پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

زندگی نامه بزرگان کنکور

بیوگرافی پوریا مظفریان استاد ریاضی و سخنران انگیزشی

مظفریان کیست و چه میکند؟

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
4.1/5 - (8 امتیاز)

در این مطالب به بررسی بیوگرافی پوریا مظفریان می پردازیم. زمانی که صحبت از ریاضی می‌شود، بسیاری از افراد به دنبال استاد خوب می‌گردند، فردی که بتواند تدریس خوبی داشته و به نتایج مطلوب برسد. از طرفی باید بیان کرد که قطعاً در این بین نام پوریا مظفریان مدرس ریاضی و البته مشاور انگیزشی کنکور ایران به چشم خواهد آمد.

فردی که امروزه بسیار مشهور بوده و حداقل یک بار هم که شده آن را در صفحات مجازی دیده‌اید. دبیری با متد درسی متفاوت و ادبیات کاملاً غیر مرسوم، اما با انگیزه که در ادامه بیشتر تلاش خواهیم کرد تا در مورد وی برای شما توضیح دهیم.

برای شرکت در کلاس های استاد پوریا مظفریان با شماره های دپارتمان آموزشگاه کنکور پرسا تماس بگیرید و یا از طریق فروشگاه کنکوری آکو دوره های استاد مظفریان را خریداری کنید.

بیوگرافی پوریا مظفریان

آقای مظفریان یکی از مدرس های موفق ریاضی کنکور است که باتوجه به سن و سالش بسیار جوان و سرشناس هستند. با توجه به فعالیت مشاور انگیزشی پوریا مظفریان و تدریس تخصصی ریاضی در صفحات مجازی به ویژه اینستاگرام به عنوان مدرس و مشاور انگیزشی بسیار شناس شدند. البته این را نمی‌توان بیان نکرد که قبل از حضور در صفحات مجازی، پوریا مظفریان مدرس توانمندی در حوزه ریاضی کنکور بودند که این عرصه باعث بهتر دیده شدن ایشان گردید.

خود استاد مظفری میگوید هدف من انتقال حس داشتن یک استاد ریاضی خفن به همه  دانش آموزان کشور عزیزم ایران است و از پلتفرم هایی مثل اینستاگرام یا سایت تخصصی پوریا مظفریان برای همین موضوع استفاده میکنم.

مظفریان استاد ریاضی و سخنران انگیزشی

پوریا مظفریان که متولد شهریور ماه سال 1373 در شهر گرگان است، مدارج ابتدایی تا قبل از دانشگاه را در شهر زادگاهش گذارند. البته او در این سن بسیار فعال بوده و در مدارس استعدادهای درخشان تحصیل کرده است. او به بازیگری و ورزش علاقه زیادی داشته و دارد و همین امر در دوران نوجوانی باعث افت تحصیلی وی شده بود. اما آشنایی با یک استاد ریاضی جوان و پر انرژی او را دوباره به درس و به ویژه ریاضیات علاقه مند کرد. پوریا مظفریان سه سال پشت کنکور بود و نهایتا به هدفش رسید.

در ادامه مسیر تحصیلات مقطع لیسانس را در دانشگاه امیر کبیر گذرانده است که نشان از هوش سرشار وی دارد. پوریا مظفریان در سال 1394 از رشته ریاضی کاربردی فارغ تحصیل شد ولی این انسان پر هیجان فعالیت در زمینه تدریس ریاضی کنکور را از همان سال اول تحصیل آغاز کرد. بازیگری در تدریس وی تاثیر زیادی گذاشته است و توانسته او را به نقش اول ریاضی کنکور ایران تبدیل کند. او با افتخار درباره شغلش میگوید:

من معلم دهه هشتادی ها هستم و فکر میکنم تدریس موثر به این دانش آموزان واقعا افتخاره!

درباره زندگی شخصی پوریا مظفریان اطلاعات زیادی در پیج اینستاگرامش منتشر نشده است ولی دانش آموزان مظفریان میگویند یکی از تفریحات او تعریف کردن خاطرات تلخ و شیرینش با همسرش است. از قرار معلوم این استاد جوان متاهل و شدیدا متعهد است و در ارائه تصاویر شخصی با همسرش حتی در وبسایت شخصی خودش هیچ نارضایتی دیده نمیشود.

