مشاور منزندگی نامه بزرگان کنکور

بیوگرافی پوریا مظفریان

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

زمانی که صحبت از ریاضی می‌شود، بسیاری از افراد به دنبال استاد خوب می‌گردند، فردی که بتواند تدریس خوبی داشته و به نتایج مطلوب برسد. از طرفی باید بیان کرد که قطعاً در این بین نام پوریا مظفریان مدرس ریاضی و البته مشاور انگیزشی کنکور ایران به چشم خواهد آمد.

فردی که امروزه بسیار مشهور بوده و حداقل یک بار هم که شده آن را در صفحات مجازی دیده‌اید. دبیری با متد درسی متفاوت و ادبیات کاملاً غیر مرسوم، اما با انگیزه که در ادامه بیشتر تلاش خواهیم کرد تا در مورد وی برای شما توضیح دهیم.

رزومه کاری و تحصیلی آقای پوریا مظفریان مشاور انگیزشی

آقای مظفریان یکی از مدرس های موفق ریاضی کنکور است که باتوجه به سن و سالش بسیار جوان و سرشناس هستند. با توجه به فعالیت مشاور انگیزشی پوریا مظفریان  در صفحات مجازی بسیار شناس شدند. البته این را نمی‌توان بیان نکرد که قبل از حضور در صفحات مجازی، پوریا مظفریان مدرس توانمندی در حوزه ریاضی کنکور بودند که این عرصه باعث بهتر دیده شدن ایشان گردید.

رزومه کاری و تحصیلی آقای پوریا مظفریان مشاور انگیزشی و مدرس ریاضی کنکور ایران

پوریا مظفریان که متولد سال 1373 در شهر گرگان است، مدارج ابتدایی تا قبل از دانشگاه را در شهر زادگاهش گذارند. البته او در این سن بسیار فعال بوده و در مدارس استعدادهای درخشان تحصیل کرده است. در ادامه مسیر تحصیلات مقطع لیسانس را در دانشگاه امیر کبیر گذرانده است که نشان از هوش سرشار وی دارد. پوریا مظفریان در سال 1394 از رشته ریاضی کاربردی فارغ تحصیل شدو فعالیت در زمینه تدریس ریاضی کنکور را آغاز کرد.

از طرفی آقای پوریا مظفری علاقه شدیدی به کارگردانی داشته و در کنار درس و مشاوره انگیزشی کنکور، این حوزه را نیز دنبال می‌کرده است. همین موضوع از عوامل موفقیتش در بحث تدریس شده است. او با ایجاد سناریو تدریس، توانسته درس خواندن را برای دانش آموزان جذاب‌تر کند.

پوریا مظفریان مدرس ریاضی کنکور ایران، سابقه تقریباً 8 ساله به صورت حرفه‌ای در تدریس دارد و در آموزشگاه‌های مختلفی اقدام به تدریس می‌کند. در این سال‌ها سابقه تدریس در مدارس نمونه دولتی و استعدادهای درخشان و حتی صدا و سیما را در کارنامه خود دارد. در این میان نباید فعالیت های انگیزشی پوریا مظفریان را در زمینه مشاوره کنکور فراموش کرد.

آقای پوریا مظفریان مدرس ریاضی کنکور

همان طور که اشاره کردیم آقای مظفریان توانسته است که برای درس خود سناریو بچیند. این موضوع باعث شده که به راحتی دانش آموز بتواند با درس ارتباط برقرار کرده و به تدریس آشنا شود و به آن عادت کند. همچنین موضوع مهمی که در هنگام تدریس می‌توان اشاره کرد، موضوع تداوم است. در حقیقت در این درس دادن، نوار مخفی بین مباحث ایجاد می‌کند. در این باره می‌توان گفت که دانش آموز رها نخواهد شد و کاملاً با درس مانوس خواهد بود. البته این روش ایجاد ارتباط بین دروس ، برای دانش آموزان ضعیف تر کمی چالش برانگیز خواهد بود.

