پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت برنامه ی 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

دانلود آزمون های آزمایشی

آزمون های آزمایشی بخش جدا نشدنی آمادگی برای کنکور هستند! آزمون های شبیه ساز کنکور که هرکدام با بودجه بندی های خاص خود برگزار میشوند، مثل آزمایش قند خون برای بیماران دیابتی میماند! بیمار رعایت غذایی میکند، دارو میخورد و مراقبت های لازم را انجام میدهد و نهایتا با دستگاه تست قند خون مشخص میشود که این تلاش ها تا چه حدی مثمر ثمر بوده است!

دانش آموزان کنکوری هم همین شرایط را دارند! دانش آموز دو هفته برنامه ریزی متناسب با بودجه بندی آزمون دارد، تست میزند، برنامه ریزی میکند و زمانبندی آزمون را تمرین میکند. با شرکت در آزمون های آزمایشی متوجه نقص کار میشوید و میتوانید در دو هفته بعدی آن نقص را برطرف کنید. البته به شرطی که تحلیل آزمون و البته تحلیل کارنامه درست و حسابی انجام دهید.

شما بهتر از ما میدانید که آزمون های آزمایشی در کیفیت ها و با نام های متفاوت برگزار میشوند. آزمون های گاج، آزمون های قلمچی، آزمون های آزمایشی ماز و آزمون های گزینه دو از جمله معروف ترین آزمون های آزمایشی هستند که داوطلبان از پایه تا کنکور از آن استفاده میکنند. البته آزمون هایی مثل آزمون های آزمایشی آرمان، خیلی سبز، حلی سنج و … نیز در گروه آزمون های کم طرفدار تر وجود دارند که میتوانند به عنوان آزمون های پشتیبان داوطلبان قوی تر به ویژه برای رشته تجربی استفاده شوند.

ثبت نام آزمون های آزمایشی هزینه های خاص خود را دارد و به صورت دوره ای برای هر مرحله آزمون هزینه یالیانه دریافت میشود. باتوجه به این موضوع خیلی از داوطلبان از شرکت در آزمون های آزمایشی امتناع میورزند. یکی از اصلی ترین مشوق های ما برای خرید فایل آزمون های آزمایشی و انتشار آن در وبسایت مشاوره تحصیلی آکو همین دانش آموزان کمتر برخوردار و البته وجوب استفاده از آزمون های آزمایشی بود.

به این ترتیب دانش آموزان میتوانند بدون پرداخت هزینه در آزمون های آزمایشی شرکت کنند و برای پیشرفت هرچه بیشتر خود به تحلیل سوالات و آزمون ها بپردازند.

دانلود آزمون های آزمایشی به چه دردی میخورد؟

بجز شرکت دانش آموزان در آزمون هایی که ثبت نام نکرده اند، دانلود آزمون های آزمایشی به داوطلبان قوی که یک آزمون آزمایشی را ثبت نام کرده اند و میخواهند از نکات سوالات دیگر آزمون های آزمایشی هم برای تقویت خلاصه نویسی ها و تحلیل هایشان استفاده کنند بسیار مناسب خواهد بود.

بسیاری از مشاوران پیشنهاد میکنند که مثلا اگر در آزمون 21 مهر 1402 قلمچی شرکت کرده اید، جمعه هفته آینده آزمون 20 مهر 1402 ماز را برای تثبیت تلاش هایتان در هفته گذشته استفاده کنید و تحلیل آزمون هم حتما انجام دهید تا برای هفته بعدی بیشتر روی نقاط ضعفتان تمرکز کنید.

به علاوه استفاده از سوالات ازمون های آزمایشی برای اساتید کنکوری نیز میتواند کمک کننده باشد. حل کردن تست ها در کلاس و بررسی نکات سوالات آزمون های آزمایشی میتواند هم دانش آموزان را در تحلیل آزمون کمک کند و هم کیفیت تدریس را با تست زنی بالا ببرند!

دوستان فراموش نکنید که درست است با دانلود فایل آزمون های ازمایشی میتوانید از نکات تستی و حتی با برگزاری آزمون در خانه تا حدی زمانبندی آزمون را کم کم یاد بگیرید اما قرار گرفتن در شرایط اضطراب آزمون دادن در محیط آزمون با زمان محدودی که دفترچه ها تغییر میکند و .. به علاوه کارنامه ای که در نهایت دریافت میکنید و میزان پیشرفت در هر درس را مشخص میکند، بدون ثبت نام به دست نخواهد آمد!

آزمون های آزمایشی برای چه پایه هایی برگزار میشود؟

آزمون های آزمایشی قلمچی برای همه پایه ها از ششم (تیزهوشان) تا دوازدهم به تخصیص پایه برگزار میشود ولی اکثر آزمون های آزمایشی برای پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم و فقط هم برای رشته های نظری هستند. یعنی تنها مجموعه ای که برای کنکور زبان به صورت اختصاصی آزمون آزمایشی برگزار میکند قلمچی است.

 • دانلود آزمون های ماز

  دانلود آزمون 23 فروردین 1403 ماز + فرهنگیان

  در این قسمت آزمون 23 فروردین 1403 ماز را به همراه دفترچه های فرهنگیان برای هر سه رشته قرار داده ایم. آزمون های ماز در سال های اخیر جزو بهترین و پر مخاطب ترین آزمون ها بوده است.

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون های ماز

  دانلود آزمون ماز 16 فروردین 1403 + فرهنگیان

  در این قسمت برای شما عزیزان آزمون ماز 16 فروردین 1403 را به همراه آزمون فرهنگیان 17 فروردین ماز قرار داده ایم. امیدواریم تا به راحتی دانلود و استفاده کنید.

  بیشتر بخوانید »
 • بودجه بندی آزمون های آزمایشی گاج 1403-1404

  بودجه بندی آزمون های آزمایشی گاج 1403-1404

  بودجه بندی آزمون های گاج 1403-1403 دانلود مستقیم بودجه بندی آزمون های آزمایشی گاج شامل تمام رشته ها و پایه های متوسطه اول و دوم، تنها کافی ست که روی پایه و رشته ی خود کلیک کنید. در سایت مشاوره تحصیلی آکو می توانید سایر آزمون ها را نیز بررسی کنید. بودجه بندی آزمون های گاج مستقیما از لینک سایت…

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون از نمایندگی کانون قلمچی مهرشهر

  دانلود آزمون 7 فروردین 1403 قلم چی

  در این قسمت برای شما عزیزان دانلود آزمون 7 فروردین 1403 قلم چی را قرار داده ایم هر پایه و رشته ای که هستید با یک کلیک پاسخ و سوالات آزمون 7 فروردین قلم چی را دانلود کنید.

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون های ماز

  دانلود آزمون ماز 6 فروردین 1403

  در این قسمت آزمون ماز 6 فروردین 1403 را برای دانلود شما عزیران قرار داده ایم. این آزمون ها در پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم هر سه رشته به صورت آنلاین برگزار شده است.

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون از نمایندگی کانون قلمچی مهرشهر

  دانلود آزمون قلم چی ۲۵ اسفند ۱۴۰۲

  در این بخش برای شما عزیزان برای شما امکان دانلود آزمون قلم چی ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ را فراهم کرده ایم. این آزمون در آخرین هفته ی سال ۱۴۰۲ فقط برای پایه ی دوازدهم سه رشته ریاضی و تجربی و انسانی برگزار شد. همچنین می توانید آزمون های قلم چی ادوار گذشته را بررسی کنید.

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون های ماز

  دانلود آزمون ماز ۲۵ اسفند ۱۴۰۲

  در ادامه سری آزمون ها امروز دانلود آزمون ماز ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ را برای شما عزیزان قرار داده ایم. آزمون ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ ماز فقط در پایه ی دوازدهم برگزار شده است. ؤما می توانید از این دستبه بندی دانلود آزمون های ماز تمام این آزمون ها را دانلود کنید.

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون از نمایندگی کانون قلمچی مهرشهر

  دانلود آزمون 18 اسفند قلم چی 1402

  در این قسمت برای شما دانلود آزمون 18 اسفند قلم چی 1402 را به همراه پاسخ تشریحی برای شما قرار داده ایم. آزمون قلم چی 18 اسفند در تمام پایه ها و رشته برگزار شده است.

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون های ماز

  دانلود آزمون های ماز 17 اسفند

  در این بخش از آزمون های آزمایشی ماز برای شما دانلود آزمون های ماز 17 اسفند را قرار داده ایم. شما می توانید این آزمون را برای پایه های مختلف به راحتی و با چند کلیک به رایگان دانلود کنید.

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون های ماز

  دانلود آزمون ماز 3 اسفند 1402

  در این بخش آزمون ماز 3 اسفند 1402 هر سه پایه ی دهم، یازدهم، دوازدهم در سه رشته را برای شما قرار داده ایم. آزمون های ماز 3 اسفند را با چند کلیک دانلود کنید.

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون های آزمایشی قلم چی

  دانلود آزمون قلم چی 4 اسفند 1402

  در این قسمت می توانید آزمون قلم چی 4 اسفند 1402 را با چند کلیک دانلود کنید. آزمون های قلم چی یکی از پرمخاطب ترین آزمون های آزمایشی در سراسر کشور می باشد. جامعه آماری بالا، کیفیت سوالات و شناوری بودجه بندی این آزمون را متمایز کرده است.

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون 5 بهمن ماز

  دانلود آزمون 5 بهمن ماز

  در ادامه برای دانلود آزمون 5 بهمن ماز، لینک های دانلود را به عنوان گروه مشاوره آکو،در اختیارتان قرار می دهیم. آزمون های آزمایشی ماز در سال های اخیر محبوبیت زیادی در بین دانش آموزان به دست آورده است. آزمون آزمایشی ماز برگزار شده در تاریخ 5 بهمن، هشتمین مرحله آزمون های ماز بوده است که به صورت آنلاین در…

  بیشتر بخوانید »
 • 2

  دانلود آزمون 6 بهمن گاج

  با حل آزمون های گاج و دانلود آزمون 6 بهمن گاج می توانید مطالبی را که بر اساس بودجه بندی مطالعه کرده اید، ارزیابی کنید. بسنجید که بر اساس سوالات چه میزان بر درس های خود تسلط دارید. شرکت در آزمون های آزمایشی، بهترین روش برای مرور درس های مطالعه شده تان است. آزمون طبق برنامه و بر اساس بودجه…

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون 6 بهمن قلمچی

  دانلود آزمون 6 بهمن قلمچی

  با دانلود آزمون 6 بهمن قلمچی دانش آموزان برای دریافت تراز و رتبه در جامعه آماری شبیه به جامع آماری کنکور سراسری ترجیح می دهند در آزمون های قلمچی شرکت کنند. آزمون قلمچی 6 بهمن، نهمین مرحله از آزمون های برگزار شده قلمچی است.در این آزمون از آزمون های آزمایشی مباحث نیم سال دوم دوازدهم طبق برنامه راهبردی اعلام شده…

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود رایگان آزمون 22 دی 1402 قلمچی

  دانلود آزمون 22 دی 1402 قلمچی

  آزمون های قلمچی در این روز ها پر طرفدار ترین آزمون های آزمایشی هستند و آزمون 22 دی 1402 قلمچی نیز به عنوان هشتمین آزمون سالیانه قلمچی محسوب میشود. در این آزمون برای همه پایه ها نیمه اول سال مورد سوال قرار گرفته است. درست مثل همه آزمون های آزمایشی که در این تاریخ برگزار شدند. دانلود آزمون 22 دی…

  بیشتر بخوانید »
دکمه بازگشت به بالا