پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

تست شیمی 1 فصل 1
تماس با ما وب پی

تست شیمی 1 فصل 1

5/5 - (1 امتیاز)

تست شیمی 1 فصل 1 برای دانش آموزان رشته تجربی و ریاضی میباشد و دانش آموزان میتوانند با حل این تست ها تسلط خود را نسبت به درس به چالش بکشند. تیم مشاوره تحصیلی آکو این تست ها را در اختیار شما دانش آموزان عزیز قرار داده اند تا دانش آموزان بتوانند با حل این تست ها تمام ایرادات درسی خود را برطرف کنند. شما میتوانید با دنبال کردن پیج اینستاگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو و کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو تست ها و جزوات بیشتری را در اختیار خود قرار دهند.

دانلود تست شیمی دهم فصل 1

تست شینی دهم در کنکور دارای 400 تست به همراه 2 پاسخنامه تشریحی و کلیدی میباشد و دانش آموزان رشته ریاضی و تجربی میتوانند بعد از حل تست شیمی دهم به پاسخنامه کلیدی مراجعه کنند و بفهمند چقدر روی درس تسلط دارند و اگر تسلط کافی روی تست ها نداشتند میتوانند با مراجعه کردن به پاسخنامه تشریحی و خوانش توضیحات آن تمام ایرادات درسی خود را برطرف کنند. این تست ها به شما دانش آموزان و داوطلبان عزیز کمک میکند تا تمام ایرادات درسی خود را برطرف کنند و آمادگی های لازم را برای کنکور و امتحان نهایی بدست آورند.

دهم 3

برای دریافت لینک تست شیمی 1 فصل 1 به جدول پایین صفحه مراجعه کنید.

شیمی دهم فصل 1

در این قسمت از تست شیمی 1 فصل 1 تیم مشاوره تحصیلی آکو بودجه بندی زیست را در اختیار شما عزیزان قرار داده و دانش آموزان رشته ریاضی و تجربی میتوانند با خوانش این توضیحا از اهمیت هر مبحث مطلع شوند و بفهمند برای هر مبحث چقدر باید زمان بگذازند.

بودجه بندی شیمی در کنکور تجربی

شیمی دهم در کنکور از ۳ فصل تشکیل شده است و همچنین شیمی دهم در کنکور دارای ۸ سوال است این بدین معنا است که ۲۳ درصد از سوالات شیمی در کنکور متعلق به سال دهم است. در ادامه تیم مشاوره تحصیلی آکو سرفصل های شیمی دهم به همراه تعداد سوالات از هر مبحث را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

  • فصل اول (کیهان زادگاه الفبای هستی): ۳ سوال
  • فصل دوم (رد پای گازها در زندگی): ۳ سوال
  • فصل سوم (آب، آهنگ زندگی): ۲ سوال

بودجه بندی شیمی در کنکور ریاضی

شیمی پایه دهم برای داوطلبان گروه دهم از ۱۱ سوال تشکیل شده اند و داوطلبان ریاضی با پاسخ دادن به این ۱۱ سوال ۳۱ درصد را به خود اختصاص داده اند. در ادامه سرفصل های تیم مشاوره تحصیلی آکو شیمی دهم به همراه تعداد سوالات از هر مبحث را در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

  • فصل اول (کیهان زادگاه الفبای هستی): ۲ سوال
  • فصل دوم (رد پای گازها در زندگی): ۳ سوال
  • فصل سوم (آب، آهنگ زندگی): ۶ سوال

تیم مشاوره تحصیلی آکو

تیم مشاوره تحصیلی آکو با مدیریت مهندس حاج کرم به شما عزیزان کمک میکنند تا در این درس و دروس دیگر تسلط کافی را پیدا کنید. شما میتوانید با تیم مشاوره تحصیلی آکو هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری مشاوره داشته باشید و با برنامه های تحصیلی که دریافت میکنید گام های مثبتی به سمت کنکور بردارید. هدف اصلی تیم مشاوره تحصیلی اکو این است که دانش آموزان بتوانند در دانشگاه های برتر ایران و بهترین رشته ها تحصیل داشته باشند.

سهیل حاج کرم مشاور کنکور
مشخصات
اطلاعات
نام درس:
شیمی
پایه :
دهم
رشته:
ریاضی و تجربی
نوع سوالات:
تستی
تعداد سوالات :
500
مرجع سوالات:
تیم مشاوره تحصیلی آکو
طراح:
تالیفی و سراسری
لینک های دانلود
تلگرام
فیسبوک
واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط سهیل حاج کرم
همه (158)
دکمه بازگشت به بالا