پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

امتحان نهایی زیست شهریور 1402
تماس با ما وب پی

امتحان نهایی زیست شهریور 1402

به این نوشته امتیاز دهید

امتحان نهایی زیست شهریور امسال در چهارمین روز از شهریور ماه برگزار شد و پنجمین امتحان نهایی دوازدهمی ها بود. این امتحانات که همزمان با برگزاری انتخاب رشته کنکور 1402 بود، استرس مضاعفی را به بچه ها وارد کرد. البته اگر دانش آموز روش صحیح مطالعه زیست تشریحی را بلد باشد و برای کنکور هم زیست پایه های دهم و یازدهم را مرور کرده باشد، در پاسخ دادن به سوالات نهایی زیست امسال مشکلی نداشت.

سوالات امتحان نهایی زیست شهریور 1402 درست است که از نظر تعداد سوال کمتر بود اما سوالات به شدن مفهومی و بعضا دارای بیش از 8 بخش تفکیک شده بودند. مثل همیشه سوالات امتحان نهایی زیست دوازدهم با صحیح و غلط و جای خالی و انتخاب کلمه درست شروع شد و در ادامه سوالات شاهد مسئله ها و سوالات چند بخشی نیز بودیم. سه نمونه وسالات مفهومی بر اساس شکل و جدول و تصویر داشتیم که یکی از آنها تیپ سوال جدیدی بود!

برای دانلود سوالات امتحان نهایی زیست شهریور 1402 میتوانید از طریق لینک زیر اقدام نمایید و یا برای دانلود سایر سوالات امتحانات نهایی میتوانید با کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو همراه باشید.

تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو
امتحان نهایی زیست شهریور 1402 2

مشخصات
اطلاعات
نام درس:
امتحان نهایی زیست شهریور 1402
پایه :
دوازدهم
رشته:
تجربی
نوع سوالات:
تشریحی
تعداد سوالات :
23
مرجع سوالات:
امتحان نهایی
طراح:
آموزش و پرورش
لینک های دانلود
تلگرام
فیسبوک
واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط مهشید صالحی نژاد
همه (852)
دکمه بازگشت به بالا