پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت برنامه ی 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

کلاس کنکور

مجموعه آموزشی کنکور سکو

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
4.5/5 - (13 امتیاز)

اگر به دنبال یک منبع آموزشی می گردید که هم مفید باشه, هم کم هزینه و هم در زمان کوتاه مباحث درسی را عمیق و ساده و یاد بده با مجموعه مشاوره تحصیلی آکو همراه باشید چون در این مقاله قصد داریم مجموعه آموزشی سکو یکی از مجموعه هایی که در تولید ویدئو های آفلاین فعالیت میکند را معرفی کرده و به بررسی کیفیت ویدئوهای درسی تولید شده در این مجموعه بپردازیم.

دانش آموزان همواره در سال های تحصیلی خود درگیر یادگیری مطالب جدید هستند و یادگیری عمیق و مفهومی مطالب برای دانش آموزان بسیار اهمیت دارد چرا که دانش آموزان به خصوص دانش آموزان پایه دوازدهم نیاز دارند تا مطالب را به خوبی از پایه آموزش ببینند.

دغدغه بسیاری از دانش آموزان این است که این یادگیری عمیق و مفهومی چگونه باید انجام شود؟ گاها دانش آموزان از طرف معلمین و جزوات مدرسه ای خود نمیتوانند به آموزش صحیح دست پیدا کنند و به دنبال راه دیگری برای یادگیری مطالب هستند. در چنین شرایطی دانش آموزان باید تلاش کنند تا به صورت خودخوان و یا با استفاده از ویدئو های آموزشی و شرکت در کلاس های آنلاین به یادگیری به پردازند. استفاده از ویدئو های آموزشی میتواند راه حل خوبی برای یادگیری مطالب باشد و همینطور باعث صرفه جویی در وقت و تا حدودی هزینه افراد میشود.

برای ارتباط با ما از طریق شماره تلفن 02633408944 تماس بگیرید.

معرفی مجموعه آموزشی سکو

یکی از مسائلی که همیشه برای دانش آموزان ایجاد دغدعه میکند هزینه های موجود برای شرکت در کلاس ها به صورت آنلاین و آفلاین میباشد. عدالت آموزشی یکی از مسائلی است که کشور ما امروزه پیشرفت بیشتری در آن داشته چراکه با توجه به امکانات موجود در کشور استفاده از محتواهای آموزشی آنلاین و آفلاین در کشور برای همه امکان پذیر میباشد.

مجموعه آموزشی سکو برای اینکه این عدالت را به بهترین شکل ارائه دهد با استفاده از بهترین اساتید دست به تولید ویدئو های آموزشی از پایه هفتم تا دوازدهم زده است. دانش آموزان پایه دوازدهم حتی در این دوره حساس نیز میتوانند از این ویدئو های آموزشی برای یادگیری مطالب استفاده کنند.

محصولات آموزشی سکو

مجموعه آموزشی سکو دارای ویدئو های آموزشی از پایه هفتم تا دوازدهم است و محتوای این ویدئو ها هم برای دروس عمومی و هم برای دروس اختصاصی میباشد. به عنوان مثال یکی از دوره های موجود در مجموعه آموزشی سکو دوره ادبیات فارسی دهم با تدریس استاد پازوکی است که هم اکنون در دسترس دانش آموزان قرار دارد. دانش آموزان در این دوره صفر تا صد درس فارسی دهم را آموزش میبینند و تا حد زیادی مشکلاتشان در آرایه های ادبی و دستور زبان برطرف میشود. تمامی دوره های ارائه شده توسط سکو به همین شکل بوده و مطالب هر درس به طور کامل ارائه میگردد.

های سکو 1

لازم به ذکر است با خرید هر یک از دوره های مجموعه آموزشی کنکور سکو یک پکیج کامل از درسنامه و نمونه سوالات تستی و تشریحی در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد و دانش آموزان را از داشتن هر منبع دیگری بی نیاز می سازد. در تمامی دوره های موجود در سکو چه در دروس عمومی و چه در دورس اختصاصی برای پایه هفتم تا دوازدهم تدریس خط به خط کتاب درسی صورت میگیرد و نمونه سوالات تشریحی و تستی از هر درس در ویدئو ها مورد بررسی قرار داده میشود.

معرفی کامل یکی از دوره های سکو

دوره عربی یازدهم استاد پرهام سامانی نژاد: دوره ی عربی یازدهم سکو توسط استاد پرهام سامانی نژاد مدرس عربی هفتم تا دوازدهم ارائه شده است. شیوه ی بیان و تدریس استاد سامانی نژاده باعث میشود تا دانش آموزان علاقه بیشتری برای یادگیری درس عربی داشته باشند. این دوره شامل 11 سکو است که مباحث ارائه شده در هر سکو به شرح زیر است:

 • سکو اول: اسم های مشتق
 • سکو دوم: معرفه و نکره
 • سکو سوم: جمله وصفیه
 • سکو چهارم: اعراب مضارع
 • سکو پنجم: شرطی
 • سکو ششم: افعال ناقصه
 • سکو هفتم: درس اول
 • سکو هشتم: درس دوم
 • سکو نهم: درس سوم
 • سکو دهم: درس چهارم
 • سکو یازدهم: درس پنجم
 • سکو دوازدهم: درس ششم
 • سکو سیزدهم: درس هفتم
 • سکو چهاردهم: کارگاه ترجمه

مطالبی که به شکل کامل در این دوره به دانش آموزان پایه یازدهم ارائه میشود شامل تدریس خط به خط کتاب درسی و بیان نکات تستی، آموزش و مرور قواعد متوسطه اول و ارائه نمونه سوال تستی و تشریحی میباشد. لازم به ذکر است که استاد سامانی نژاد یکی از بهترین اساتید کنکور عربی است که در سایت پرسا به معرفی ایشان پرداخته ایم.در ادامه اساتید کنکوری سکو را معرفی خواهیم کرد.

اساتید سکو

مجموعه آموزشی سکو تلاش کرده تا از برترین اساتید جهت ارائه دوره های خود استفاده کند. در ادامه به معرفی کوتاه در رابطه با هر یک از اساتید میپردازیم.

مدرس عربی

درس عربی در مجموعه سکو توسط استاد پرهام سامانی نژاد مدرس عربی پایه هفتم تا دوازدهم با یک دهه تجربه در زمنیه تدریس درس عربی ارائه میشود. به گفته ایشان محتوای درسی در ویدئو های سکو به زبان کاملا ساده و شیوا بیان شده به طوری که فهم مطالب درس عربی را برای دانش آموزان با هر سطحی آسان میکند.

سامانی نژاد در سکو

مدرس زبان انگلیسی

درس زبان انگلیسی توسط استاد مجید نجار با 12 سال سابقه آموزشی ارائه میشود و ویدئو های موجود در درس زبان انگلیسی در سکو یکی از کامل ترین پکیج های تدرسی زبان انگلیسی میباشد.

جار در سکو

مدرس ادبیات فارسی

استاد سیاوش پازوکی یکی از دبیران مطرح در درس ادبیات فارسی هستند که سال ها در این زمینه فعالیت دارند. محتوای ارائه شده در ویدئو های ایشان کامل بوده و قابل استفاده برای دانش آموزان در تمامی سطوح است.

پازوکی در سکو

مدرس معارف اسلامی

استاد فرزاد صائلی در زمینه تدریس دروس دینی و معارف فعالیت دارند و ویدئو های آموزشی سکو در این درس یه طور کامل بوده و به دانش آموزان برای حل سوالات تشریحی و تستی کمک میکند.

صائلی رد سکو

مدرس علوم تجربی

استاد محمود روضه خوان در زمینه تولید محتواهای دروس علوم تجربی فعالیت دارند و ویدئو های آموزشی ایشان یکی از کامل ترین ویدئو ها در این زمینه است.

روضه خوان

مدرس فیزیک

استاد مهیار مولایی مدرس درس فیزیک با سابقه چندین ساله در این زمینه ویدئو های آموزشی سکو را در درس فیزیک ارائه میدهند. با توجه به سابقه درخشان ایشان در زمینه تدریس درس فیزیک میتوان گفت ویدئو های فیزیک با تدریس استاد مهیار مولایی میتواند کمک شایسته ای در زمینه یادگیری بهتر و بیشتر دانش آموزان کند.

مدرس شیمی

استاد سینا ترکیان مولف کتاب کنکور شیمیاتور مدرس درس شیمی در مجموعه آموزشی سکو هستند و با توجه به سایقه کاری درخشان قطعا محتوای بسیار مناسبی در این زمینه تولید کرده اند که میتواند به دانش آموزان در یادگیری درس شیمی کمک کند.

ترکیان در سکو

ویژگی های مجموعه سکو

از دیگر برتری های این مجموعه میتوان به جامع بودن ویدئو ها اشاره کرد. در تدریس اساتید همزمان هم به تدریس تشریحی دروس و هم تدریس تستی دروس پرداخته شده است که این خود یکی از مواردی است که محتوای سکو را ارزشمند میسازد.

از طرفی در صورتی که دانش آموزان نیازمند دریافت برنامه و مشاوره تحصیلی باشند نیز میتوانند از بخش مشاوره سکو بهره ببرند. در صورتی که دانش آموزان پکیج های سکو را خریداری کنند میتوانند در گروه های رفع اشکال در نظر گرفته شده برای دانش آموزان سکو به طور مستقیم با اساتید در ارتباط بوده و اشکالات درسی خود را رفع کنند.

مشاوران ما در کانال تلگرامی مشاوره تحصیلی آکو همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا