳۶۵۴۶۰۹۲

دبیرستان دخترانه نمونه دولتی آینده سازان در کرج - بهترین مدارس متوسطه دوم

دبیرستان دخترانه غیردولتی ایران دخت

دبیرستان ایران دخت جز اولین مدارسی بود در زمان شیوع کرونا در ایران توانست آموزش‌ها را در بستر آنلاین و به‌راحتی در اختیار دانش‌آموزان قرار دهد. تعامل بین دانش‌آموزان و کادر مدرسه بسیار خوب بوده و پیگیری‌های مدام مدرسه باعث رضایت والدین شده است. تمامی کلاس‌های مدرسه از سیستم هوشمند برخوردار هستند تنها نکته منفی فضای کوچک مدرسه است که منجر شده سالن‌های مختلف و حیاط بزرگ در این مدرسه وجود نداشته باشد. ایران دخت هزینه مصوب مدارس غیرانتفاعی را برای ثبت نام دانش آموز دریافت میکند ولی یکی از بهترین دبیرستان های دخترانه کرج میباشد.

آدرس: کرج، مهرشهر، فاز 1، خیابان 100 شرقی، فرعی دوم غربی، پلاک 739 – تلفن: 02633409652-33418227

76655

معرفی دبیرستان غیرانتفاعی دخترانه آفاق

این دبیرستان در سه پایه ۱۰ ،۱۱ ، ۱۲ اقدام به جذب دانش آموز می نماید در سه رشته تجربی ، انسانی ، ریاضی. از شرایط شرکت در کلاس های کنکور این مدرسه لازم است بگویم که کلاس های ویژه کنکور از اواخر تیر شروع می شود و تا 20 شهریور ماه ادامه پیدا میکند و کلاس های مدرسه جهت آمادگی در کنکور و نهایی از مهر ماه شروع به کار میکند.

این مدرسه دارای امکانات مناسبی است و دانش آموز میتواند با خیالی آسوده در این مدرسه ثبت نام کند زیرا این مدرسه دارای امکاناتی مناسب بخصوص برای بچه های پایه ۱۲ هست از جمله این امکانات آزمون هایی جهت آمادگی در کنکور و نهایی ، داشتن مشاور تحصیلی مجرب و امکانات دیگری مانند کلاس های کنکور و….

علاوه بر موارد گفته شده در مدرسه آفاق از دبیران آقای متخصص و مجرب نیز دعوت به همکاری شده است و همچنین مجموعه دارای مکانی مناسب هم برای آموزش دانش آموزان و هم برای پانسون مطالعاتی می باشد.

شهریه این مدرسه طبق تعرفه آموزش پروش می باشد و دانش آموز فقط بابت آزمون های آزمایشی که بر اساس صلاح دید مشاور مجموعه انتخاب می شود باید هزینه اضافی پرداخت کند. اما باید توجه داشته باشید که این شهریه هر سال تغییر میکند ولی مدرسه بابت پرداخت شهریه با خانواده ها نهایت همکاری را می نماید. (لازم به ذکر است که در سال ۱۴۰۰ شهریه کلی مجموعه آفاق ۲۴ میلیون تومان می باشد ، که این شهریه هر سال متغییر است.)

آدرس مدرسه آفاق: مهرشهر، چهارباندی(بلوار شهرداری) ، نبش خیابان ۱۱۰ – تلفن: 02633407173/02633406052

معرفی مدرسه دخترانه آتیه بهترین دبیرستان در کرج

این دبیرستان در سه پایه ۱۰ ،۱۱ ، ۱۲ اقدام به جذب دانش آموز می نماید در سه رشته تجربی ، انسانی ، ریاضی و قرار است امسال نیز هنرستان مجموعه آتیه اقدام به فعالیت نماید. از شرایط ثبت نام در این مدرسه داشتن معدل مناسب جهت مجوز ورود به مدرسه می باشد. زیرا مجموعه میخواهد که سطح علمی همه افراد در مدرسه به یک شکل باشد تا دانش آموزان بتوانند به بهترین شکل در کنکور سراسری و نهایی موفق شوند.

تمامی کلاس های مدرسه آتیه حضوری می باشد و علاوه بر کلاس هایی که جهت آمادگی برای نهایی هستند کلاس های مخصوصی نیز ویژه کنکور سراسری برای بچه های پایه ۱۲ تشکیل می شود. این مدرسه دارای امکانات مناسبی است و دانش آموز میتواند با خیالی آسوده در این مدرسه ثبت نام کند. زیرا این مدرسه دارای امکاناتی مناسب بخصوص برای بچه های پایه ۱۲ هست.

از جمله امکانات ویژه ای که در مدرسه آتیه ارائه میشود میتوان به آزمون هایی جهت آمادگی در کنکور و نهایی ، داشتن مشاور تحصیلی مجرب و امکانات دیگری مانند کلاس های کنکور و…. اشاره کرد. علاوه بر موارد گفته شده در مدرسه آتیه از دبیران خانم متخصص و مجرب نیز دعوت به همکاری شده است و همچنین مجموعه دارای مکانی مناسب برای تحصیل دانش آموزان می باشد و ظرفیت هر کلاس حداکثر ۲۰ نفر است. شهریه این مدرسه طبق تعرفه آموزش پروش می باشد.

آدرس مدرسه آتیه در مهرشهر کرج: مهرشهر، چهارباندی (بلوار شهرداری) ، خیابان ۲۰۳ – تلفن: 02633402318 / 02633402254

دبیرستان دخترانه غیردولتی آپادانا از بهترین مدارس متوسطه دوم کرج

دبیرستان آپادانا با 15 سال سابقه از بهترین دبیرستان‌ های دخترانه کرج به‌حساب می‌آید. تا کنون این مدرسه متوسطه دوم توانسته بهترین رتبه‌های کنکور را داشته باشد. از جمله امکانات این مدرسه می‌توان به پانسیون مطالعاتی و آموزشگاه تخصصی کنکور اشاره کرد. همچنین دپارتمان مشاوره آموزشی و مشاوره رفتاری از دیگر خدمات ویژه این دبیرستان می‌باشد.

آدرس: کرج، مهرشهر، فاز 1، خیابان 106  –  تلفن: 02633407240

دبیرستان دخترانه آپادانا کرج

دبیرستان دوره دوم متوسطه پسرانه شهید سلطانی

دبیرستان‌های تیزهوشان پسرانه در استان البرز با نام شهید سلطانی شناخته می‌شوند و در هر ناحیه یک مدرسه تیزهوشان پسرانه قرار دارد که میتوان گفت همه آنها از بهترین دبیرستان های پسرانه کرج هستند. تمامی این مدارس مجهز به کتابخانه، سایت کامپیوتر، آزمایشگاه، سالن کنفرانس و ورزشگاه می‌باشند. همچنین تمامی کلاس‌ها در این مدارس از سیستم هوشمند برخوردار هستند. آدرس و شماره تلفن مدارس متوسطه دوم شهید سلطانی از بهترین مدارس پسرانه کرج در ادامه برای شما عزیزان آورده شده است.

شهید سلطانی 1 آدرس: کرج، عظیمیه، بلوار 45 متری کاج، چهارراه نیک نژادی جنوبی، کوچه شهید محمدی – تلفن: (026) 32509653 – 02632547252

شهید سلطانی 2 آدرس: کرج، بلوار شهید مطهری، خیابان شهید سلمانی ساوجی، بین اردلان 1 و 2 – تلفن: (026) 32521224 – 02632522004

شهید سلطانی 4 آدرس: کرج، حصارک، میدان شهرداری، خیابان خراسانی

شهید سلطانی 5 آدرس: شهر جدید هشتگرد، فاز 2، بلوار انقلاب، نبش خیابان کارگر، روبروی مجتمع تجاری پارس – تلفن: (026) 44269195 – 44254278 – ایمیل: shahidsoltani5@gmail.com

دبیرستان پسرانه شهید سلطانی کرج

 

دبیرستان پسرانه دولتی شهید رجایی

این دبیرستان در ناحیه 3 کرج واقع شده است و از امکاناتی همچون ورزشگاه، خوابگاه، سالن ورزشی و کنفرانس و آزمایشگاه برخوردار است. همچنین تمامی کلاس‌های این مجموعه که از بهترین مدارس متوسطه دوم کرج شناخته شده است، از سیستم هوشمند استفاده می‌کنند.

آدرس: کرج، خیابان شهید بهشتی، نرسیده به سه‌راه رجایی شهر، خیابان رسالت، هجرت 14 – تلفن: (026) 32721414 – 32705028

دبیرستان پسرانه شهید ستار لطفی

دبیرستان پسرانه شهید ستار لطفی یکی از بهترین دبیرستان های پسرانه کرج در محله کیانمهر می باشد. این دبیرستان دولتی می باشد و هیچ شهریه ای برای ثبت نام دریافت نمی شود . با این حال یکی از بهترین دبیرستان های پسرانه دولتی در کرج میباشد. دبیرستان شهید ستار لطفی یک دبیرستان نوساز مجهز به ازمایشگاه، کتابخانه ، ورزشگاه، سالن کنفرانس و کلاس هوشمند می باشد و دارای کادری مجرب است.

سه رشته تجربی و ریاضی و انسانی در دبیرستا شهید لطفی کیانمهر تدریس میشوند و خوشبختانه این دبیرستان در سال های اخیر دارای رتبه های برتر در کنکور بوده است. قبولی دانش آموزان در دانشگاه های برتر کشور از جمله دانشگاه صنعتی شریف تهران نیز در کارنامه درخشان خود ثبت کرده است. کسب چنین افتخاراتی به دلیل برگزاری کلاس های کنکوری برای دانش اموزان کنکوری و همچنین داشتن دبیرانی مجرب بوده است.

از انجایی که این مدرسه دولتی می باشد، هیچ شهریه ای برای شرکت در این کلاس های کنکور دریافت نمی شود.اما ممکن است نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای سرویس، کلاس های فوق برنامه و یا خرید کتاب های درسی باشد.

بهترین دبیرستان دولتی پسرانه کرج - شهید ستار لطفی

ادرس: کرج، کیانمهر، شهرک ساماندهی، میدان سرباز

شماره تماس: 02633290119

دبیرستان دولتی امام رضا (ع) از بهترین مدارس پسرانه کرج

مدرسه امام رضا (ع) در محمد شهر کرج واقع شده است و معیار های لازم را برای معرفی به عنوان یکی از بهترین دبیرستان های پسرانه کرج را دارد. برای مثال این مدرسه مجهز به سایت کامپیوتر، ورزشگاه، خوابگاه و آزمایشگاه می‌باشد. همچنین کتابخانه این مدرسه نیازهای دانش‌آموزان را رفع می‌کند. تمامی کلاس‌های این دبیرستان مجهز به سیستم هوشمند هستند. هرچند از نظر موقعیت مکانی نمیتوان مدرسه امام رضا را در دسته بهترین مدارس متوسطه دوم کرج قرار داد.

آدرس: محمد شهر، محمد شهر، بلوار شهید بهشتی (گلستانک)، کوچه امام رضا (ع) – تلفن: (026) 36314330 – 36333033

دبیرستان هیئت‌امنایی دهخدا کرج

این دبیرستان در ناحیه 1 کرج واقع است و از بهترین دبیرستان‌ های پسرانه کرج به شمار می‌آید. کلاس‌های این دبیرستان به طور کامل هوشمندسازی شدند. همچنین آزمایشگاه و کتابخانه این مدرسه متوسطه دوم تجهیز شده هستند و دانش‌آموزان می‌توانند از آن استفاده کنند.

آدرس: کرج، خیابان دانشکده شمالی – تلفن: (026) 32250099

دبیرستان هیئت امنایی پسرانه دهخدا

دبیرستان پسرانه غیرانتفاعی پارس ایران

این دبیرستان پسرانه یکی از شعب موسسه علوی می باشد که فراتر از مدارس موجود در سطح شهر عمل می کند و دارای کادری مجرب است . دبیرستان غیرانتفاعی پسرانه پارس ایران در کرج بهترین دبیرستان پسرانه کرج می باشد که در سه رشته علوم تجربی ، ریاضی و فیزیک و علون انسانی در سه پایه ی دهم یازدهم و دوازدهم (متوسطه دوم) دانش اموز می پذیرد.

در این دبیرستان علاوه بر اموزش ، کلاس های مشاوره و روانشناسی که گروهی و فردی برگزار می شود، برای کنکوری ها و دوازدهمی ها ، ازمون های مطابق با ازمون های علوی به صورت دوره ای برگزار می شود . این ازمون ها هم به صورت حضوری و هم انلاین برگزار می شوند و دارای کارنامه های تحلیلی می باشند که به تحلیل ازمون و رفع اشکال دانش اموز کمک می کند . این دبیرستان در سال های اخیر کسب افتخاراتی را در زمینه های فرهنگی و علمی و ورزشی و حتی کسب رتبه های برتر هرساله در کنکور داشته است.

همانطور که در ابتدا گفته شد این دبیرستان غیرانتفاعی می باشد و برای ثبت نام در این دبیرستان نیاز به پرداخت شهریه می باشد . ادرس دبیرستان پارس ایران: کرج، مهرویلا،خیابان انوشیروان غربی _پلاک ۱۴۷

شماره های تماس: ۰۲۶۳۳۵۳۷۹۵۸   02633537958   –  09353048299

دبیرستان پسرانه پارس ایران کرج

پیج اینستاگرام مجموعه پارس ایران

دبیرستان غیردولتی البرز

دبیرستان‌ های دخترانه و پسرانه غیر دولتی البرز از بهترین دبیرستان‌ های استان البرز شهر کرج می‌باشند که هرسال قبولی‌های خوبی در کنکور سراسری دارند. از امکانات موجود در این دبیرستان می‌توان به کتابخانه، آزمایشگاه، نمازخانه، سالن کنفرانس و ورزشگاه اشاره کرد. همچنین تمامی کلاس‌ها مجهز به سیستم هوشمند می‌باشند که البته در تمامی بهترین مدارس متوسطه دوم کرج این ویژگی وجود دارد.

آدرس: سه‌راه رجایی، خیابان یاسر 4 – تلفن: (026) 34645598

بهترین دبیرستان البرز پسرانه

دبیرستان غیردولتی مهر اول

مهر اول یکی از بهترین دبیرستان‌ های پسرانه در کرج است که تجهیزات کاملی دارد. این مدرسه ظرفیت بیش از 500 دانش‌آموز را دارد و دارای 24 کلاس در سه طبقه می‌باشد. این مدرسه دارای آزمایشگاهی با تجهیزات کامل به جهت انجام آزمایش‌های مختلف برای دروس فیزیک، شیمی، زیست و زمین‌شناسی می‌باشد. 5 کلاس این مجموعه به سیستم هوشمند مجهز هستند و در کلاس‌ها از تخته وایت‌بردهای سرامیکی استفاده شده است. سالن همایش دبیرستان مهر اول ، از بهترین مدارس متوسطه دوم کرج ظرفیت 250 نفری دارد که برای یک مدرسه غیر دولتی ظرفیت زیادی است.

آدرس: کرج، انتهای بلوار ملاصدرا، خیابان استقلال شمالی، انتهای کوچه مسلم ابن عقیل غربی، دبیرستان پسرانه مهر اول – تلفن:  02634435780- 02634493320 – ایمیل: info@mehreavval.ir

09

دبیرستان پسرانه غیرانتفاعی رشد نو

دبیرستان غیرانتفاعی پسرانه رشد نو واقع در کرج ( ناحیه ۳ )در سه رشته علوم تجربی ، ریاضی و فیزیک و علوم انسانی دانش اموز می پذیرد. این دبیرستان از مجهزترین دبیرستان های موجود می باشد که در کنکور های سال های اخیر رتبه های برتر زیر هزار بسیاری داشته است و همچنین در این مدرسه کلاس های کنکور نیز برگزار می شود .این دبیرستان یک دبیرستان غیرانتفاعی می باشد و برای ثبت نام در این مدرسه ملزم به پرداخت شهریه می باشید . اما یکی از مزایای این دبیرستان این است که شهریه ان به صورت قسطی قابل پرداخت است.
ادرس: : کرج، بلوار ملاصدرا، خیابان ابوذر جنوبی، کوچه میلاد
شماره تماس:

سخن مرکز مشاوره تخصصی تحصیلی و کنکور آکو درباره انتخاب بهترین مدرسه متوسطه دوم در کرج

بهتر است پیش از انتخاب مدرسه تحقیقات کاملی انجام دهید و این نشان دهنده آگاهی شما عزیزان است. اما فراموش نکنید که انتخاب بهترین دبیرستان دخترانه یا پسرانه برای دانش آموز چندان مهم نیست. مهمترین چیزی که باید به آن توجه کنید، برنامه ریزی و روش مطالعه درست دانش آموز برای موفقیت در دبیرستان و البته کنکور است. پس هرچند که میتوانید به کمک مطالب گفته شده ، بهترین مدارس متوسطه دوم را بشناسید و برای تحصیل دانش آموزتان در آن برنامه ریزی کنید اما قبل از آن بهتر است هدف گذاری و برنامه ریزی درسی را اولویت قرار دهید. برای مشاوره تخصصی تحصیلی و کنکور با آکو تماس بگیرید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا