پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

خبر

مهلت ثبت نام ترمیم معدل و ثبت نام امتحانات دیپلم مجدد

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

باتوجه به اجباری بودن داشتن سوابق تحصیلی برای کنکور 1402، متقاضیان ایجاد سابقه تحصیلی یا ترمیم نمره های امتحانات نهایی برای فارغ التحصیلان نظام جدید و نظام قدیم از 20 تا 30ام فروردین مهلت ثبت نام ترمیم معدل با شرکت در آزمون های امتحان نهایی وزارت آموزش و پرورش را دارند. شروع ثبت نام ترمیم معدل در اسفند ماه 1401 شروع شد اما در 20 فروردین 1402 مجدا تمدید و تا آخر فروردین ادامه پیدا کرد.

داوطلبان باید از طریق مدارس بزرگسال یا مدرسه محل تحصیل خود برای انتخاب دروس مورد نظر و شرکت در آزمون نهایی و دریافت نمونه برگ انتخاب دروس اقدام کنند. برای آمادگی امتحانات نهایی داوطلبان میتوانید از نمونه سوالات امتحانات نهایی سال های قبل استفاده کنید و همچنین آزمون های شبه نهایی سازمان سنجش را نیز به عنوان آخرین یاور خود در نظر داشته باشید.

داوطلبانی که برای کنکور مجدد با دیپلم نظام قدیم برنامه ریزی کرده اند با در دست داشتن مدارک به مدارس بزرگسالان مراجعه کنند و برای ترمیم نمرات به شرط داشتن دیپلم مرتبط با گروه آزمایشی ثبت نام کنند.

داوطلبانی که میخواهند در گروه آزمایشی متفاوت با رشته دیپلم خود آزمون سراسری دهند مثلا با دیپلم ریاضی کنکور تجربی بدهند میبایست در امتحانات دیپلم مجدد شرکت کنند و در همه درس ها امتحان نهایی بدهند.

دانش آموزان پایه دوازدهم برای ایجاد سابقه، کد سابقه تحصیلی خود را به مدارس محل تحصیل خود ارائه کنند.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا