پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

خبر

تعطیلی مدارس و دانشگاه های تهران به علت آلودگی هوا یا مسائل سیاسی؟

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

این روز ها خبر های زیادی درباره تعطیلی مدارس در شهر های مختلف از جمله تبریز، اصفهان، تهران و کرج میشنویم و برخی از این اخبار عجیب است! مثلا در روز شنبه 16 دی 1402 باوجود اندکی بارندگی، تمامی مدارس شهر تبریز تعطیل شدند! به نظر میرسد نزدیکی سالگردهای فوت افراد رسانه ای که در اغتضاضات سال های گذشته مورد توجه قرار داشت، در این تعطیلی بی تاثیر نبوده است! یا استفاده از جنگ ابزار های پایگاه نظامی تبریز برای انتقام از اقدام اخیر اسرائیل میتواند علت این تعطیلی های ناگهانی باشد!

درباره تعطیلی مدارس و دانشگاه های تهران همچین موقعیت هایی زیاد دیده شده است! نمونه ای دیگر از این اخبار تعطیلی مشکوک مربوط به روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان استان تهران بود که اعلام کرد همه امتحان های این مجموعه دانشگاهی در تاریخ 16 دی ماه 1402 برگزار نمیشود این درحالی بود که شاخص آلودگی هوا حتی برای تعطیل کردن مدارس ابتدایی و پیش دانشگاهی نیز بالا نبود!

یا مثلا اعلام های مکرر درباره افت کیفیت هوای تهران از روز یکشنبه باوجود تاکید های زیاد هواشناسی بر بارندگی های چندروز اخیر(!) میتواند بر مشکوکیت این اخبار بیافزاید! به هرحال اینها تنها نظریه هایی فرضی براساس شرایط موجود در کشور و واکنش های عجیب آموزش و پرورش است و ممکن است اخبار تعطیلی مدارس و دانشگاه های تهران واقعا بی هیچ نیتی جز سلامت مردم باشد.

نظر شما درباره تعطیلی مدارس و دانشگاه های تهران و شهرستان ها

به عنوان یک تیم مشاوره تحصیلی سعی کرده ایم بستری را برای مباحثه و صحبت دانش آموزان درباره موضوعات مختلف فراهم کرده ایم و شما عزیزان درباره شرایط موجود میتوانید در همین مطلب نظرات خود را اعلام کنید. متذکر میشود که نظریه های گفته شده تنها ایده هایی بر اساس شنیده های ماست و نمیتوان هیچ سندیتی بر این اساس ارائه داد!

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا