پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

ویدئوها

حل تست 187 کنکور تجربی 1401

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
5/5 - (1 امتیاز)

در این ویدیو تست 187 کنکور تجربی 1401 را مشاهده می کنید. با حل تست 187 فیزیک سعی داریم تا به روند یادگیریتان کمک کنیم.

برای حل تست 187 فیزیک بهترین روش رسم نمودار است. در سوال نمودار رسم نشده اما همه داده های مورد نیاز برای رسم آن را در اختیار قرار داده است.

در سوال هایی به این شکل سعی کنید اول سوال را برای خود توضیح بدهید. از تمامی داده های سوال برای تشریح آن استفاده کنید و شکل یا نمودار مربوط به آن را بکشید.

با این روش خیلی راحت تر به جواب سوال خواهید رسید.

همچنین اگر می خواهید با فصل های مهم و تست خیز فیزیک آشنا شوید و برای حل آن ها وقت بگذارید , بودجه بندی کنکور تجربی 1401 را مطالعه کنید.

چرا تست 187 کنکور تجربی 1401 را حل کنیم؟

زیرا تست 187 فیزیک از سوال های مهمی است که با حل آن هم فرمول و هم رسم شکل را مرور می کنید.

بطور کلی حل تمامی تست های فیزیک کنکوری به پیشرفت شما کمک خواهند کرد. اما قبل از تست زدن حتما باید مطالب درسی را خوب خوانده باشید.

خوب درس خواندن یکی از مشکلاتی است که اکثرا دانش آموزان دارند. باید بدانید که خوب درس خواندن فقط مدت زیادی پای درس نشستن نیست.

روشی که برای مطالعه پیش گرفته اید تاثیر زیادی دارد. و برای هر درس روش مطالعه متفاوتی هم وجود دارد.

برای مثال اگر می خواهید فیزیک را خوب و مفهومی بخوانید مفاهیم و فرمول ها را حفظ نکنید. برای درک هر مفهوم زمان کافی بگذارید و تا مطلب را متوجه نشده اید بیخیال هم نشوید!

در ادامه در مقاله روش مطالعه فیزیک کنکور تجربی با روش های مطالعه فیزیک به صورت عمیق و مفهومی آشنا خواهید شد.

برای دریافت تست های کنکوری فیزیک در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی آکو جوین شوید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا