پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

مشاور من

شرایط خرید صندلی در دانشگاه های آزاد و سراسری چگونه است؟

خرید صندلی دانشگاه علوم پزشکی و شریف و تهران

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
1.7/5 - (6 امتیاز)

هرروز با سخت و سخت تر شدن کنکور تقاضا برای خرید صندلی در دانشگاه های برتر کشور بیشتر میشود. معمولا داوطلبان رشته تجربی به علت رقابت شدیدی که در میان داوطلبان وجود دارد بیشتر به دنبال خرید صندلی دانشگاه علوم پزشکی هستند.

رشته های پر طرفدار تجربی برای خرید صندلی، رشته های دندانپزشکی، داروسازی، پزشکی و پرستاری هستند. در این میان برای داوطلبان رشته های ریاضی و انسانی بسیاری از موسسات مدعی فروش صندلی در دانشگاه های برتر کشور هستند و طبیعتا خرید صندلی دانشگاه شریف و خرید صندلی دانشگاه تهران میتواند بسیاری از افراد را وسوسه کند.

اما آیا واقعا قضیه خرید صندلی در دانشگاه واقعیت دارد؟ آیا میتوان تمامی زحمات رتبه های برتر کنکور را با پول خرید و در رشته های برتر دانشگاه های سراسری مشغول به تحصیل شد؟

من میگویم ریسک کنید و هرطور شده صندلی را برای خود بخرید و برای آن بسیار هم هزینه کنید. هزینه های هنگفت جبران ناپذیری که ما از شما میخواهیم تا بتوانید صندلی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی یا صندلی مهندسی دانشگاه شریف را بخرید، زمان و تلاش شماست. شما باید سه سال درس بخوانید. حداقل از سال دهم شروع کنید و تا لحظه آخر درس بخوانید.

من مشاوری هستم که به تفریح در هفته آخر قبل از کنکور اهمیت نمیدهم و میخواهم حتی در هفته آخر نیز شما را به جمع بندی و تقویت خواندن مباحث آسان کنکور تشویق میکنم. من از شما هزینه مشاوره دریافت نمیکنم بلکه کمتر از یک سوم سرمایه ای که برای خرید صندلی در کنکور لازم است را روی خودت سرمایه گذاری میکنم. من فکر میکنم ارزش تو بیشتر از موفقیت سوری است و تو نیازی به خرید صندلی دانشگاه نداری.

خرید صندلی در دانشگاه آزاد، سراسری و پردیس

خب خرید صندلی در دانشگاه به هر حال غیرقانونی است و سازمان سنجش و وزارت علوم هردو به صراحت اعلام کرده اند که همه داوطلبان برای تحصیل در رشته های با کنکور دانشگاه میبایست زحمت کنکور را به جان بخرند. اما در این میان وبسایت ها و موسسات زیادی هستند که پیشنهاد خرید صندلی دانشگاه علوم پزشکی یا خرید صندلی دانشگاه آزاد را در رشته های برتر با پرداخت هزینه های هنگفت میدهند.

طبق آخرین پیگیری های سازمان سنجش و البته خبرنگاران صدا و سیما خرید و فروش صندلی در دانشگاه های سراسری بسیار رایج است و حتی دانشجو ها مدعی هستند که در کلاس های تخصصی رشته پزشکی دانشگاه هایی مثل شهید بهشتی و علوم پزشکی تهران بیش از ظرفیت مشخص شده در دفترچه انتخاب رشته است و معتقدند اینها نمونه بارز خرید صندلی دانشگاه علوم پزشکی است.

یکی از راه های اصلی برای تحصیل در رشته های پزشکی و پیراپزشکی و یا خرید صندلی دانشگاه پردیس یا آزاد تحصیل در دانشگاه های خارج از کشور به مدت 2 الی 3 ترم است که بعد از حداقل یک سال و نیم تحصیل در دانشگاه های معتبر خارج از کشور امکان خرید صندلی دانشگاه سراسری امکان پذیر خواهد بود.

ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسری داخل کشور بعد از تحصیل ودر دانشگاه های خارج از کشور و در رشته مورد نظر مستلزم پرداخت هزینه خواهد بود که باتوجه به رشته و دانشگاه متفاوت است.

مثلا خرید صندلی دانشگاه آزاد رشته پرستاری به صورت مازاد تقریبا 3 برابر هزینه دانشجوهای شرکت کرده در کنکور هزینه بردار خواهد بود. یا خرید صندلی دانشگاه پردیس برای رشته هایی مثل پزشکی و دندانپزشکی هزینه های میلیاردی دریافت میشود. درباره شرایط خرید صندلی در دانشگاه های آزاد و سراسری و پردیس به تفکیک رشته های برتر انسانی و ریاضی و تجربی در ادامه بخوانید.

خرید صندلی دانشگاه آزاد

خرید صندلی دانشگاه آزاد برای رشته های برتر کنکور ریاضی و بهترین رشته های انسانی زیاد کارآمد نیست. چون باتوجه به دفترچه انتخاب رشته کنکور 1401 رشته هایی مثل مهندسی برق یا روانشناسی در برخی دانشگاه های آزاد به ویژه دانشگاه های آزاد تهران و کرج بدون کنکور ارائه میشوند و به خرید صندلی و انجام کارهای عجیب غریب برای ورود به این رشته ها نیازی نیست.

اما برای رشته های پزشکی و پیراپزشکی که بدون کنکور ارائه نمیشوند و برای قبولی در این رشته ها نیاز به برنامه ریزی دقیق برای کنکور است ، خرید صندلی در دانشگاه واقعا میتواند وسوسه انگیز باشد.

خرید صندلی دانشگاه آزاد

طبق آخرین خبری که از شرایط خرید صندلی دانشگاه آزاد در دسترس است، داوطلبانی که در داوطلب تحصیل در رشته های پرستاری، هوشبری یا تکنسین اتاق عمل هستند میتوانند با پرداخت دوبرابر هزینه داوطلبان کنکوری قبول شده در کد رشته محل مربوطه و البته با کمی پارتی بازی در رشته های پیراپزشکی صندلی خریداری کنند.

برای رشته های پزشکی هرنوع خرید صندلی دانشگاه آزاد غیرقانونی است و احتمالا برای ورود به رشته های برتر دانشگاه آزاد امکان خرید صندلی نخواهید بود.

خرید صندلی دانشگاه سراسری

سایت های کلاهبردار به امید خرید صندلی در دانشگاه های سراسری و برای رشته های برتر کنکور از داوطلبان هزینه های سرسام آور میلیاردی دریافت میکنند. علاوه بر هزینه هایی که دریافت میشود، هزینه های ترمیک تحصیل در دانشگاه و هزینه های اضافی فردی نیز برای خرید صندلی دانشگاه سراسری در نظر گرفته شود.

البته این حقیقت را فراموش نکنید که دانشگاه های سراسری مثل دانشگاه تهران، دانشگاه شهید بهشتی و دانشگاه شریف سه دانشگاهی هستند که بیشترین متقاضی را برای خرید صندلی دارند. و به همین دلیل نیز بسیاری از اساتید این دانشگاه ها برای ارائه خدمات ویژه همراه با هزینه های بالا برای ثبت نام دانشجویان اقدام میکنند که در هر صورت غیر قانونی است.

خرید صندلی دانشگاه فرهنگیان یکی دیگر از فرصت هایی است که داوطلبان کنکور انسانی بسیار به آن نیاز دارند. اما تا به امروز هیچ گزارشی درباره شرایط خرید صندلی در دانشگاه فرهنگیان گزارش نشده است. البته قبولی در مصاحبه گزینش دانشگاه فرهنگیان قابل خرید است و بسیاری از داوطلبان قبول شده در کنکور میتوانند از طریق پرداخت هزینه و استفاده از روابط مصاحبه را بدون داشتن شرایط مورد نظر آموزش و پرورش استخدام شوند.

خرید صندلی دانشگاه شریف

رشته های برتر کنکور ریاضی در دانشگاه شریف بدون کنکور ارائه نمیشوند اما برای ورود بدون کنکور در دانشگاه شریف میتوانید با کسب رتبه در المپیاد های ریاضی، فیزیک یا شیمی در رشته های مرتبط تحصیل کنید. اک اگر کلا به فکر درس نخواندن و خرید صندلی دانشگاه شریف هستید، امید چندانی برای موفقیت نداشته باشید.

حتی اگر بتوانید با خرید صندلی دانشگاه شریف قبول شوید، بازهم ادامه تحصیل در این دانشگاه نیازمند هوش بالا و پشتکار است. به طور کلی سطح علمی دانشجو های دانشگاه های برتر صنعتی مثل دانشگاه شریف یا علم و صنعت بالاتر از عادی است و درصورت خرید صندلی در دانشگاه‌هایی مثل شریف، احتمال اتمام دوره کارشناسی با نمره خوب بسیار کم خواهد بود.

نباید این نکته را فراموش کرد که دانشجوهای دانشگاه شریف، بازار کار تضمین شده تری نسبت به سایرین دارند و احتمال مهاجرت تحصیلی برای آنها به شدت بالاست.

خرید صندلی دانشگاه تهران

دانشگاه تهران دانشگاه برتر برای رشته های علوم انسانی است و رشته هایی مثل حقوق، روانشناسی، علوم سیاسی و مدیریت ها را ارائه میدهد. البته دانشکده های علوم پزشکی و هنر نیز در این دانشگاه به صورت تخصصی فعالیت میکنند که بسیاری از داوطلبان به فکر خرید صندلی دانشگاه تهران برای هر رشته ممکن هستند.

به ویژه خرید صندلی دانشگاه علوم پزشکی تهران در میان داوطلبان رواج دارد که از اساس کار غیرقانونی و غیرعقلانی حساب میشود.

برای خرید صندلی دانشگاه تهران میتوانید روی خودتان سرمایه گذاری کنید و با برنامه ریزی درست رشته های برتر کنکور را در دانشگاه تهران بخوانید. همین حالا برای دریافت اولین برنامه درسی کنکور انسانی 1402 کلیک کنید.

خرید صندلی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی

خب میرسیم به خرید صندلی دانشگاه علوم پزشکی که داغترین بازار برای خرید صندلی در دانشگاه ها است. اگر کسی بخواهد برای تحصیل در دانشگاه هزینه های هنگفت خرید صندلی را بدهد، احتمالا ترجیح میدهد در دانشگاهی مثل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تحصیل کند.

وبسایت هایی مثل وبسایت iums مدعی فروش صندلی در دانشگاه های برتر کشور مثل دانشگاه شهید بهشتی هستند و این مجموعه ها میتوانند به شدت برای داوطلب مشکل ایجاد کنند. هرچند بی شک خرید صندلی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی بسیار آسان تر از درس خواندن یک سال تمام برای قبولی در کنکور خواهد بود.

اما اگر یک لحظه به حس موفقیت و اعتمادی که بعد از قبولی در کنکور سراسری خواهید داشت فکر کنید بی شک قید اینهمه کار غیرقانونی و استرس از دست دادن مقادیر زیادی پول در ازای کلاهبرداری قطعی را خواهید زد و برای دریافت برنامه تخصصی موفقیت در کنکور تجربی تلاش میکنید.

خرید صندلی دانشگاه فرهنگیان

مزایای دانشگاه فرهنگیان بی شک با سایر دانشگاه ها قابل مقایسه نیست و تضمین اشتغال به کار برای داوطلبان خرید صندلی دانشگاه فرهنگیان یک مزیت بزرگ محسوب میشود. داشتن حقوق از روز اول تحصیل و شرایط تحصیل بومی در دانشگاه های فرهنگیان به ویژه برای داوطلبان انسانی بسیار مورد توجه است.

همانطور که گفته شد برای قبولی در دانشگاه های فرهنگیان اقدام از طریق افراد بانفوذ آموزش و پرورش یا اقدام از طریق کنکور و قبولی در دانشگاه های فرهنگیان میتواند بسیار موثر باشد.

خرید صندلی دانشگاه پردیس

دانشگاه های پردیس خودگردان را میتوان شعبه هایی از دانشگاه های سراسری دانست که با پرداخت هزینه به پذیرش دانشجوهایی با رتبه قبولی پایین تر میپردازند. این درواقع خود خرید صندلی دانشگاه سراسری است با این تفاوت که به جای پرداخت یک جای هزینه خرید صندلی، به صورت ترمی برای ثبت نام در دانشگاه هزینه پرداخت خواهید کرد.

نکته جالب اینجاست که خرید صندلی دانشگاه علوم پزشکی در پردیس های دانشگاه های برتر کشور به صورت قانونی انجام میشود و باتوجه به رتبه های قبولی پزشکی در پردیس های شهریه پرداز دانشگاه های سراسری میتوان این قبولی را همان خرید صندلی در دانشگاه ها دانست. هزینه خرید صندلی در دانشگاه پردیس حدود 20 الی 30 میلیون تومان به ازای هر ترم است.

نمونه کارنامه قبولی پزشکی دانشگاه شهید بهشتی را میتوانید در زیر ببینید:

کارنامه خرید صندلی دانشگاه پردیس

مشاوره تحصیلی کنکور برای خرید صندلی

من مشاور کنکورم و وظیفه ام نشان دادن مسیر موفقیت در کنکور است. من مطمئنم که شرایط خرید صندلی دانشگاه ها و رشته های خوب حداقل غیرقانونی و دارای پیگرد قانونی است اما برای اینکه شما با دید باز به انتخاب مسیر درست بپردازید، درباره شرایط پذیرش بدون کنکور و خرید صندلی دانشگاه آزاد و سراسری توضیحات کامل دادم. به نظر من همین حالا با پشتیبانان مجموعه مشاوره تحصیلی کنکور آکو تماس(02633408944) بگیرید و یا از طریق تلگرام مشاوره تحصیلی کنکور آکو شرایط ویژه خودت رو با مشاوران من در میان بگذار.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا