نرم افزار انتخاب رشته

02633408944

دانلود رایگان جزوه گرامر زبان انگلیسی دوازدهم در کنار دانلود جزوه واژگان زبان انگلیسی کنکور در مرکز مشاوره کنکور و انتخاب رشته آکو کرج - 02633408944

جزوه گرامر زبان دوازدهم

4.6/5 - (34 امتیاز)

گرامر زبان انگلیسی همیشه برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور جزو سخت ترین مباحث در امتحانات نهایی و البته در کنکور بوده است. داشتن یک جزوه گرامر زبان انگلیسی میتواند برای داشتن مرور سریع و کنترل میزان یادگیری دانش آموز مفید باشد. به عنوان مرکز مشاوره کنکور، لازم دانستیم تا بستر دانلود جزوه های کنکوری را برای شما فراهم کنیم.

دانلود جزوه گرامر زبان دوازدهم هم به درد دانش آموزان در دوران امتحانات نهایی میخورد و هم میتواند در دوران جمع بندی کنکور به داوطلبان کنکور کمک کند تا تورق سریعی بر گرامر دوازدهم داشته باشند. آنالیز سوالات زبان انگلیسی کنکور سالهای اخیر نشان داده است که زبان انگلیسی از حالت تئوریک و صرفا سوال بر اساس قواعد آموزش دیده خارج شده است و سوال های مفهومی و ترکیبی براساس قواعد و کلمات کاربردی جای آنها را گرفته.

در نتیجه شما نیاز خواهید داشت که با کلاس های کنکوری زبان توانایی تست زنی و البته کسب نمره بالا در این درس مهم را تقویت کنید. فراموش نکنید که نمره معدل نهایی پایه دوازدهم با تاثیر 40 درصدی خود در کنکور 1401 میتواند رتبه قبولی و کد رشته محل قبول شده در انتخاب رشته دانشگاه را به کلی تغییر دهد.

اگر میخواهید زبان انگلیسی را بهتر از قبل یاد بگیرید و حرفی برای گفتن در امتحانات نهایی و کنکور داشته باشید، بهتر است لغات همه پایه ها را به صورت جزوه برای خودتان درست کنید و به صورت دوره ای آنها را مطالعه و نحوه استفاده از آنها را یاد بگیرید.

برای دانلود جزوه لغات زبان انگلیسی جامع کلیک کنید

دانلود جزوه گرامر زبان انگلیسی دوازدهم

برای دانلود رایگان جزوه گرامر زبان دوازدهم کافی است روی لینک دانلود کلیک کنید. اما فراموش نکنید که یادگیری زبان تنها با جزوه و مدرسه میسر نیست و استفاده از کلاس های کنکور و یا حداقل کلاس های زبان انگلیسی در آموزشگاه های خصوصی ضروری است. برای ارتباط با مرکز مشاوره کنکور آکو در اینستاگرام کلیک کنید.

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
زبان انگلیسی
پایه :
دوازدهم
رشته:
تجربی-ریاضی-انسانی
مبحث
گرامر دوازدهم
حجم:
حدود 3 مگابایت
طراح جزوات:
دکتر جابری
قیمت:
رایگان
لینک های دانلود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *