پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

ویدئوها

حل تست 155 کنکور تجربی 1401

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
3.3/5 - (6 امتیاز)

در این ویدیو حل تست 155 کنکور تجربی 1401 را مشاهده می کنید. با بررسی تست 155 زیست شناسی به صورت تشریحی مروری بر فصل 4 زیست شناسی سال دهم می کنیم.

تست 155 کنکور تجربی از گونه سوال های شکل داری می باشد که ممکن است شما را گیج کند. به همین دلیل در ویدیو گزینه ها را همراه با توضیحات بررسی کرده ایم.

همانطور که قبلا هم گفته ایم اهمیت تصاویر در کنکور زیاد است و برای کسب رتبه بالا مطالعه تمامی آن ها بسیار تاثیرگذار می باشد.

برای آن که بهتر تصاویرها را در ذهن خود نگه دارید , خوب است که نکات مهم و مربوط به هر بخش را در کنار آن یادداشت کنید.

همچنین می توانید این نکات را هایلات کنید. این کار باعث می شود تا چشم شما کمتر خسته شده و بهتر مفاهیم را به یاد بیاورید.

تست 155 کنکور تجربی 1401 مربوط به چه بخشی است؟

تست 155 زیست شناسی مربوط به فصل 4 از زیست شناسی سال دهم است.

زیست سال دهم اهمیت زیادی دارد. البته لازم به ذکر است که تمامی کتب درسی زیست شناسی مهم و به هم مرتبط هستند.

در هنگام مطالعه بهتر است که فصل های مهم را بیش تر بخوانید و تعداد سوالات مربوط به هر بخش را در کنکورهای سال های اخیر بدانید.

همانطور که می دانید زیست سال دهم شامل ده فصل بوده و مهم ترین بخش های آن به ترتیب: 2 , 3 , 4 و 5 است. تعداد سوالات زیست شناسی سال دهم در کنکور 1401 تجربی نیز به صورت زیر می باشد:

  • بخش گردش مواد: 5 تست
  • بخش فصل 6 همراه 7: 5 تست
  • بخش گوارش : 3 تست
  • بخش تنفس : 1 تست

مطالعه این بودجه بندی ها به شما کمک می کند تا برای مطالعه درسی خود برنامه ریزی داشته باشید. برای داشتن یک برنامه درسی همراه با توانایی هایتان از مشاوران تحصیلی نیز می توانید کمک بگیرید.

مشاوره تحصیلی درسی کمک می کند تا در روزهایی که بی حوصله یا خسته هستید روش مطالعه درست را پیدا کرده و مطالعه مفیدی داشته باشید.

اگر می خواهید با نمونه سوالات و تست های کنکوری بیش تر آشنا شوید در کانال تلگرامی مشاوره تحصیلی آکو جوین شوید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا