پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

مشاور من

معرفی استاد پریناز شاد مدرس خلاقیت نمایشی کنکور هنر

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)

استاد پریناز شاد این روزها با انتشار کتاب تخصصی درک عمومی کنکور هنر از طریق انتشارات کارنامه کتاب، نام آشنایی در بین داوطلبان کنکور هنر پیدا کرده است. این استاد همچنین تدریس آنلاین درس خلاقیت نمایشی را برای داوطلبان کنکور هنر در مجموعه تاملند به عهده گرفته اند و رضایت دانش آموزان از این کلاس و پیشرفت تحصیلی آنها توانسته نام پریناز شاد مدرس کنکور هنر را بیشتر بر سر زبان ها بیاندازد.

در ادامه این مطلب قرار است تا حدی با زندگی شخصی و به صورت تخصصی با رزومه کاری و تحصیلی در زمینه خلاقیت نمایشی پریناز شاد و سابقه و نوع تدریس وی آشنا شویم. درصورت اطلاعات بیشتر و تجربه مثبت یا منفی درباره این استاد میتوانید در بخش نظر ها با ما همراه باشید

میدانیم که بچه های کنکور هنر پشتیبانی زیادی از طرف مجموعه های بزرگ مشاوره ای و آموزشی ندارند و به همین دلیل مشاوره تخصصی کنکور هنر را برای شما عزیزان در مرکز مشاوره تحصیلی آکو فراهم کرده ایم و شما میتوانید با شماره گیری ۰۲۶۳۳۴۰۸۹۴۴ اولین جلسه مشاوره تحصیلی خود را دریافت کنید.

مشاور کنکور هنر کرج

استاد پریناز شاد را بیشتر بشناسیم

طبیعی است که شخصی با استعداد هنری پریناز شاد روحیه لطیفی نیز در زندگی شخصی خود داشته باشد. این روحیه لطیف از پیج اینستاگرام شخصی وی نیز کاملا مشخص است. بر اساس اطلاعاتی که از پیج شخصی استاد پریناز شاد بدست آمده است، ایشان علاوه بر رشته تخصصی خود(سینما) در زمینه عکاسی نیز فعالیت تخصصی دارند.

تدریس تخصصی خلاقیت نمایشی استاد شاد از حدود ۱۰ سال پیش و بعد از قبولی در رشته سینما دانشگاه هنر تهران جرقه های آن زده شد.

اطلاعاتی از وضعیت زندگی شخصی این استاد در دسترس نیست و بیشتر فعالیت حرفه ای خود را در پیج اینستاگرامشان به نمایش گذاشته اند. همچنین ایشان در یک پیج جداگانه به صورت تخصصی به معرفی روش تدریس و دوره های آموزش تئوری خلاقیت نمایشی و تمارین آزمون عملی رشته های هنر خود نیز میپردازند.

ایشان در حال حاضر در مدرسه هنر بامداد، آکادمی مکعب، مدرسه هنر کهکشان آموزش، تاملند و چند آموزشگاه و مدرسه هنر دیگر به صورت تخصصی تدریس میکنند. البته دوره های آنلاین خلاقیت نمایشی استاد شاد از طریق پلتفورم آنلاین اسکای روم نیز به صورت مستقل از آموزشگاه های هنر، به صورت ۳۰ جلسه ۲ ساعته به فروش میرسد که برای اطلاع از شرایط ثبت نام میتوانید از طریق صفحه رسمی اینستاگرام ایشان اقدام نمایید.

معرفی استاد پریناز شاد خلاقیت نمایشی تاملند

استاد پریناز شاد در تالیف کتاب های الفبای خلاقیت نمایشی کنکور هنر، کتاب کنکور هنر خارج از کشور از نشر کارنامه کتاب و کتاب تست خلاقیت نمایشی از همین انتشارات بوده است و این سه کتاب را باتوجه به کاربرد زیادی که برای دانش آموزان کنکور هنر دارند، میتوان درخششی در زمینه تدریس درس خلاقیت نمایشی کنکور هنر دانست.

تدریس خلاقیت نمایشی استاد شاد را چگونه براورد میکنیم؟

باتوجه به ویدئو های رایگان آموزشی که در زمینه تدریس خلاقیت نمایشی در فضای مجازی از استاد پریناز شاد منتشر شده است، ایشان علاوه بر تدریس دروس اختصاصی کنکور هنر در سطح کتاب، آموزش های خارج از کتاب، معرفی فیلم های برتر دنیا و منابع آزاد را هم برای کنکوری های هنر انجام میدهند.

و البته فعالیت پررنگی هم در تلگرام به عنوان یک تیم پشتیبانی برای بچه های کنکور هنر دارند.

البته علاوه بر کلاس های خلاقیت نمایشی استاد شاد، همایش های نکته و تست ایشان هم میتواند حداقل درصد دانش آموزان را به ۲۰ در زمینه خلاقیت نمایشی برساند. جالب است که باوجود تخصص و توانایی پریناز احاطه دار شاد، تلاشی نمیکند به عنوان استاد تخصصی درک عمومی هنر فعالیت کند و فقط در کلاس هایش نکته های کلیدی در این زمینه به دانش آموزان میدهد.

در ویدئو زیر نمونه تدریس استاد پریناز شاد را مشاهده نمایید و توضیحات بیشتر را در بخش های بعدی خواهیم داد:

تدریس پریناز احاطه دار شاد برای چه دانش آموزانی مناسب است؟

باتوجه به اینکه تدریس خلاقیت نمایشی استاد شاد سطح بالاست و نیاز به دانش عمومی بالایی دارد، دوره های این استاد برای دانش آموزانی با سطح پایین یا دانش آموزانی که به فکر شرکت در کنکور هنر به عنوان کنکور دوم هستند مناسب نیست.

البته دوره های آنلاین شخصی این استاد که از طریق پیج اینستاگرام ایشان جذب دانش آموز میکنند، توجه بیشتری به پایه تحصیلی دانش آموزان دارد و میتواند برای دانش آموزان ضعیف تر مناسب باشد.

ثبت نام کلاس های پریناز شاد خلاقیت نمایشی

برای ثبت نام کلاس های پریناز شاد خلاقیت نمایشی میتوانیداز طریق سایت های اختصاصی هر آموزشگاه اقدام نمایید. برای اطلاعات بیشتر درباره دوره های تاملند استاد پریناز شاد، میتوانید با شماره ۰۲۶۳۳۴۰۸۹۴۴ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره تحصیلی کنکور زبان از صفر تا صد
ادامه در مرورگر
برای نصب روی افزودن به صفحه اصلی
افزودن به صفحه اصلی
مشاوره تحصیلی آکو
Get our web app. It won't take up space on your phone.
نصب
مشاهده این پست در...
مشاوره تحصیلی آکو
Chrome
افزودن مشاوره تحصیلی آکو به صفحه اصلی
بستن

برای تجربه ای بهینه در تلفن همراه، میانبر مشاوره تحصیلی آکو را به صفحه اصلی دستگاه تلفن همراه خود اضافه کنید

دکمه اشتراک وب را در وب سایت خود فعال یا غیرفعال کنید
افزودن به صفحه اصلی.