پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت برنامه ی 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

آزمون های ماز

آزمون های آزمایشی ماز، آزمون‌هایی هستند که برای اندازه‌گیری و ارزیابی عملکرد داوطلبان کنکور استفاده میشوند. البته داوطلبان کنکور که میگوییم لزوما داوطلبان دوازدهمی نیستند و دانش آموزان دهم و یازدهمی که میخواهند از پایه مطالعه برای موفقیت در کنکور را شروع کنند هم میتوانند از این پکیج های آزمون آزمایشی استفاده کنند.

گروه آموزشی ماز یک مجموعه ی تمام الکترونیک است که کلاس های آنلاین تستی و شب امتحانی و آزمون های آزمایشی برگزار می کند. همچنین مجموعه آموزشی ماز در چاپ و نشر کتاب و جزوات آموزشی نیز فعالیت دارد.

این موسسه با برگزاری آزمون های ویژه رشته تجربی کار خود را شروع کرد و آنقدر در زمینه طراحی سوالات نزدیک به سطح سوالات کنکور موفق عمل کرده بود که در زمینه آزمون های آزمایشی در سال های اخیر پیشرفت قابل توجهی داشته است. کمک گرفتن از بهترین اساتید کنکور برای برگزاری کلاس های کنکور هم در پیشرفت بخش آموزشی مجموعه تاثیر گزار بود.(معرفی اساتید ماز)

این روز ها هیچ مشاوری را نمیبینید که بگوید شرکت در آزمون های ماز برای داوطلب لازم نیست و حتی اگر معتقد به آزمون آزمایشی دیگری از قبیل قلمچی یا گزینه دو نیز باشد، بی شک شرکت در آزمون های ماز را به عنوان آزمون پشتیبان به ویژه برای داوطلبان قوی خواهیم دید.

شرکت در دو آزمون آزمایشی به صورت همزمان علاوه بر وقت گیری، هزینه های زیادی را هم به همراه دارد، که لازم هم نیست. شما به دنبال نکات سوالات و بررسی سبک طراحی سوالات طراح هستید، که با در دست داشتن فایل سوالات و پاسخنامه به این هدف خواهید رسید.

البته بسیاری از دانش آموزان مستعد حتی شرایط ثبت نام همان یک آزمون آزمایشی را هم ندارند، که دانلود فایل آزمون های آزمایشی میتواند حلال این مشکل و عامل پیشرفت باشد. تیم مشاوره تحصیلی آکو همیشه با هدف کمک کردن به پیشرفت تحصیلی دانش آموزان کمتر برخوردار، برنامه ریزی تابستانه کنکور، برنامه ریزی برای شروع از مهر کنکور یا برنامه شروع کنکور از آبان ماه را به صورت رایگان در وبسایت رسمی خود منتشر میکند.

دانلود آزمون های ماز  نیز به هدف کمک هرچه بیشتر به دانش آموزان در این بخش از سایت فراهم شده است. علاوه بر آن اطلاعات بیشتر درباره ماز و بودجه بندی آزمون ها، پکیج های جامع و پکیج های الماس و … این مجموعه را میتوانید در مطالب مربوطه بخوانید.

 • دانلود آزمون های ماز

  دانلود آزمون 23 فروردین 1403 ماز + فرهنگیان

  در این قسمت آزمون 23 فروردین 1403 ماز را به همراه دفترچه های فرهنگیان برای هر سه رشته قرار داده ایم. آزمون های ماز در سال های اخیر جزو بهترین و پر مخاطب ترین آزمون ها بوده است.

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون های ماز

  دانلود آزمون ماز 16 فروردین 1403 + فرهنگیان

  در این قسمت برای شما عزیزان آزمون ماز 16 فروردین 1403 را به همراه آزمون فرهنگیان 17 فروردین ماز قرار داده ایم. امیدواریم تا به راحتی دانلود و استفاده کنید.

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون های ماز

  دانلود آزمون ماز 6 فروردین 1403

  در این قسمت آزمون ماز 6 فروردین 1403 را برای دانلود شما عزیران قرار داده ایم. این آزمون ها در پایه های دهم، یازدهم و دوازدهم هر سه رشته به صورت آنلاین برگزار شده است.

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون های ماز

  دانلود آزمون ماز ۲۵ اسفند ۱۴۰۲

  در ادامه سری آزمون ها امروز دانلود آزمون ماز ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ را برای شما عزیزان قرار داده ایم. آزمون ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ ماز فقط در پایه ی دوازدهم برگزار شده است. ؤما می توانید از این دستبه بندی دانلود آزمون های ماز تمام این آزمون ها را دانلود کنید.

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون های ماز

  دانلود آزمون های ماز 17 اسفند

  در این بخش از آزمون های آزمایشی ماز برای شما دانلود آزمون های ماز 17 اسفند را قرار داده ایم. شما می توانید این آزمون را برای پایه های مختلف به راحتی و با چند کلیک به رایگان دانلود کنید.

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون های ماز

  دانلود آزمون ماز 3 اسفند 1402

  در این بخش آزمون ماز 3 اسفند 1402 هر سه پایه ی دهم، یازدهم، دوازدهم در سه رشته را برای شما قرار داده ایم. آزمون های ماز 3 اسفند را با چند کلیک دانلود کنید.

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون 5 بهمن ماز

  دانلود آزمون 5 بهمن ماز

  در ادامه برای دانلود آزمون 5 بهمن ماز، لینک های دانلود را به عنوان گروه مشاوره آکو،در اختیارتان قرار می دهیم. آزمون های آزمایشی ماز در سال های اخیر محبوبیت زیادی در بین دانش آموزان به دست آورده است. آزمون آزمایشی ماز برگزار شده در تاریخ 5 بهمن، هشتمین مرحله آزمون های ماز بوده است که به صورت آنلاین در…

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون 21 دی 1402 ماز

  آزمون 21 دی 1402 ماز

  آزمون های آزمایشی ماز را میتوان به عنوان معروف ترین آزمون های آزمایشی اینروز ها به ویژه برای بچه های تجربی است. مجموعه ماز که ابتدا کار خود را با ارائه خدمات ویژه کنکور تجربی شروع کرد، این روز ها به صورت تخصصی در زمینه برگزاری آزمون های آزمایشی و کلاس برای هرسه پایه و هر سه رشته نظری فعالیت…

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون تشریحی 7 دی 1402 ماز

  آزمون تشریحی 7 دی 1402 ماز

  یک سالی هست که شرکت در آزمون های تشریحی شبه نهایی در دوران امتحانات به برنامه آزمون های آزمایشی دوازدهمی ها اضافه شده است. انتظار میرود در سال های آینده برگزاری آزمون های تشریحی برای پایه های دهم و یازدهم نیز آغاز شود. آزمون تشریحی 7 دی 1402 ماز البته مثل همیشه جلوتر از بقیه آزمون ها عمل کرده است…

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون 30 آذر 1402 ماز

  آزمون 30 آذر 1402 ماز

  آزمون 30 آذر 1402 ماز یکی از پر طرفدار ترین آزمون های آزمایشی بود که با جامعه آماری بالا و کارنامه های کاملی که داشت میتوانست کاملا سطح دانش آموز را برای امتحانات نهایی ترم اول دانش آموزان مشخص کند. آزمون 30 آذر ماز که همزمان با سنت ایرانی شب یلدا برگزار شد، مثل همه آزمون های دیگر ماز آنلاین…

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود رایگان آزمون 16 آذر 1402 ماز

  آزمون 16 آذر 1402 ماز

  آزمون های ماز این روز ها و به ویژه بعد از مصاحبه با رتبه های برتر کنکور 1402 طرفداران خاص خود را پیدا کرده است و به صورت ویژه ای برای داوطلبان کنکور تجربی نقش مثبتی ایفا میکند. آزمون 16 آذر 1402 ماز نیز به عنوان پنجمین مرحله از آزمون های دوره سالیانه کنکور 1402-1403 تقریبا 75 درصد از مباحث…

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون 2 آذر 1402 ماز

  آزمون 2 آذر 1402 ماز

  هرچند که آزمون های ماز پنجشنبه ها و قبل از برگزاری آزمون های قلمچی یا سنجش(در روز جمعه) برگزار میشود و داوطلبان میتوانند در هر دو آزمون شرکت کنند اما بسیاری از داوطلبان به علت هزینه هایی که ثبت نام دو آزمون آزمایشی به دنبال دارد، بسیاری از دانش آموزان ترجیح میدهند به جای ثبت نام ماز، با دانلود آزمون 2 آذر 1402…

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون 18 آبان 1402 ماز

  دانلود رایگان سوالات آزمون 18 آبان 1402 ماز

  هرچند که آزمون های ماز پنجشنبه ها و قبل از برگزاری آزمون های قلمچی یا سنجش(در روز جمعه) برگزار میشود اما بسیاری از دانش آموزان ترجیح میدهند فقط در یکی از آزمون ها شرکت کنند. و باتوجه به اینکه رتبه های برتر کنکور 1402 در اولین مصاحبه شان گفته بودند که همه شان در آزمون های ماز عضویت داشته اند،…

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود آزمون 4 آبان 1402 ماز به صورت رایگان

  آزمون 4 آبان 1402 ماز

  آزمون های ماز این روز ها غوغایی در میان داوطلبان کنکور اجرا کرده اند و باتوجه به اینکه رتبه های برتر کنکور 1402 در هر سه رشته انسانی، ریاضی و تجربی ادعا داشتند که در آزمون های ماز شرکت میکردند، توجه داوطلبان به مجموعه آموزشی ماز از پیش هم بیشتر شده است. دانلود رایگان آزمون 4 آبان 1402 ماز را…

  بیشتر بخوانید »
 • دانلود رایگان آزمون 20 مهر 1402 ماز

  آزمون 20 مهر 1402 ماز

  آزمون های ماز سر و صدای زیادی در کنکور و تربیت رتبه های برتر بپا کردن و شاید این پر طرفدار شدن مجموعه ماز خیلی بی دلیل هم نباشه. خیلی از بچه ها از آزمون های ماز به عنوان ازمون پشتیبان استفاده میکنن و برای همین هم دانلود آزمون 20 مهر 1402 ماز رو اینجا برای شما قرار دادیم. اما…

  بیشتر بخوانید »
دکمه بازگشت به بالا