پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت برنامه ی 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

دانلود آزمون های آزمایشیخیلی سبز

آزمون 10 شهریور 1402 خیلی سبز

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

آزمون های آزمایشی خیلی سبز در دومین سال رسمی برگزاری اش توانسته تعداد زیادی از داوطلبان کنکور 1403 را برای شرکت در آزمون های شبه کنکور بودجه بندی شده به سمت خود جذب کند. بسیاری از داوطلبانی که روحیه ریسک ناپذیر تری دارند، نتوانسته اند به این آزمون ها بسنده کنند و ترجیح داده اند در آزمون های دوره ای قلمچی شرکت کنند و به صورت همزمان با دانلود فایل آزمون های خیلی سبز بیشتر توانایی های خود را محک بزنند.

دانلود آزمون 10 شهریور 1402 خیلی سبز هم به عنوان آخرین آزمون تابستان این مجموعه برای داوطلبان خالی از لطف نخواهد بود. در وبسایت مشاوره تحصیلی کنکور آکو لینک دانلوود آزمون 10 شهریور خیلی سبز را به تفکیک رشته های تجربی و ریاضی و انسانی برایتان آورده ایم.

هرچند به عنوان یک تیم با تجربه در زمینه معرفی بهترین پکیج های آموزشی و بهترین آزمون های آزمایشی برای بچه های انسانی و ریاضی زیاد آزمون های خیلی سبز را پیشنهاد نمیکنم و بهتر است برای انسانی و ریاضی از همان آزمون های قلمچی استفاده کنید.

اگر سطح سوالات قلمچی را قبول ندارید یا به هر دلیل دیگری نمیخواهید از آزمون های آزمایشی قلمچی استفاده کنید، بهتر است برای کنکور انسانی سنجش را انتخاب کنید و برای کنکور ریاضی از آزمون های آزمایشی ماز کمک بگیرید.

آزمون های آزمایشی خیلی سبز و ماز به صورت تخصصی برای رشته تجربی فعالیت میکنند و سوالات و خدماتشان برای کنکوری های تجربی خیلی مفید است!

دانلود آزمون 10 شهریور 1402 خیلی سبز

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا