پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت برنامه ی 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

ماندن پشت کنکور 1402

شرایط ماندن پشت کنکور سهیل حاج کرم 1399

به این نوشته امتیاز دهید

سلام حالتون چطوره؟ ایشالله که هرجا هستید از آسمون خدا براتون خیر و برکت بباره. شرایط موندن در کنکور رو دارید یا نه؟ حتما خیلی ها تصمیم دارن که یک سال دیگه و برای کنکور 1402 تلاش کنند و برای سال 1401 ماندن پشت کنکور را انتخاب کرده ان. اون دسته از داوطلبان کنکور 1401 که قبل از اومدن نتایج خودشون میدونن اون نتیجه مطلوبی که فکر میکردن رو بدست نمیارن و قراره که یکسال دیگه بمونن.

موضوع این پادکست اینکه برای یکسال پشت کنکور موندن دقیقا باید چکار کنیم؟ لطفاً خیلی هیجان‌زده تصمیم نگیرید رفقا! لطفاً اگه میخواید یک سال دیگه پشت کنکور موندن رو انتخاب کنید،درست و با چشم باز اینکار رو انجام بدید. بهترین کاری که شما باید انجام بدید، در وهله ی اول، اینکه پنج دلیلی که باعث شد شما در سال قبل موفق نشید رو روی کاغذ بنویسید و مسئولیت تک تک آنها رو بر عهده بگیرید.

سعی کنید این دلیلها،دلیل هایی باشن که به شما ربط دارن و خودتون انجام دهنده اونها بودید! تقصیر را گردن دیگران نیاندازید و کنترل زندگی خودتون رو دستتون بگیرید! مثل وسواس زیاد مطالعاتی،درگیری با سبک تدریس اساتید،درگیر صحبت با دوستان شدن،استفاده از منابع زیاد، تنبلی و بی انگیزگی و ….

حالا که همه ی دلایل رو نوشتی بشین بهشون فکر کن. ببین که آیا حاضری امسال همه ی اینهارو کنار بزاری و مثلا کنکور مجدد تجربی بدی؟ یا میتونی با انگیزه برای کنکور ریاضی 1402 آماده بشی و وسطاش جا نزنی؟ اگر پشت کنکور انسانی بمونی قول میدی که از مشاوره کنکور کمک بگیری و به حرفاش درست و حسابی گوش کنی؟

یادت باشه این آدمی که این تصمیم رو گرفته همون آدم پارساله! پس واقع بین باش و جوگیر نباش و اول از همه سنگهاتو با خودت باز کن و بعد با شماره 02633408944 تماس بگیر تا کارشناسان تیم مشاوره من – سهیل حاج کرم – مسیر رو نشونت بدن.

تصمیم گرفتن برای ماندن پشت کنکور

قبل از پشت کنکور ماندن ببین واقعا حاضری یه آدم جدید رو تحویل مشاور کنکور بدی یا نه؟ وهله دوم اینکه برای هر درسی دلایل موفق نشدن توی اون درس رو بنویسی. بعد از کنکور که از جلسه اومدی بیرون،خیلی راحت بود که همه تقصیرهارو بندازی گردن کرونا و شرایط پیش اومده سال گذشته؛ خیلی راحت بود که همه چی رو بندازیم گردن سختی سوالات ادبیات و شیمی! دوست و فامیل که نمیدونن ادبیات سخت بود یا نه؟؟

[aparat id=’2VHkZ’]

اونا فکر میکنن که کل کنکور 1401 سخت بود و تو به استناد صحبت ها میگی که کنکور امسال ناجوان مردانه بود. مثلا اگه میخوای کنکور مجدد تجربی بدی و باوجود سیس درس خوندن، رتبه خیلی خوبی نیاوردی، میانگین درصد های داوطلبان کنکور تجربی 1400 و سختی سوالات کنکور تجربی 1401 میتونه موضوعو کامل برات حل کنه !

اما وقتی تو میای دلایل علمی و مشکلات تک به تک درسهات رو روی کاغذ مینویسی. اون موقع دیگه نمیتونی تقصیر رو بندازی گردن کرونا یا سختی کنکور! بله رفیق اولین کاری که برای ماندن پشت کنکور باید انجام بدی، دیدن واقعیت هاست!

درباره پشت کنکور انسانی ماندن و کنکور ریاضی 1402 دادن هم داستان همینه! اولین قدم دیدن واقعیت هاست. تو باید دلایل علمی عقب افتادن از بقیه در هر درس رو مشخص کنی. مثلاً برای ادبیات کنکور انسانی 1401 بنویس تو درس ادبیات من از ابتدای سال آرایه‌های ادبی رو جدی نگرفتم. یا در کنکور ریاضی 1401 من در درس ریاضی از ابتدای سال گیر کردم تو تست‌های جزوات دبیرها و تست های خارج از جزوه نزدم،من مثلثات رو حذف کردم و در درس زیست شناسی کنکور تجربی 1401 به شکلها توجه نکردم و …

برای کنکور مجدد تجربی چکار کنم

رفیقای گلم اگه دقت کنید،تمام مشکلات بوجود اومده در کنکور 1401 دقیقا از وجود شما میومده! مطمئناً مشکلات علمی و عملی ای که شما تو این آزمون باهاش مواجه شدید رو باید جست و جو کنید. اینکه تقصیرهارو بندازید گردن اتفاقات اطرافتون،شاید برای مدت کوتاهی آرومتون کنه، ولی قطعا شما رو به هدفتون نمیرسونه. شما واقعیت رو میدونید!

مشاوره کنکور مجدد تجربی با دیپلم

آیا از مباحث هر درس کنکور تجربی،حداقل شب ۵ الی ۱۰ تست تو برناممون بوده؟ اون رفیقی که ادعا می‌کنه که من خیلی عالی درس خوندم و خانوادش میگن که کل مدت تو اتاق داشته درس میخونده و ما حتی یک مسافرت هم نرفتیم و در آخر هم نتیجه نگرفت و در آخر هم تمام دلیل نتیجه نگرفتنش شرایط بود،من اونها رو به یک مناظره دعوت میکنم! تا متوجه بشن که شرایط نقش بسیار کوچکی توی نتیجه نگرفتنشون داشته.

اون دسته از رفقایی که دیگه برای کنکور ۱۴۰۰ نمیخوان تلاش کنن،بهتره که این متن رو نخونن اصلا! بهتره که اونها تقصیر رو بندازن گردن شرایط و به مسیرشون ادامه بدن و خوشبختی و موفقیت رو در لحظه و حال تجربه کنن و موفقیت های شغلی رو موکول بکنن به آینده و مسیرهای دیگه.

مشاوره کنکور ریاضی 1402

اون دسته از کسایی که میخوان یکسال دیگه بمونن و به کنکور ریاضی 1402 فکر میکنند، لطفا و خواهشا روراست باشید با خودتون رفقا. اون دسته از کسایی که میخوان ماندن پشت کنکور رو انتخاب کنن و یکسال دیگه تلاش کنن،باید یک جمله بزرگ رو در ذهنشون حک کنن ،اونم اینکه

واقعی باشین،به دور از ابهام در تک تک لحظه ها و درسهاشون

رفیق ابهام یعنی اینکه ما یه قسمتی از درس رو عالی کار کنیم و یک قسمت همیشه برامون مبهم بمونه و بهش توجه نکنیم. نقاط قوتمون هی قوی تر بشن و نقاط ضعفمون به ضعیف بودن ادامه بدن!

رفقا من، سهیل حاج کرم، بیش از دارم مشاوره کنکور میدم و بهتون میگم که اگه میخواین یکسال دیگه بمونید،توجه کنید که باید آزمون رو جدی بگیرید. هرشب یا حداقل هفته ای سه تا آزمون باید تو برنامتون باشه. باید به این توجه کنی که نباید برنامه های تخیلی و غیرواقعی برای خودت بنویسی و برنامه هات باید به روز و منطقی باشه. قرار نیست شما تایم مطالعتون رو به صورت ماورایی زیاد کنید.

فراموش نکنید که ارزشمندترین چیزی که شما دارید،زمانتون هست و نباید اون رو با ناامیدی و سردرگمی یا حتی افراط در درس خواندن غیراصولی هدر بدید. باید روش صحیح مطالعه رو یاد بگیرید!

مشاوره کنکور ریاضی 1402

پشت کنکور انسانی بمانم یا نه؟

اگر یک سال دیگه پشت کنکور انسانی بمونی باید یاد بگیری که لحظه به لحظتون مهمه و این زمان باید به درستی تقسیم بشه. این حدود 300 روز باقی مونده تا کنکور تیرماه 1402 باید بین تایم استراحت و تغذیه و تلاش کردن و درس خوندنتون تقسیم بشه! رفقایی که میخواین یکسال دیگه برای کنکور تلاش کنید،لطفا زود بیدار شید و به موقع بخوابید. رفقا تصمیم بزرگیه یکسال دیگه برای کنکور تلاش کردن و ماندن پشت کنکور.

لطفاً این یکسال رو جدی بگیرید و اگر حاضر شدید که یکسال دیگه درس بخونید،مطمئن بشید که با همه‌ی وجود لیاقتش رو دارید و با همه ی وجود حاضرید هر چیزی که دارید رو هزینه کنید.

مشاوره پشت کنکور انسانی ماندن 1402

مشاوره کنکور 1402 

امیدوارم بچه هایی که بعد از شنیدن این پادکست و خوندن این متن تصمیم میگیرن که یکسال دیگه برای کنکور درس بخونن و پشت کنکور بمونن، فراموش نکنن که این یکسال خیلی سریع میگذره و شما این یکسال رو یکبار تجربه کردید. پس از یک سوراخ دوبار نیش نخورید و این بار تصمیم بگیرید که موفق باشید. من، سهیل حاج کرم و تیم قوی مشاوره کنکوری که همراهم هستن، تلاش میکنیم به شما تحت هر شرایطی کمک کنیم و روی پله بالایی وایسادیم تا دست تورو بگیریم!

عدد 1402 رو به شماره 09025646234 پیامک کن تا تیم مشاوره کنکور آکو باهات تماس بگیرن و بهترین مسیر رو برای کنکور 1402 بهت معرفی کنن. یا اینکه برای ارتباط با من اینستاگرام مشاوره تحصیلی کنکور آکو را فالو کن!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا