پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

مشاور منمقالات آموزشی و مشاوره ای

میانگین درصد دانش آموزان رشته تجربی 99

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
3/5 - (1 امتیاز)

عملکرد دانش آموزان رشته تجربی در کنکور سراسری 1399

در ادامه ی این مقاله به بررسی میانگین درصد رشته تجربی در کنکور 1399 می پردازیم. 506729 نفر در کنکور سراسری رشته تجربی شرکت کرده اند. در این بین تعداد قابل توجهی از دانش آموزان درصد های بسیار ضعیفی کسب کرده اند. کنکور سال 99 در حالی برگزار شد که تقریبا از اواسط سال کلاس ها ی دانش آموزان بصورت غیر حضوری برگزار شد. همچنین می توانید میانگین درصدهای کنکور تجربی 1400 را هم ببینید.

میانگین درصد دانش آموزان رشته تجربی

وضعیت پاسخگویی داوطلبان رشته تجربی سال 99 در دروس عمومی

درصد داوطلبین تجربی کنکور 99

وضعیت پاسخگویی داوطلبان رشته تجربی سال 99 در دروس عمومی

takhasosi

با توجه به درصد های بالا می توان گفت که دانش آموزان بسیار زیادی نتایج خوبی کسب نکرده اند. می توان گفت رقابت در کنکور سراسری در وافع بین عده ی محدودی از داوطلبین است و باقی سیاهی لشگر هستند.

توصیه هایی که می توان به دانش آموزان متوسط و رو به پایین داشت این است که:

1- فقط سوالاتی که باد هستید را پاسخ دهید.
2- هر درسی را رها نکنید.
3- قطعا سوالاتی وجود دارند که شما از پس آن ها بر می آیید.
4- مدیریت آزمون داشته باشید.

رشته تجربی کنکور 98

در این مقاله میانگین درصد دانش آموزان رشته تجربی را در کنکور 98 بررسی خواهیم کرد. با توجه آمار اعلام شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور داوطلبین رشته تجربی در کنکور سال 1398 در رشته تجربی 575484 کارنامه قابل تصحیح وجود داشت. داوطلبین این رشته بیشترین تعداد را در مقایسه رشته های ریاضی و انسانی دارند.

با توجه به حساسیت بالای این رشته و تب و تاب داوطلبین برای قبولی در رشته های پر طرفداری مانند پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی، دامپزشکی، پرستاری، مامایی، فیزیوتراپی و … میانگین های دروس بسیار نا امید کننده است.

نمی خواهیم راجع به نیمه های خالی لیوان حرف بزنیم. در واقع قصد ما این است که بدون مغلطه بگوییم. رقابت رشته تجربی بین 20 هزار داوطلب است و بقیه به طوری سیاهی لشگرند!

دروس تحصصی داوطلبین رشته تجربی
دروس عمومی داوطلبان تجربی

مشاوره تحصیلی آکو به عنوان بهترین مشاوره تحصیلی در

مجتبی سادات رسول

کتاب های زیادی خوانده ایم، افراد بسیاری دیده ایم و با بزرگان بسیاری هم کلام شده ایم. راه درست را نشانتان خواهیم داد

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا