تماس با مل مشاوره رایگان آنلاین
زندگی نامه بزرگان کنکور

بهترین اساتید زیست کنکور کیست؟

کلاس زیست کنکور در کرج

به این نوشته امتیاز دهید

قبل از معرفی بهترین اساتید زیست کنکور لازم می داریم ویژگی اساتید برتر در دروس را برای شما شرح دهم؛ برای اینکه دبیر زیست کنکور بتواند در تدریس یک درس به خوبی و با قدرت عمل کند اول از همه باید علاقه به تدریس باشد و هم اینکه باید به تدریس درسی که انتخاب کرده هم علاقمند باشد. اگر هر دبیری با قدرت بیان و توانایی زیادی که در تدریس کسب می کند بتواند مطالب را به خوبی به دانش آموزان انتقال دهد می تواند از همه مشکلات و چالش ها خلاص شود. پس توانایی انتقال مطالب مهمترین ویژگی بهترین استاد زیست کنکور است.

علاوه بر علاقه و قدرت بیان یک دبیر خوب کسی است که در تدیس درس مورد نظر دارای تحصیلات آکادمیک و حرفه ای و البته مطالعه آزاد گسترده نیز باشد.به افرادی که به تدریس علاقه دارند و هم مجموعه هایی که به جذب دبیر زیست میپردازند پیشنهاد میکنیم که حتما از افرادی استفاده کنند که در آن درس بخصوص تحصیلات عالیه داشته باشند. زیرا این امر هم به نفع خود فرد است و هم به نفع مجموعه ای است که وی در آن مشغول به کار شده است.

در آموزشگاه کنکور پرسا، بهترین کلاس کنکور در کرج برگزار میشود و درس زیست یکی از مهمترین بخش ها در کنکور است و ما برای بهترین بودن تلاش خواهیم کرد. برای برقراری ارتباط با آموزشگاه کنکور پرسا با شماره 02633408944 تماس بگیرید.

کلاس زیست کنکور تجربی با بهترین اساتید زیست کنکور

معرفی بهترین اساتید زیست کنکور تجربی

همانطور که گفتیم، بهترین دبیر زیست کنکور ایران دبیری است که علاقه و توانایی تدریس  و تفهیم مطالب را داشته باشد. در زمینه مربوطه مثلا بهترین استاد زیست کنکور در زمینه زیست شناسی تحصیلات تخصصی داشته باشد. اساتید زیست کنکور علاوه بر اطلاعات عمومی بالا باید  توانایی به چالش کشیدن همه محتوای کتاب درسی را داشته باشد. البته در بین بهترین اساتید زیست کنکور یک نکته منفی وجود دارد که آنهم توجه کمتر به کتاب درسی و استفاده افراطی از جزوه های خود نویس و تالیفی است.

به نظر آموزشگاه کنکور پرسا کرج، بهترین استاد زیست کنکور باید و باید متمرکز روی درس و کتاب باشد اما علاوه بر محتوای کتاب درسی و نکته هایی که در کتاب درسی مطرح شده است بتواند نکات اضافه تری را نیز به دانش آموز انتقال دهد. به همین جهت نیز از دکتر محمد رضاییان به عنوان استاد زیست کنکور در تدریس زیست در پرسا کمک گرفته میشود. استاد رضاییان علاوه بر داشتن تحصیلات آکادمیک مرتبط و توانایی تدریس بالا، توانسته اند نکات مهم کتاب درسی را استخراج و درحین تمرکز روی کتاب درسی، جزوه را نیز در کلاس زیست کنکور خود جای دهند.

بهترین منابع زیست کنکور تجربی

علاوه بر اینکه با تدریس تخصصی زیست تجربه به دست می آید، بهترین اساتید زیست کنکور با سواد علمی کامل و سابقه تدریس و تالیف کتب مختلف می توانند به راحتی تمامی نکات اضافه دروس را بدست آورند و چکیده و خالص شده مطالب را به دانش آموزان یاد دهند. بهترین استاد زیست کنکور علاوه بر آنچه که گفته شد، باید ویژگی های خاصی را در کلاس و تدریس خود بگنجاند که در ادامه به آنها اشاره میکنیم.

ویژگی های بهترین کلاس زیست کنکور

قوی ترین استاد در زمینه همه دروس از جمله بهترین استاد زیست کنکور باید در کلاسش همیشه پرسش و پاسخ وجود داشته باشد و علاوه بر آن روش مطالعه زیست کنکور و طریقه درست خلاصه نویسی را به دانش آموزان یاد دهد. از مهمترین ویژگی های بهترین دبیر های کنکور این است که به سطح علمی و میزان یادگیری موثر دانش آموزان توجه کافی داشته باشد و بلد باشد با توجه به نقاط ضعف و قوت دانش آموزانش تدریس و تفهیم کند.

یک استاد زیست خوب باید در تدریس مطالب گام به گام عمل کند و در عین حال به این نکته توجه کند که سطح مطالب و نکات از سطح یادگیری کلاس بالاتر نباشد و درواقع مطالب به صورت ناگهانی وارد ذهن داوطلبان نشود. به این منظور نباید همه مطالب را پیچیده و مبهم بیان کند و فرصت هضم و تثبیت مطالب را به دانش آموزان بدهد.

به همین جهت در دپارتمان آموزشگاه کنکور تجربی پرسا، علاوه بر کلاس کنکور زیست برای دانش آموزان دوازدهمی به صورت ویژه، کلاس های حل تمرین نیز برگزار میشود و داوطلبان زمان کافی را برای برطرف کردن مشکلات درسی زیست خود به همراه استاد و دستیار استاد خواهند داشت. بهترین اساتید زیست کنکور معمولا یک ویژگی مشترک دارند و آن هم رفیق دانش آموزان بودن است!

واقعا یکی از ویژگی های یک استاد خوب این است که به همه ی دانش آموزان به یک چشم نگاه نکند و به  هر دانش آموز جدا و انفرادی توجه کند تا دانش آموز انتخاب کند درس را آنطور که استاد میگوید بخواند.

گفتیم که بهترین دبیر زیست کنکور باید به همه توجه کنند و در تقسیم نمرات با آنها به عدالت رفتار کنند و  استاد زیست شناسی باید بیش از هر شخص دیگری دانش آموزان را تشویق کند به آنها روحیه و انگیزه دهد. چون زیست درس تخصصی ازست و ضریب 4 در کنکور دارد. علاوه بر آن علاقه داوطلبان به زیست میتواند آنها را برای ورود به رشته های مرتبط پزشکی و پیراپزشکی بیش از پیش آماده کند.

بهترین دبیر زیست کنکور در کرج

استاد زیست شناسی از نظر تدریس باید دارای قدرت بیان و کلام باشد و برای تدریس از امکانات ویژه ایی استفاده کند مانند استفاده از فیلم، انیمیشن، پاور پوینت، تحلیل سوالات زیست کنکور 1401 و….  استفاده کند. در ادامه برخی از بهترین اساتید زیست کنکور را به همراه نام و افتخارات آنها به شما معرفی میکنیم.

بهترین استاد زیست کنکور کیست

در زیر جدولی از بهترین اساتید زیست کنکور را برای شما آورده ایم. بسیاری از این اساتید به صورت آنلاین و ویدئویی برای آموزشگاه های آنلاین تاملند یا آموزشگاه کلاسینو کار میکنند اما برای دریافت کلاس زیست کنکور استاد محمد رضاییان به صورت حضوری به عنوان بهترین استاد زیست کنکور با پرسا در ارتباط باشید.

همه این افراد جزء دسته افرادی هستند که ویژگی یک استاد خوب برای تدریس را دارند و از همه امکانات خود برای تدریس استفاده می کنند و از شیوه نوین تدریس در بیان مطالب خود استفاده می کنند.

یکی از ویژگی هایی که در تدریس این اشخاص دیده می شود تسلط کامل آنها بر روی مطالب درسی است و این تسلط به آنها این امکان را می دهد که مطالب را خیلی راحت گسترده کنند و از همه نکات موجود در کتاب به بهترین شکل برای بیان آنها استفاده کنند.

این اساتید افرادی هستند که نکات اضافه و یا نکاتی که از اهمیت کمتری برخوردار است را زیاد رویش مانور نمی دهند و بیشتر به اصل محتوای کتاب درسی می پردازند.

دکتر زهرا همایونی نویسنده کتاب زیست “اگر من طراح بودم انتشارات خیلی سبز” و مدرس کلاس های تیزهوشان فرزانگان

 

استاد اشکان هاشمی نویسنده و مدرس برتر زیست کنکور
دکتر محمد رضاییان پزشک بهترین دبیر زیست کنکور در کرج و مدرس آموزشگاه کنکور پرسا
استاد مهدی آرام فر پزشک، نویسنده و مدرس برتر زیست انتشارات خیلی سبز
استاد حنیف عظیمی بهترین استاد زیست کنکور
استاد جهانگیری مدرس زیست
استاد علی پناهی مدرس زیست مدارس برتر و تیزهوشان
استاد امین امین الرعایا مدرس زیست مدارس برتر تهران و استاد زیست رتبه های برتر سال 1400
استاد محمد چلاجور مدرس برتر در ایران در زمینه تدریس زیست شناسی

آموزشگاه کنکور تجربی پرسا

حل تعداد تست های زیاد در روند تدریس اساتید آموزشگاه کنکور پرسا به طور ویژه ای به چشم می خورد و جزو بیشترین قابلیت های کلاس های کنکور در کرج می باشد. زیرا حل تعداد تستهای زیاد این امکان را به دانش آموز می دهد که تسلط و آمادگی بیشتری در حل کردن سریع و راه حل یابی برای سوالات چهارگزینه ای کنکور داشته باشند.

در آموزشگاه کنکور پرسا، اساتید و مشاور تخصصی کنکور راه حل به آنها میدهد تا اگر به تست های چالشی و دام دار برخورد کردند بدانند چگونه باید از این تستها عبور کرد و آنها را نادیده گرفت .

با برنامه ریزی درسی کنکور میتوان به راحتی تصمیم گرفت که چه تستهایی برای دانش آموز سخت است و حل آنها زمانگیر می باشد و دانش آموز با زدن تستهای زیاد و تحلیل آنها است که می تواند به این نتیجه برسد که در چه زمانی تست را جواب دهد یا کی آنها را جزو ضربدری ها بگذارد و مدیریت زمان خودش را داشته باشد.

آموزشگاه کنکور تجربی و بهترین کلاس زیست کنکور

همه این موارد در نتیجه به داشتن نتیجه بهتر در کنکور می انجامد که دانش آموزان با کمک گرفتن از مرکز فوق تخصصی کنکور آکو و آموزشگاه پرسا میتوانند به آن دستیابند. بهترین اساتید فیزیک و ریاضی را نیز میتوانید در پرسا پیدا کنید، پس همین حالا عدد 1402 را به شماره 09025646234 پیامک کنید تا برای کلاس های کنکور 1402 پیش ثبت نام شما انجام شود.

میتوانید از طریق اینستاگرام آموزشگاه کنکور پرسا کرج با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. =من همه دبیرای کنکورو شخم زدم
    فرهمندنیا و همدانی گنگشونن
    4نفر تو این لیست اصلا شناخته شده نیستن چجوری اونوقت جز بهترینان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا