جزوه گام به گام گسسته دوازدهم

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

درس گسسته یکی از دروس سخت کنکور ریاضی است که اکثریت دانش آموزان نمیتوانند با آن ارتباط مثبتی برقرار کنند. به ویژه اینکه دانش آموز از کلاس های کنکور ریاضی نیز بهره مند نباشد و بخواهد خودش یادگیری مسائل را با کمک کتاب ها و درسنامه های ریاضیات گسسته به عهده بگیرد! بدتر آنکه دانش آموز حتی به فکر مشاوره کنکور ریاضی نیز نباشد تا بتواند شرایط سخت یادگیری گسسته کنکور را با تسلط بالاتری پشت سر بگذارد. داشتن گام به گام گسسته دوازدهم میتواند این کار را برای شما راحت تر کند.

ما مرکز مشاوره کنکور هستیم! اینکه میگویم مرکز مشاوره کنکور یعنی واقعا یک سری متخصص و علاقه مند به کار مشاوره و کمک به دانش آموزان هستیم و به همین خاطر شغلمون رو در راستای علاقه امون انتخاب کردیم. ما همه تلاشمون رو میکنیم که دانش آموز ها رو هدایت کنیم به سمت موفقیت و معتقدیم موفقیت در کنکور و قبولی شدن بهترین رشته های هر گروه آزمایشی اصلا کار سختی نیست! فقط پشتکار و یکسری اطلاعات مهم میخواد.

مثلا به نظر من برای داوطلبان کنکور ریاضی و فیزیک دانستن بودجه بندی سوالات کنکور ریاضی و فیزیک از واجباته. یا مثلا داشتن کتاب های درسی کنکور ریاضی اولین کاری است که برای شروع کنکور باید انجام بدید. اما از بحث دور نشیم و درباره ریاضیات گسسته دوازدهم صحبت کنیم!

حل تمرین گسسته دوازدهم برای یادگیری آن مهمترین بخش است. تمرین های کتاب درسی برای کنکور از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. یعنی شما باید هزاربار تمرین های ریاضیات گسسته دوازدهم را حل کنید و بعد به سراغ تست زنی و جزوه جمع بندی گسسته دوازدهم بروید.

کانال تلگرام مشاوره کنکور آکو را دنبال کنید.

دانلود جزوه گام به گام گسسته دوازدهم

نام درسگسسته
پایهدوازدهم
رشتهریاضیو فیزیک
فصل جامع
مبحثحل تمرینات کتاب
نوع سوالاتتشریحی
حجم حدود 13 مگابایت
قیمت رایگان
تعداد صفحه102
نویسندهافشین ملاسعید
نوع چاپرنگی
لینک دانلود دانلود جزوات کنکور دانلود جزوه گام به گام گسسته دوازدهم
جزوه گام به گام گسسته دوازدهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا