پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

زندگی نامه بزرگان کنکور

معرفی مهدی باباخانی استاد فیزیک کنکور

بهترین استاد فیزیک کنکور

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
4.3/5 - (10 امتیاز)

انتخاب بهترین استاد فیزیک کنکور باتوجه به سختی و البته اهمیت درس فیزیک کنکور سراسری برای داوطلبان اهمیت زیادی دارد.  در این مقاله سعی شده است در مورد استاد مهدی باباخانی یکی از بهترین اساتید درس فیزیک کنکور به شما اطلاعاتی داده شود تا بتوانید به راحتی با مهدی باباخانی فیزیک را 100 بزنید. آموزشگاه کنکور پرسا همراه داوطلبان از پیش دبستانی تا دانشگاه!

مهندس مهدی باباخانی استاد فیزیک کنکور، فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع و مدرس فیزیک برنامه های تلویزیونی و مدرس ویدیو های آموزشی موسسه گاج  و مدرس کلاس های آنلاین گاجینو است. استاد مهدی بابا خانی همچنین مدرس فیلم های آموزشی در سایت کانون فرهنگی آموزش قلم چی هستند .

ایشون از اساتید برتر و برجسته و دبیر پروازی هستند از تهران به شهر های شیراز  و تبریز و مشهد و بوشهر و اصفهان هستند . درباره این استاد که با عنوان بهترین استاد فیزیک کنکور شناخته شده است، در وبسایت تخصصی مشاوره و آموزشگاه کنکور آکو بخوانید.

کلاس فیزیک کنکور با بهترین استاد فیزیک کنکور

مهدی باباخانی فیزیک کنکور

استاد مهدی باباخانی مدیر مجموعه آموزشی کارنامه خرد می باشند و با 20سال سابقه تدربیس در مدارس استعدادهای درخشان در تهران و شیراز و اصفهان و تبریز می باشند .

استاد بابا خانی به عنوان بهترین استاد فیزیک کنکور در مدارس و آموزشگاه های فوق العاده ی ایران مشغول به فعالیت حرفه ای هستند. البته اساتید برتر فیزیک دیگر همچون محمد نوکنده یا مهدی یحیوی نیز در حیطه فیزیک کنکور درحال فعالیت اند.

برتر بودن مهدی باباخانی استاد فیزیک به عنوان باتوجه به سابقه کاری و نظرسنجی و نتایج دانش آموزانی ک ایشون داشتند حاصل شده است . آن دسته از داوطلبانی که بخواهند از دی وی دی ها و فیلم های آموزشی ایشون استفاده کنند بهتر است از دی وی دی ها و فیلم های آموزشی موسسه ی کارنامه ی خرد و مدرسه ی علامه و همچنین مخ نقره ای گاج استفاده کنند.

از مزایای کلاس فیزیک کنکور باباخانی این است که در کنار دی وی دی ها کتاب تست نیز در اختیارشون قرار می گیرد و این نکته در کنار این مزیت که استاد مهدی بابا خانی جزو مدرسان برتر و در رنکینگ شماره ی 1 دبیران فیزیک ایران قرار دارد.

روش تدریس استاد مهدی باباخانی

روش تدریس استاد مهدی بابا خانی به گونه ای است که ایشون ابتدا به تحلیل مفهومی مطالب می پردازند بعد از طریق حل مسئله و تست به تثبیت موضوع در ذهن دانش آموزا می پردازند و با بررسی و تحلیل خط به خط صورت سوال و حلاجی کردن مسئله به شرح و آموزش مطالب می پردازند .

 شیوه تدریس ایشون اگر قرار باشد با درصد و عدد بیان شود به این گونه است که استاد مهدی باباخانی 20 درصد از کلاس های خودش را به تدریس نکات مفهومی میپردازند و 80 درصد مطالب کلاس درسی ایشون به نکات تستی مربوط می شود. این یعنی روش مهدی بابا خانی استاد فیزیک مبنی و مبتنی بر تست و تست و تست زنی است . ایشون انقدر این کار را در کلاس های درسی خود تکرار و تمرین می کنند و دانش آموزان خود را به تست زنی اجبار می کنند که در آزمون های آزمایشی و سر جلسه کنکور از نظر اطلاعات علمی یا حتی روش های تست زنی فیزیک کنکور به هیچ مشکلی بر نخورند.

مزایا و معایب کلاس فیزیک کنکور باباخانی

مهدی باباخانی استاد فیزیک جدی و خشکی نیستند و تمام سعی خود را می کنند که کلاس فیزیک کنکور خود را در نهایت شاد بودن و مفرح بودن برگزار کنند تا دانش آموزان به درس مهم و جذاب فیزیک علاقمند شوند . استاد مهدی باباخانی رابطه خوبی با دانش آموزانشان می گیرند و این از مواردی است که باعث علاقمندی دانش آموزان به درس فیزک می شود .

درس فیزیک در صورتی که حتی توسط بهترین استاد فیزیک کنکور به صورت مفهومی آموزش داده نشود برای دانش آموزان درسی پیچیده و گنگ خواهد بود و دانش آموزان توان پیشرفت و یادگیری در این درس نخواهند داشت. با این عدم ثبات میزان یادگیری فیزیک، داوطلب کم کم دچار دلزدگی دوری  و سردی از درس فیزیک خواهد شد، بنابرین استاد تدریس کننده این درس باید بتواند دانش آموزان را به این درس علاقمند کنند.

به گفته دانش آموزان، مهدی باباخانی فیزیک را به صورت ملموسی فیزیک را تدریس میکنند و این جزو مزایای کلاس فیزیک کنکور مهدی باباخانی است.

بهترین استاد فیزیک کنکور کیست

بهترین استاد فیزیک کنکور اولا کسی است که خودش عاشق فیزیک و تدریس آن باشد. بهترین استاد فیزیک باید چنان توانایی در آموزش و تفهیم مطالب به دانش آموزان داشته باشد که دانش آموز فقط به حفظ کردن مطالب نپردازد.

 دهم و یازدهم و دوازدهم کلاس کنکور فیزیک

استاد مهدی باباخانی نیز با توجه به سابقه کاری و تجربه و نتایج درخشان حاصل شده از داوطلبان و دانش آموران ایشان به عنوان بهترین استاد فیزیک کنکور شناخته شده است. به گفته دانش آموزان کلاس فیزیک کنکور باباخانی، در ارائه مطالب و یاددهی مطالب سخت و پیچیده به دانش آموزان خود موفق بوده اند و بسیاری از شاگردان ایشان، رتبه برتر بوده اند یا حداقل فیزیک را بالای 50 زده اند.

هرچند تحلیل فیزیک کنکور 1401 مشخص کرده است، که داشتن درصد 100 حتی برای رتبه 1 کنکور هم غیرممکن بوده است.

آموزشگاه کنکور پرسا

مشاوره تحصیلی کنکور آکو با هدف کمک به داوطلبان کنکور به صورت تخصصی به معرفی مهدی باباخانی استاد فیزیک کنکور پرداخت. مشاوره کنکور و البته برگزاری کلاس های ویژه کنکور به صورت تخصصی در مرکز مشاوره و آموزشگاه کنکور پرسا برای داوطلبان رشته های نظری و فنی و هنر انجام میشود. شما عزیزان میتوانید برای دریافت اولین وقت مشاوره و آشنایی با آموزشگاه کنکور پرسا با شماره 02633408944 تماس بگیرید و یا از طریق اینستاگرام مرکز کنکور پرسا در کرج با مشاوران ما به طور مستقیم در ارتباط باشید تا در تصمیم گیری آینده شما را همراهی کنند و صحیح ترین تصمیم گرفته شود.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا