پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت برنامه ی 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

حل تست 137 کنکور تجربی 1401

طرح های مشاوره ا ی آنلاین
5/5 - (1 امتیاز)

در این ویدیو حل تست 137 کنکور تجربی 1401 را می‌ بینید. با حل تست 137 زیست شناسی به صورت تشریحی پاسخ درست را به راحتی تشخیص خواهید داد.

این سوال یکی از سوالات سخت و ترکیبی می‌باشد که برای حل آن لازم است با دقت گزینه‌ ها را بررسی نمایید.

اگر می‌ خواهید با یکی از سوالات خوب اما چالش برانگیز آشنا شوید , حل تست 137 کنکور تجربی 1401 به شما کمک خواهد کرد.

مشاهده ی ویدیوهای تشریحی به شما کمک می کند تا با تکنیک های تست زدن آشنا شوید. همچنین می توانید این ویدیو ها را دانلود کنید تا دسترسی سریعی به آن داشته باشید.

در این ویدیو علت غلط بودن سایر گزینه ها توضیح داده می شود و باعث می شود تا با حل یک تست , جواب چند تا سوال متفاوت را هم متوجه بشید.

برای یک آزمون خوب قبل از هر چیزی لازمه به خودتون و توانایی هاتون اعتماد داشته باشید. برای همین باید خوب تلاش کنید و با حل سوال های راحت خودتون را گول نزنید.

حل تست های سخت باعث میشه مهارت شما در تست زدن بیشتر شود و در مواجه با سوالات مفهومی دچار اضطراب نشوید.

چرا تست 137 کنکور تجربی 1401 مهم است؟

در تست های زیست شناسی گاهی اوقات یک گزینه درست به نظر می‌ آید اما با خواندن دقیق سایر گزینه ها ممکن است متوجه شوید که گزینه ای دیگر درست تر است. پس هیچ وقت سوالات را نصفه و نیمه رها نکنید.

درس زیست شناسی یکی از مفهومی ترین درس ها می باشد پس خیلی مهم است که روش خواندن مفهومی زیست شناسی را یاد بگیرید.

حتما مطالعه ی منظم داشته باشید. حفظ کردن زیست شناسی در آزمون کنکور به شما کمکی نمی کند.

بنابراین باید هر روز در کنار مطالعه ای که دارید تست بزنید و ارتباط بین مفاهیم متفاوت را درک کنید تا از پس سوالات پیچیده بربیاید.

توجه داشته باشید که اهمیت تصاویر در زیست شناسی بسیار زیاد است و با حذف کردن آن ها درصد موفقیتمان را در آزمون کم می کنیم. پس با دقت بیشتری شکل ها را مطالعه کنید.

در کنار مطالعه و تقویت مهارت تست زدن , باید یک برنامه ی مشخصی برای خودتان داشته باشید تا بتوانید به نتیجه ی مطلوبی برسید.

در هنگام آزمون اگر از جواب خود مطمئن نیستید , تست نزنید. این کار باعث می‌ شود که جواب های درست شما از بین رفته و نمره منفی بگیرید.

برای مشاهده ی نمونه سوالات بیشتر می توانید در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی آکو جوین شوید.

تلگرام
فیسبوک
واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا