نرم افزار انتخاب رشته

02633408944

دانلود رایگان جزوه جمع بندی پی دی اف فیزیک کنکور برای دوران طلایی هفته آخر - در مرکز مشاوره کنکور سراسری آکو و دانلود سایر جزوات کنکوری - 02633408944

جزوه جمع بندی فیزیک کنکور

2.3/5 - (7 امتیاز)

امکان دانلود پی دی اف فیزیک کنکور در این روز های باقی مانده میتواند شما را از استرس نجات دهد. داشتن یک جزوه جمع بندی فیزیک کنکور باعث داشتن شرایط بهتری در روز های آخر کنکور میشود. میدانید که فیزیک درس شاخص کنکور است و اکثر دانش آموزان به اشتباه آن را درسی فورمولی و حفظی میدانند.

این درحالی است که از نظر بهترین مشاور کنکور سراسری ، مهندس حاج کرم، فیزیک درسی کاملا مفهومی و تحلیلی است. درست است که در مقطع اول با فورمول ها روبرو میشوید اما در ادامه برای پاسخگویی به تست های کنکور نیاز به درک عمیق از فیزیک و البته تحلیل ذهنی قوی است. بودجه بندی سوالات فیزیک کنکور 1400 نشان میدهد که فقط 10 درصد سوالات را میتوان بدون تحلیل دقیق و با حفظیات در کنکور پاسخ داد.

دانلود جزوه فیزیک کنکور اساتید یاشار انگوتی، حسن محمدی، عباس اصغری، هادی ابوحمزه، رضا عابدی منش، آبتین عابد و زهره آقا محمدی به شما اطمینان میدهد که یک تورق سریع و بدون هیچگونه جا افتادگی مطالب و نکات مهم کتاب درسی داشته باشید. اما فراموش نکنید که داشتن یک درسنامه و نمونه سوال پی دی اف فیزیک کنکور برای دوران جمع بندی کنکور کافی نیست و باید از کتاب های تستی فیزیک کنکور هم کمک بگیرید.

پیش از این بهترین منابع فیزیک کنکور را معرفی کردیم و دانستیم که بعضی از کتاب های فیزیک کنکور مخصوص تست های دوران جمع بندی است و بعضی دیگر هم علاوه بر تست های سالانه و تالیفی و کنکور، بعضی از تست ها را برای دوران جمع بندی مشخص کرده اند.

بهتر است که درباره محاسبات سریع کنکور نیز پیش از کنکور سراسری بیشتر بخوانید و برای یادگیری تکنیک های حفظ انگیزه و برنامه ریزی اینستاگرام مرکز مشاوره آکو را دنبال کنید.

دانلود جزوه پی دی اف فیزیک کنکور

برای دریافت جزوه جمع بندی فیزیک کنکور روی لینک دانلود جزوه فیزیک کنکور کلیک کنید و یا برای دانلود جزوه جمع بندی ریاضی کنکور تجربی یا جزوه نکته و تست فیزیک استاد نوکنده نام جزوه را لمس کنید. وبسایت تخصصی آکو با مشاور کنکور سراسری شما را راهنمایی میکنند.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
فیزیک
پایه :
کنکور
رشته:
ریاضی و تجربی
مبحث
نکته و تست
حجم:
حدود 2.35 مگابایت
طراح جزوات:
اساتید یاشار انگوتی، حسن محمدی، عباس اصغری، هادی ابوحمزه، رضا عابدی منش، آبتین عابد
قیمت:
رایگان
لینک های دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *