نرم افزار انتخاب رشته

02633408944

دانلود آزمون های آزمایشی

دانلود آزمون 13 مرداد 1402 خیلی سبز

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

آزمون های آزمایشی خیلی سبز که از سال 1401 به صورت آنلاین در حال برگزاری است در 13 مرداد 1402 اولین آزمون حضوری خود را برگزار کرد. برای رشته تجربی توانسته سوالات بسیار نزدیک به کنکور سراسری را در آزمون های خود داشته باشد. به همین دلیل هم برای بچه هایی که احتمالا آزمون های قلمچی یا آزمون های آزمایشی ماز را به عنوان گزینه اول خود در آزمون ها انتخاب کرده اند، دانلود آزمون 13 مرداد 1402 خیلی سبز را فراهم کرده ایم.

در ادامه میتوانید درکنار بررسی جزئی از بودجه بندی آزمون 13 مرداد خیلی سبز، فایل های سوال و پاسخ این آزمون آزمایشی راهم دانلود کنید. درصورت نیاز به مشاوره بیشتر درباره انتخاب بهترین آزمون آزمایشی برای سال کنکور میتوانید از طریق کانال تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو با ما همراه باشید.

کانال تلگرام تیم مشاور تحصیلی آکو

دانلود فایل سوالات آزمون 13 مرداد 1402 خیلی سبز

برنامه راهبردی آزمون های ازمایشی خیلی سبز درباره سطح و مبحث سوالات آزمون 13 مرداد این مجموعه به عنوان اولین آزمون کنکور 1402 اعلام کرده بود که برای کنکوری های 1403 تجربی سوالات دهم و یازدهم به انتخاب خود دانش آموز قابل پاسخگویی است و این مجموعه بخش انتخابی دوازدهم ندارد. این روند برای مطالعه تابستان بسیار مناسب است و طبق نظر رتبه های برتر کنکور تجربی نیز به نظر میرسد تمرکز بچه های کنکور تجربی در تابستان باید فقط روی دهم و یازدهم باشد.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن