پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

ویدئوها

حل تست 136 کنکور تجربی 1401

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

در این ویدیو تست 136 کنکور تجربی 1401 را حل می کنیم. با حل تست 136 زیست شناسی به صورت تشریحی نکات تست را بررسی می کنیم.

همانطور که در سایر ویدیوهای حل تست زیست شناسی دیده اید , این نوع تست در کنکور بارها تکرار شده و برای حل آن باید تک تک گزینه ها را بررسی کنید.

عزیزانی که برای کنکور تجربی مطالعه می کنید توجه داشته باشید که زیست اصلی ترین و مهم ترین درس برای کنکور تجربی است. و پیوستگی مطالب آن طوری است که باید این مطالب با هم خوانده شوند.

برای آن که هم در وقتتان صرفه جویی کرده و راحت تر به این مطالب دسترسی داشته باشید , جزوه جامع زیست کنکور را برای شما تهیه کرده ایم.

چرا تست 136 کنکور تجربی 1401 را حل می کنیم؟

چون با حل تست های کنکوری درواقع مهارت و دانشمان را تقویت می کنیم. مشاوره تحصیلی آکو نیز سعی دارد تا با حل تست ها به صورت تشریحی به روند یادگیری شما کمک کند.

با توجه به تغییراتی که در زیست بوجود آمده به طور کلی باید 24 فصل مطالعه کنید. همچنین مباحثی که در هر پایه از اهمیت بیش تری برخوردارند به این شکل می باشد:

زیست سال دهم: 2 , 3 , 4 و 5

زیست سال یازدهم: 1 ,2 , 3 , 4 , 5 , 6

زیست سال دوازدهم: 1 ,2 , 5 ,6 , 7

البته توجه داشته باشید که این مباحث را بطور کلی مهم و تست خیز میدانیم و ثابت نیستند. درواقع اگر برای کسب رتبه خوب تلاش می کنید همه مباحث به نوعی مهم هستند.

اما اگر می خواهید بخش هایی از درس را حذف کنید تا وقت بیش تری روی مباحث مهم بگذارید می توانید حذفیات کنکور 1402 را مطالعه کنید.

این حذفیات از طرف سازمان پژوهش و سازمان سنجش و آموزش کشور انجام شده است. بنابراین قابل اعتماد است و قرار نیست سوالی از این بخش ها طرح شود.

برای دریافت تست های کنکوری بیش تر در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی آکو عضو شوید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا