پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

ویدئوها

حل تست ۱۲۹ کنکور تجربی ۱۴۰۱

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

در این ویدیو حل تست ۱۲۹ کنکور تجربی ۱۴۰۱ را می بینید. با حل تست ۱۲۹ ریاضی به صورت تشریحی نکات مهم را بررسی کرده ایم.

درجه سختی تست ۱۲۹ کم بوده و با دقت و توجه به شکل داده شده می توانید گزینه درست را پیدا کنید.

همانطور که می دانید برای حل سوالات و تست های ریاضی شما به همه اطلاعات و دانش ریاضی نیاز دارید. ریاضی درسی نیست که با فهم چند مبحث مهم و ضروری قابل حل باشد.

در آزمون هایی مانند کنکور که زمان و حفظ آرامش بسیار مهم است اطلاعات خیلی ساده و پایه ای می تواند در هنگام حل تست های ریاضی سریع به کمکتان بیاید.

برای آن که بدانید چرا مطالعه ریاضی برای آزمون کنکور بسیار مهم است مقاله تحلیل ریاضی کنکور تجربی را مطالعه کنید. این مقاله تعداد سوالات ساده و پیچیده را با جزئیات و دقیق بررسی می کند.

چرا حل تست ۱۲۹ کنکور تجربی ۱۴۰۱ مهم است؟

ریاضی از آن درس هایی است که تنها دانستن پاسخ درست , کمک زیادی نمی کند. مهم این است که حل مسئله را همراه با توضیحات و دلایل بدانید.

به همین دلیل در این ویدیو به حل یکی از سوالات پرتکرار پرداخته ایم.

اگر بعد از دیدن حل تست های ریاضی باز هم متوجه مفهوم سوال نشده اید نگران یا دلسرد نشوید. ریاضی به تکرار بارها و بارها نیاز دارد.

گاهی اوقات دانش آموزان اینطور فکر می کنند که اصلا قادر به یادگیری ریاضی نیستند! این طرز تفکر اشتباهی است.

با تلقین این فکر که اصلا استعداد و توانایی حل مسائل ریاضی را ندارید طبیعتا نتیجه خوبی هم نخواهید گرفت. راه حل این مشکل این است که از اشتباهاتی که در هنگام مطالعه یا تست زنی انجام می دهید خوشحال شوید.

چون شما فهمیده اید که باید روی کدام مباحث بیش تر تمرکز کنید و تست بزنید.

همچنین با استفاده از روش مطالعه ریاضی کنکور , شروع به برنامه ریزی کنید. و اگر در مباحث ابتدایی و پایه ای مشکل دارید اول به مطالعه این بخش ها بپردازید.

برای پیدا کردن تست های ریاضی کنکور تجربی در کانال تلگرامی مشاوره تحصیلی آکو جوین شوید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره تحصیلی کنکور زبان از صفر تا صد