نحوه تدریس آقای پوریا مظفریان مدرس برتر ریاضی کنکور

البته مورد مهم در مورد درس دادن آقای پوریا مظفریان، موضوع حل تمرین است. همواره تلاش کرده است که قبل از شروع کلاس به صورت رسمی، تلاش می‌کند که موارد کلاس گذشته را برایتان به روز کند. همچنین در طول درس تلاش می‌شود تا جایی که امکان دارد، مباحث شکسته سازی شود و متناسب با سطح عامیانه بیان گردد.

شاید تا به این جا جذب نحوه تدریس وی شده باشید، اما واقعیت این است که از نظر درسی همه چیز اینجا تمام نخواهد شد. در این درس دادن سعی می‌کند که از مباحثی آغاز شود که برای هضم کردن ساده‌تر خواهد بود. این موضوع را دانش آموزان کنکوری سابق یا حال حاضر ایشان به خوبی درک می‌کنند.

بیشتر بخوانید : معرفی بهترین دوره ریاضی کنکور

فعالیت پوریا مظفریان بجز کنکور

در حقیقت پوریا مظفریان فقط مدرس ریاضی کنکور نیست و همین موضوع باعث جذابیت کار وی شده است. این استاد برای تمامی مقاطع تدریس را انجام می‌دهد و هر گروه را متناسب با خودش برایتان باز خواهد کرد. شیوه جذاب و بیان کاملاً دقیق باعث شده است که در هر مدرسه و آزمونی که باشید، احساس می‌کنید آقای مظفریان از بین مثال‌های سر کلاس اقدام به حل کردن سؤال برای شما کرده است.جمله معروف پوریا مظفریان که در مشاوره انگیزشی به کنکوری ها خیلی کمک کرده است این است:

 من معلم دهه هشتادی‌ها هستم و تدریسم برای این افراد است. او معتقد است که توانایی درک و تلاش این دهه همچون دیگر رده‌ها بسیار بالا است و باید با زبان مرتبط با آنان صحبت نمود.

مهم‌ترین ویژگی‌های تدریس آقای مظفریان

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های تدریس آقای مظفریان می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تدریس پر انرژی و منحصر به فرد
 • استفاده از روش‌های کاربردی و خاص در حل سوالات دروس ریاضی
 • پیش بینی تست‌های احتمالی کنکور و حتی میزان دشواری سوالات
 • تدریس به صورت خصوصی، گروهی
 • استفاده از تمام امکانات در جهت تدریس کاملاً به روز
 • ارائه به صورت سناریو
 • جمع بندی مباحث در پایان هر درس نامه

پوریا مظفریان اینستاگرام

درآمد مشاور انگیزشی و مدرس ریاضی کنکور پوریا مظفریان

نحوه درآمدی پوریا مظفریان تنها از طریق تدریس در آموزشگاه‌ها نیست. بلکه پوریا مظفریان یکسری در آمد از طریق فروش پکیج های آموزشی و انگیزشی به کنکوری ها نیز دارد. البته اگر این موارد را کنار بگذاریم، می‌توان به اینستا نیز به عنوان یکی از منابع درآمد آقای مظفریان اشاره کرد. در حقیقت امروزه شهرت وی در این حوزه بسیار زیاد است.

پوریا مظفریان که معروف به مصاحبه گر آموزشی و انگیزشی است، توانسته از این طریق نیز اعتباری به دست آورد. کلیپ‌های انگیزشی با طرف‌داران بسیار زیاد در شبکه‌های مجازی دارد که سود سرشاری را نیز برای او به وجود آورده است. جلسات مشاوره تحصیلی و انگیزشی پوریا مظفریان در کنار تدریس ریاضی کنکور از دیگر فعالیت های درآمد زای وی است.

معایب تدریس استاد پوریا مظفریان

با وجود این که آقای پوریا مظفریان به عنوان یک مدرس ریاضی کنکور بسیار امروزی و کاملاً جدید است، اما ایراداتی در تدریس ایشان دیده می‌شود که در ادامه به بررسی آن‌ها پرداخته‌ایم.

 • در کلاس آنلاین فرصت دوره به شدت کم بوده و روابط دو طرفه به میزان بسیار زیادی کاهش یافته است.
 • وجود کلاس‌های طولانی که در برخی موارد می‌تواند خسته کننده باشد.
 • متقاضیان زیاد و ظرفیت‌ها محدود و گاهی کیفیت یادگیری کاهش پیدا می‌کند.
 • فعالیت بیشتر مجازی و مشغولیت به حوزه اینستا تا تدریس به صورت سابق.
 • هدر رفت زمان زیاد برای خواندن مطالبی که در قسمت کامنت بیان می‌شود.
 • عدم ارتباط مستقیم به علت نفرات زیاد و امکان پاسخگویی با تاخیر.
 • بحث هزینه گرایی و نیاز به صرف هزینه بالا برای دسترسی به هر کدم از امکانات ایشان، از موارد مهم خواهد بود.

مهم‌ترین عیب تدریس آقای مظفریان

برخی شایعات البته همواره در اطراف ایشان وجود دارد که به اثبات نرسیده است. یکی از این موارد که بیان می‌شود موضوع کپی بودن مطالب بیان شده در سخنرانی‌ها است. البته بیان شده که همواره ایشان همان چیزی که در قالب ویدئو نمایش می‌دهند، نیستند، اما چیزی تا به امروز به اثبات نرسیده است.

مورد مهم بعدی نارضایتی برخی از دانش‌آموزان سطح بالا است که هرگز با کلاس‌های استاد مظفریان مرتفع نمی‌شوند و معتقد هستند که ایشان برای رساندن به یک سطح خوب استادی توانا هستند اما در بحث مباحث یک پله بالاتر و رتبه شدن باید کم و کاستی‌های دیگری را نیز بر طرف سازند.

رزومه کاری و تحصیلی آقای پوریا مظفریان مشاور انگیزشی و مدرس ریاضی کنکور ایران

 نظر دانش‌آموزان پوریا مظفریان

باید بیان کرد که استاد پوریا مظفریان از نظر دانش آموزان به خصوص متوسطه اول به عنوان یک استاد توانمند معرفی می‌شود. این موضوع را قادر هستید از طریق کامنت‌ها و همچنین مواردی که در سایت خودش بین می‌شود، مشاهده کنی. البته باید بیان کرد که برای مقاطع بالاتر کمی کار سخت‌تر شده و نظرات بینابینی است.

برخی در سطح متوسط و بسیار راضی و برخی دیگر نیز به علت کم بودن میزان توضیحات ناراحت و رنجور هستند.

در حقیقت همه چیز به شما بستگی دارد که در چه سطحی هستید. البته همگی بر این موارد که او فردی کاملاً مودب است و در کلاس‌ها از روش‌های جدید برای بیان موارد مختلف استفاده می‌کند، اذعان دارد. اما بهرحال هیچ کس حتی پوریا مظفریان نمیتواند بهترین مدرس ریاضی کنکور برای همه داوطلبان باشد. هرچند در زمینه مشاوره انگیزشی پوریا مظفریان طرفداران بیشتری دارد.

کلام آخر مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو درباره پوریا مظفریان

پوریا مظفریان یکی از مدرس های جوان و به نام ریاضی کنکور در کشور عزیزمان ایران است که به آموزش این درس چالش برانگیز در همه مقاطع می‌پردازد. او را می‌توان به عنوان پرچم دار نسل آینده در بین معلمین نامید. همچنین پوریا مظفریان در حوزه سخنوری و کلیپ های آموزشی و مشاور انگیزشی نیز بسیار مشهور است.

معلمی که به عنوان یک آرتیست در برابر دوربین حاضر شده و توانسته موارد مختلف را به شیوه جذاب بیان کند. نکات انگیزشی که همگی برای دوران ناامیدی بسیاری از دانش آموزان مفید بوده و سر آغاز پیشرفتشان شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا