پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

مشاور من

برنامه راهبردی 1402 خیلی سبز

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
3/5 - (17 امتیاز)

میتوانید برنامه راهبردی 1402 خیلی سبز را به تفکیک رشته و حضوری یا آنلاین بودن آنها در جدول های ادامه همین مطلب مشاهده کنید اما بهتر است درباره کیفیت و شرایط برگزاری آزمون های آزمایشی خیلی سبز توضیححاتی را نیز بخوانید و بعد تصمیم بگیرید.

آزمون های خیلی سبز که از سال گذشته یعنی برای کنکوری های 1402 به صورت جدی و جامع شروع به فعالیت کردند، به علت کیفیتی که دانش آموزان و مشاوران از کتاب های تست این مجموعه سراغ داشتند، توانست تعداد زیادی از داوطلبان را به ویژه از گروه آزمایشی تجربی به خود جذب کند.

هرچند که هنوز هم جامعه آماری پایین آزمون های آزمایشی خیلی سبز اجازه رقابت با آزمون های قلمچی یا آزمون های سنجش را نمیدهد اما سطح و نوع سوالات آزمون های خیلی سبز قابل قبول است.

خبر خوب برای طرفداران آزمون های خیلی سبز اینکه امسال قرار است آزمون های حضوری هم برگزار شود و بودجه بندی آزمون های خیلی سبز به اختصاص حضوری یا آنلاین بودن آنها متفاوت است.در ادامه میتوانید برنامه راهبردی آزمون های حضوری و آنلاین خیلی سبز را دانلود کنید و اندک تحلیلی هم بر بنیان آزمون ها بخوانید.

دانلود برنامه راهبردی 1402 خیلی سبز برای داوطلبان کنکور 1403

پیش از هر چیز درباره برنامه راهبردی 1402 خیلی سبز باید بدانید که آزمون های آنلاین خیلی سبز 19 مرحله و آزمون حضوری خیلی سبز در سال تحصیلی 1402 – 1403 بیش از 13 مرحله نیست. ضمنا نکته مهمی که درباره برنامه راهبردی خیلی سبز وجود دارد :

در بودجه بندی آزمون های خیلی سبز برای دروس فیزیک و شیمی رشته های تجربی و ریاضی حق انتخاب به داوطلبان داده شده است. یعنی شیمی و فیزیک دهم و یازدهم به صورت زوج درس برگزار میشوند و داوطلبان میبایست انتخاب کنند که میخواهند از دهم پایه را شروع کنند یا از یازدهم، و تا پایان آزمون ها مطابق بودجه بندی انتخابی شان پیش بروند.

البته شرایط انتخاب بین زوج درس ها برای دروس ریاضی و هندسه دهم و حسابان و هندسه و آمار و احتمال یازدهم رشته ریاضی نیز وجود دارد که داوطلبان باید تمایل خود را برای شورع دروس پایه اعلام کنند و تا پایان سه مرحله آزمون تابستانه خیلی سبز همان روند را پیش بگیرند.

با کلیک روی دکمه زیر میتوانید فایل پی دی اف آزمون های تابستان 1402 خیلی سبز را برای هر سه رشته تجربی و ریاضی و انسانی دانلود کنید.

خیلی سبززز

نکته دیگری که درباره آزمون های سالیانه حضوری و آنلاین خیلی سبز وجود دارد هزینه آزمون های حضوری و آنلاین است. هرچند در سایت رسمی خیلی سبز هنوز هیچ اطلاعیه ای درباره قیمت آزمون های حضوری و محل برگزاری آن ذکر نشده است اما باتوجه به هزینه های اولیه بیشتر آزمون های حضوری احتمالا قیمت آزمون های حضوری خیلی سبز به ازای یک دوره 13 مرحله ای بیشتر از هزینه ازمون های آنلاین باشد.

قیمت آزمون های آنلاین کل دروس 19 مرححله ای خیلی سبز بین 2 تا 2.5 میلیون تومان متفاوت است. که البته باتوجه به اینکه برنامه ریزی دو هفته یکبار خوبی برای دانش آموزان انجام میدهد و همچنین سطح سنجش خوبی از نظر سوالات دارد قیمت معقولی دارد.

همچنین دانش آموزان در کنار این آزمون های خیلی سبز 1402 می توانند از خدماتی استفاده کنند که از طریق آن بطور کامل مفاهیم درسی را یاد گرفته و مشکلات درسیشان را هم برطرف کنند. این خدمات به این صورت هستند:

 • تحلیل آزمون ها بصورت ویدیو
 • حل تشریحی سوالات آزمون های منتخب
 • جزوه های ویژه برای مباحث مهم
 • محتواهای مشاوره ای
 • کارگاه ها و همایشات
 • مرورنامه
 • داشبورد وضعیت

دانلود و بررسی برنامه آزمون حضوری خیلی سبز

مزیت شرکت در آزمون های حضوری شرایط مطلوب تر از نظر حضور در مرکز مربوطه است اما آنطور که خود خیلی سبز گفته است از نظر خدمات دریافتی یعنی همان تحلیل های ویدئویی، جزوه های اختصاصی، کارنامه های درس به درس تحلیلی و مبحثی و کارگاه ها و همایش های موضوعی آنلاین و … هیچ فرقی با خدمات آزمون های آنلاین ندارند.

ضمنا خیلی سبز اعلام کرده است که برای ثبت نام آزمون های ححضوری خیلی سبز میبایست از طریق مدارس یا آموزشگاه های خود اقدام کنید و محل برگزاری حضوری آزمون ها در زمان آزمون اعلام میشود. در زمینه آزمون های حضوری تابستان در سایت خیلی سبز رفی زده نشده است و احتمال میرود آزمون های تابستان فقط به صورت آنلاین برگزار میشوند.

بودجه بندی آزمون های خیلی سبز که قرار است به صورت حضوری برگزار شوند را در ادامه میتوانید دانلود کنید.

برنامه راهبردی آزمون های حضوری 1402 خیلی سبز رشته تجربی
برنامه راهبردی آزمون های حضوری 1402 خیلی سبز رشته ریاضی
برنامه راهبردی آزمون های حضوری 1402 خیلی سبز رشته انسانی

بودجه بندی آزمون های آنلاین خیلی سبز برای سال 1402

آزمون های آنلاین خیلی سبز تنوع بیشتری دارند و شما میتوانید برای آزمون های تک درس، آزمون های ترکیبی، آزمون های شبه کنکور لحظه آخری و آزمون های زیست پلاس ویژه رشته تجربی ثبت نام کنید. قیمت این آزمون ها کمتر است و البته از نظر بودجه بندی نیز با آزمون های حضوری متفاوت است.

البته آزمون های تک درس درواقع بخشی از آزمون های کل دروس آنلاین خیلی سبز هستند فقط با این تفاوت که مثلا برای درس زیست به تنهایی ثبت نام میکنید. پکیج های ترکیبی و زیست پلاس هم که مخصوص رشته های تجربی هستند! به طور کلی آزمون های خیلی سبز یه جورایی ویژه رشته تجربی فعالیت میکنه ولی برای اینکه خیلی مخاطب هاش محدود نشن سعی کرده در رشته های ریاضی و انسانی نیز فعالیت کنه.

میتوان خیلی سبز را در میان آزمون های آزمایشی رقیب اصلی آزمون های ماز برای رشته تجربی دانست این درحالی است که قلمچی و گزینه دو و گاج خیلی به تجربی توجه خاصی ندارند. برنامه آزمون های آنلاین کل دروس خیلی سبز را میتوانید در جدول زیر دانلود کنید. فراموش نکنید که در جدول های زیر درواقع بودجه بندی آزمون های تک درس خیلی سبزنیز نهفته شده است.

بودجه بندی آزمون های خیلی سبز 1402 – رشته تجربی
بودجه بندی آزمون های خیلی سبز 1402 – رشته انسانی
بودجه بندی آزمون های خیلی سبز 1402 – رشته ریاضی

ثبت نام آزمون های را بر اساس بودجه بندی آزمون های خیلی سبز 1402 پیشنهاد میکنیم؟

خب آزمون های خیلی سبز چند نکته منفی بزرگ دارند. اول از همه اینکه برای ثبت نام آزمون حضوری خیلی سبز محل برگزاری آزمون مشخص نیست و ممکن است هنگام اعلام محل آزمون آنقدر از خانه یا محل زندگی ما دور باشد که ترجیح بدهیم آزمون آنلاین بدهیم درحالی که هزینه آزمون های حضوری را پرداخت کرده ایم.

البته ممکن است مجموعه خیلی سبز تدبیری اندیشیده باشد اما به هرحال تا این زمان در این باره نکته ای ذکر نشده است!

نکته دومی که درباره آزمون های خیلی سبز میتواند به عنوان نقطه ضعف در نظر گرفته شود، اختصاص آزمون های خیلی سبز به رشته های نظری است.یعنی اگر رشته هنر یا زبان هستید برای ثبت نام آزمون های این انتشارات شانسی ندارید. البته رشته های هنر و زبان حتی از نظر آزمون های ماز و قلمچی هم مورد ظلم واقع شده اند!

به هرحال دانش آموزانی که می خواهند در آزمون های خیلی سبز 1402 شرکت کنند, خوب است بدانند که آزمون های خیلی سبز 5 نوع هستند و باتوجه به آن آزمون مورد نظرشان را انتخاب کنند. اگر بخواهیم انواع آزمون های خیلی سبز را بررسی کنیم به این صورت می باشد:

 • آزمون های کل دروس سه رشته (حضوری یا آنلاین)
 • آزمون های تک درس سه رشته
 • آزمون زیست پلاس کنکور
 • آزمون های زیست برای دانش آموزان دهم و یازدهم
 • پکیج های ترکیبی

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

 1. سلام میخواست بگم که با نهایی شدن دروس عمومی خیلی از ازمون های آزمایشی برای چهار درس فارسی و انگلیسی و عربی و دینی هم بودجه بندی گذاشتن مثل خود قلمچی آیا خیلی سبز هم سوالات این دروس تو ازموناش هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا