پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

خبر

اصلا خبر کنکور یعنی چه؟ یک مثال کوچک را میتوانستیم همین چند روز پیش ببینیم! همه میگفتند که قرار است دروس عمومی به کنکور برگردد و تاثیر نمرات امتحانات نهایی 1403 مثل سال های قبل از کنکور 1402 به صورت مثبت باشد! دانش آموزان میخواستند دنبال برنامه ریزی برای دروس عمومی کنکور بگردند و اوضاع آشفته ای را در کانال های تلگرامی داشتیم!

این درحالی است که در وبسایت تخصصی مشاوره تحصیلی آکو آخرین خبر های موثق منتشر شده از وزارت آموزش و پرورش و سازمان سنجش قابل پیگیری بود و در کنار بروزرسانی مرتب اخبار شرایط برگزاری کنکور 1403 و آرامش دادن به دانش آموزان در این شرایط بحرانی، از طریق تماس های تلفنی با شماره های موجود در تماس با ما مشاوره آکو نیز میتوانستیدآخرین اخبار را بپرسید!

02633408944

اخبار کنکور محدود به شیوه برگزاری کنکور سراسری نیست و اخبار ویژه درباره ثبت نام دانشگاه های فرهنگیان، شرایط اعتراض به نمرات امتحان نهایی، شرایط اعتراض به تراز کنکور قبل از اعلام نتایج نهایی و رتبه های برتر کنکور هم در وبسایت تخصصی مشاوره آکو به اطلاع علاقه مندان میپردازد.

دکمه بازگشت به بالا