استاد پوریا مظفریان و همسرش

از طرفی آقای پوریا مظفری علاقه شدیدی به کارگردانی داشته و در کنار درس و مشاوره انگیزشی کنکور، این حوزه را نیز دنبال می‌کرده است. همین موضوع از عوامل موفقیتش در بحث تدریس شده است. او با ایجاد سناریو تدریس، توانسته درس خواندن را برای دانش آموزان جذاب‌تر کند.

پوریا مظفریان مدرس ریاضی کنکور ایران، سابقه تقریباً 8 ساله به صورت حرفه‌ای در تدریس دارد و در آموزشگاه‌های مختلفی اقدام به تدریس می‌کند. در این سال‌ها سابقه تدریس در مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان و حتی صدا و سیما را در کارنامه خود دارد. در این میان نباید فعالیت های انگیزشی پوریا مظفریان را در زمینه مشاوره کنکور فراموش کرد.

آقای پوریا مظفریان مدرس ریاضی کنکور

همان طور که اشاره کردیم آقای مظفریان توانسته است که برای درس خود سناریو بچیند. این موضوع باعث شده که به راحتی دانش آموز بتواند با درس ارتباط برقرار کرده و به تدریس آشنا شود و به آن عادت کند. همچنین موضوع مهمی که در هنگام تدریس می‌توان اشاره کرد، موضوع تداوم است.

در حقیقت در این درس دادن، نوار مخفی بین مباحث ایجاد می‌کند. در این باره می‌توان گفت که دانش آموز رها نخواهد شد و کاملاً با درس مانوس خواهد بود. البته این روش ایجاد ارتباط بین دروس ، برای دانش آموزان ضعیف تر کمی چالش برانگیز خواهد بود.

نحوه تدریس آقای پوریا مظفریان مدرس برتر ریاضی کنکور
بیوگرافی پوریا مظفریان استاد ریاضی و سخنران انگیزشی 8

 

البته مورد مهم در مورد درس دادن آقای پوریا مظفریان، موضوع حل تمرین است. همواره تلاش کرده است که قبل از شروع کلاس به صورت رسمی، تلاش می‌کند که موارد کلاس گذشته را برایتان به روز کند. همچنین در طول درس تلاش می‌شود تا جایی که امکان دارد، مباحث شکسته سازی شود و متناسب با سطح عامیانه بیان گردد.

شاید تا به این جا جذب نحوه تدریس وی شده باشید، اما واقعیت این است که از نظر درسی همه چیز اینجا تمام نخواهد شد. در این درس دادن سعی می‌کند که از مباحثی آغاز شود که برای هضم کردن ساده‌تر خواهد بود. این موضوع را دانش آموزان کنکوری سابق یا حال حاضر ایشان به خوبی درک می‌کنند.

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین اساتید ریاضی کشور

فعالیت پوریا مظفریان بجز کنکور

در حقیقت پوریا مظفریان فقط بهترین مدرس ریاضی کنکور نیست و همین موضوع باعث جذابیت کار وی شده است. این استاد برای تمامی مقاطع تدریس را انجام می‌دهد و هر گروه را متناسب با خودش برایتان باز خواهد کرد. شیوه جذاب و بیان کاملاً دقیق باعث شده است که در هر مدرسه و آزمونی که باشید، احساس می‌کنید آقای مظفریان از بین مثال‌های سر کلاس اقدام به حل کردن سؤال برای شما کرده است.جمله معروف پوریا مظفریان که در مشاوره انگیزشی به کنکوری ها خیلی کمک کرده است این است:

 من معلم دهه هشتادی‌ها هستم و تدریسم برای این افراد است. او معتقد است که توانایی درک و تلاش این دهه همچون دیگر رده‌ها بسیار بالا است و باید با زبان مرتبط با آنان صحبت نمود.

پوریا مظفریان ریاضی کنکور را چگونه تدریس میکند؟

پوریا مظفریان خیلی به روز تر از آنچه خیال میکنید است. او حتی وبسایت تخصصی پوریا مظفریان را راه اندازی کرده است تا بیش از پیش با دانش آموزان در اراتباط باشد. از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های تدریس آقای مظفریان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تدریس پر انرژی و منحصر به فرد
 • استفاده از روش‌های کاربردی و خاص در حل سوالات دروس ریاضی
 • پیش بینی تست‌های احتمالی کنکور و حتی میزان دشواری سوالات
 • تدریس به صورت خصوصی، گروهی
 • استفاده از تمام امکانات در جهت تدریس کاملاً به روز
 • ارائه به صورت سناریو
 • جمع بندی مباحث در پایان هر درس نامه

پوریا مظفریان اینستاگرام

درآمد مشاور انگیزشی و مدرس ریاضی کنکور پوریا مظفریان

نحوه درآمدی پوریا مظفریان تنها از طریق تدریس در آموزشگاه‌ها نیست. بلکه پوریا مظفریان یکسری در آمد از طریق فروش پکیج های آموزشی و انگیزشی به کنکوری ها نیز دارد. البته اگر این موارد را کنار بگذاریم، می‌توان به اینستا نیز به عنوان یکی از منابع درآمد آقای مظفریان اشاره کرد. در حقیقت امروزه شهرت وی در این حوزه بسیار زیاد است.

پوریا مظفریان که معروف به مصاحبه گر آموزشی و انگیزشی است، توانسته از این طریق نیز اعتباری به دست آورد. کلیپ‌های انگیزشی با طرف‌داران بسیار زیاد در شبکه‌های مجازی دارد که سود سرشاری را نیز برای او به وجود آورده است. جلسات مشاوره تحصیلی و انگیزشی پوریا مظفریان در کنار تدریس ریاضی کنکور از دیگر فعالیت های درآمد زای وی است.

مزایا و معایب تدریس استاد پوریا مظفریان در کلاس آنلاین

با وجود این که آقای پوریا مظفریان به عنوان یک مدرس ریاضی کنکور بسیار امروزی و کاملاً جدید است. در روش تدریس و مسیری که او برای فرو کردن ریاضی در ذهن دانش آموزان پیش گرفته است نمیتوان ایرادی پیدا کرد اما ایراداتی در کلاس های آنلاین ایشان دیده می‌شود که در ادامه به بررسی آن‌ها پرداخته‌ایم.

 • در کلاس آنلاین فرصت دوره به شدت کم بوده و روابط دو طرفه به میزان بسیار زیادی کاهش یافته است.
 • متقاضیان زیاد و ظرفیت‌ها محدود و گاهی کیفیت یادگیری کاهش پیدا می‌کند.
 • فعالیت بیشتر مجازی و مشغولیت به حوزه اینستا تا تدریس به صورت سابق.
 • هدر رفت زمان زیاد برای خواندن مطالبی که در قسمت کامنت بیان می‌شود.
 • بحث هزینه گرایی و نیاز به صرف هزینه بالا برای دسترسی به هر کدم از امکانات ایشان، از موارد مهم خواهد بود.

 

مهم‌ترین عیب تدریس آقای مظفریان

برخی شایعات البته همواره در اطراف ایشان وجود دارد که به اثبات نرسیده است و ماهم به عنوان مشاور کنکور این شایعات را تکذیب میکنیم. یکی از این موارد که بیان می‌شود موضوع کپی بودن مطالب بیان شده در سخنرانی‌ها است. البته بیان شده که همواره ایشان همان چیزی که در قالب ویدئو نمایش می‌دهند، نیستند، اما چیزی تا به امروز به اثبات نرسیده است.

مورد مهم بعدی نارضایتی برخی از دانش‌آموزان سطح بالا است که هرگز با کلاس‌های استاد مظفریان مرتفع نمی‌شوند و معتقد هستند که ایشان برای رساندن به یک سطح خوب استادی توانا هستند اما در بحث مباحث یک پله بالاتر و رتبه شدن باید کم و کاستی‌های دیگری را نیز بر طرف سازند. درواقع استاد مظفریان برای ضعیف تر ها چه آنلاین و چه حضوری یک فرشته است اما قوی تر ها باید حتما از کلاس های حضوری ایشان بهره ببرند تا توانایی های کامل ایشان را در تست زنی های کنکور استفاده کنند.

بیوگرافی کاری و تحصیلی آقای پوریا مظفریان مدرس ریاضی

 نظر دانش‌آموزان پوریا مظفریان

باید بیان کرد که استاد پوریا مظفریان از نظر دانش آموزان به خصوص متوسطه اول به عنوان یک استاد توانمند معرفی می‌شود. این موضوع را قادر هستید از طریق کامنت‌ها و همچنین مواردی که در سایت خودش بین می‌شود، مشاهده کنی. البته باید بیان کرد که برای مقاطع بالاتر کمی کار سخت‌تر شده و نظرات بینابینی است.

برخی در سطح متوسط و بسیار راضی و برخی دیگر نیز به علت کم بودن میزان توضیحات ناراحت و رنجور هستند.

در حقیقت همه چیز به شما بستگی دارد که در چه سطحی هستید. البته همگی بر این موارد که او فردی کاملاً مودب است و در کلاس‌ها از روش‌های جدید برای بیان موارد مختلف استفاده می‌کند، اذعان دارد. اما بهرحال هیچ کس حتی پوریا مظفریان نمیتواند بهترین مدرس ریاضی کنکور برای همه داوطلبان باشد.

نظرات دانش آموزان درباره تدریس استاد پوریا مظفریان ریاضی کنکور

بهترین استاد ریاضی باتوجه به روش مطالعه شما تعیین میشود. درست همانطور که برای عربی کنکور بین ادیب شیخ بهایی و محمد واعظی رقابتی باتوجه به سطح دانش آموزان هست برای ریاضی هم نمیتوان گفت پوریا مظفریان بهتر است یا آریان حیدری و سامان سلامیان! هرچند در زمینه مشاوره انگیزشی پوریا مظفریان طرفداران بیشتری دارد.

مقایسه پوریا مظفریان و آریان حیدری

پوریا مظفریان این روزها در ریاضی کنکور غوغا به پا کرده است و این را از سایت پر بازدید کلاس های آنلاین پوریا مظفریان میشود فهمید. این استاد این روز ها با غول های ریاضی کنکور مثل آریان حیدری رقابت میکند هرچند که نمیتوان گفت روش تدریس کدامیک بهتر است.

اما درمقایسه کلاس های پوریا مظفریان و استاد حیدری باید گفت که به هر حال کلاس آنلاین را نمیتوان با کلاس حضوری مقایسه کرد و از آنجا که کلاس های استاد آریان حیدی صرفا آنلاین یا به صورت فایل های ویدئویی است، احتمالا تفهیم مطالب در کلاس هی استاد مظفریان بهتر باشد.

همچنین پوریا مظفریان ریاضی کنکور را به روش بازیگری تدریس میکند. او میگوید باید برای دانش آموز سناریو چید. داستانی که هرگز فراموش نکند و مثل سریال های ترکیه ای که تا ابد در ذهن آدم میمانند پیوسته و هیجان انگیز باشد. این درحالی است که استاد حیدری نتوانسته دهه هشتادی ها را با تدریس خود همراه کند هرچند تدریس او را نمیتوان از نظر علمی یا آکادمیک زیر سوال برد.

کلام آخر مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو درباره پوریا مظفریان

پوریا مظفریان یکی از مدرس های جوان و به نام ریاضی کنکور در کشور عزیزمان ایران است که به آموزش این درس چالش برانگیز در همه مقاطع می‌پردازد. او را می‌توان به عنوان پرچم دار نسل آینده در بین معلمین نامید. همچنین پوریا مظفریان در حوزه سخنوری و کلیپ های آموزشی و مشاور انگیزشی نیز بسیار مشهور است. برای ثبت نام اولیه در کلاس های حضوری بی عیب و نقص پوریا مظفریان در کرج، از طریق اینستاگرام مشاوره تحصیلی آکو همراه با باشید و یا با شماره 02691690517 تماس بگیرید.

معلمی که به عنوان یک آرتیست در برابر دوربین حاضر شده و توانسته موارد مختلف را به شیوه جذاب بیان کند. نکات انگیزشی که همگی برای دوران ناامیدی بسیاری از دانش آموزان مفید بوده و سر آغاز پیشرفتشان شده است.

 

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا