پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

مشاور من

مشاوره کنکور رایگان در واتساپ

مشاوره تلفنی و آنلاین رایگان

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
۴.۸/۵ - (۲۴۱ امتیاز)

مشاوره کنکور رایگان در واتساپ با بهترین مشاوره تخصصی کنکور با شماره ۰۹۰۲۵۶۴۶۲۳۴ همین حالا امکان پذیر است. فقط باید توجه داشته باشید که حجم پیام های ارسالی برای برقراری مشاوره کنکور تلفنی و آنلاین بسیار بالاست و پاسخگویی توسط مشاور مربوطه رشته تخصصی شما به سوالات زمانبر خواهد بود. در ادامه بیشتر درباره شرایط مشاوره های یک جلسه ای رایگان آنلاین و تلفنی در مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو در کرج با شما صحبت خواهیم کرد.

مشاوره آنلاین کنکور سراسری

مشاوره کنکور رایگان در واتساپ

مشاوره های مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو در کرج به صورت خصوصی و منحصرا برای هرشخص برگزار میشود. به علاوه در هر مشاوره درصورت نیاز برنامه رایگان دو هفته ای به صورت آنلاین برای داوطلب تهیه میشود. این برنامه میتواند برای آمادگی کنکور باشد و یا با توجه به نیاز دانش آموز برای درس خواندن در دوران امتحانات برنامه ریزی میشود. درباره مشاوره رایگان کنکور در واتساپ باید گفت، شرایط برگزاری یک جلسه رایگان را برای همه داوطلبان در نظر گرفته ایم. زیرا بر این باوریم :

درصورتی که داوطلب و مشاور نتوانند با هم ارتباط ذهنی و کلامی خوبی برقرار کنند ، بدون شک شرکت در جلسات مشاوره به درد داوطلب نخواهد خورد! چه بسا که اگر مشاور دوست داوطلب نباشد، برنامه ریزی ها و نظر های تخصصی او درباره شرایط درس و تحصیل او باعث پسرفت و حتی لجبازی دانش آموز در مسیر کنکور شود. پس یک جلسه مشاوره رایگان به صورت تلفنی یا آنلاین میتواند شرایط را به کل تغییر دهد.

در مرکز تخصصی مشاوره کنکور آکو هدف مشاور ها پول درآوردن بی قید و شرط نیست! باور کنید شرایط مشاوره و برنامه ریزی به گونه ای است که یک جلسه رایگان مشاوره آنلاین یا تلفنی در واتساپ میتواند به اندازه یک روز از مشاور انرژی بگیرد. چون مشاوره مثل درس دادن تکراری و روتین نیست و هر برنامه و شرایط و حتی کلام خارج شده از زبان مشاور میتواند تعیین کننده در اینده داوطلب باشد. اما با وجود همه این شرایط ، وجدان ما نتوانست از برگزاری جلسه معارفه و شناخت دوطرفه که برای شروع یک مشاوره موثر حیاتی است را نادیده بگیرد.

مشاوره کنکور آنلاین رایگان رشته تجربی

مشاوره تخصصی کنکور تجربی رایگان

مشاوره کنکور مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو در رشته تجربی مهندس حاج کرم است. مهندس سهیل حاج کرم با تجربه سالها فعالیت در زمینه مشاوره تخصصی کنکور رشته های ریاضی و تجربی ، این روز ها به بهترین مشاوره تخصصی کنکور تجربی در استان البرز کرج تبدیل شده است. مهندس سهیل حاج کرم هرسال حداقل ۵ داوطلب را در رشته تجربی به ثبت نام رشته پزشکی دانشگاه های سراسری میرساند.  مشاوره کنکور تجربی توسط سایر مشاور های مرکز آکو نیز به صورت تخصصی انجام میشود اما مهندس حاج کرم را میتوان برجسته ترین مشاور تخصصی کنکور تجربی در این مجموعه دانست.

هرچند نمیتوان قبولی در رشته پزشکی را فقط و فقط کمک مشاوره دانست اما سهم بزرگی از برنامه ریزی و حفظ انگیزه داوطلب را در سال کنکور مشاور متخصص بر عهده دارد.

برنامه ریزی برای کنکور تجربی ، سخت ترین کاری است که یک مشاور میتواند در مقام برنامه ریزی انجام دهد. اگر مشاوری را دیدید که توانسته در کنکور تجربی موفق عمل کند، بی شک با همین توانایی برنامه ریزی و پیگیری میتواند داوطلبان رشته ریاضی را به رتبه های تک رقمی و دو رقمی برساند. در این میان عملکرد و پشتکار و حقیقت گویی داوطلب است که نتیجه نهایی را مشخص میکند.

مشاوره رایگان کنکور ریاضی در واتساپ

مشاوره تلفنی رایگان کنکور رشته های هنر و زبان

مشاوره تلفنی رایگان کنکور رشته های هنر و زبان در موسسه مشاوره تخصصی کنکور آکو توسط سید مجتبی سادات رسول ، اولین و بهترین مشاور متخصص کنکور های هنر و زبان در کرج انجام میشود. آقای سادات رسول به صورت آنلاین و حضوری بیش از ۵۰ داوطلب کنکور های هنر و زبان و انسانی را برای رسیدن به اهدافشان همراهی میکند.

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی مزایا و شرایط

برای اطمینان از توانایی های مشاوره ای استاد سادات رسول میتوانید به صورت حضوری به مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو در کرج مراجعه کنید و کیفیت و رضایت داوطلبان را از شیوه برنامه ریزی و تکنیک های برنامه ریزی ایشان را از نزدیک مشاهده کنید.  درد دل های یک مشاور کنکور نوشته های مهندس سادات رسول گویای توانایی های بالای مشاوره ای و دلسوزی پدرانه وی برای موفقیت دانشجویان میباشد.

بهترین مشاوره تحصیلی و کنکور در کرج

به همین جهت مشاوره رایگان آنلاین را در واتساپ برای شما داوطلبان مظلوم گروه های آموزشی هنر و زبان تخصصی به کمک بهترین مشاور های کنکور کرج فراهم کرده ایم.

بیشتر بخوانید:

نحوه برنامه ریزی برای کنکور منحصرا زبان

برنامه ریزی کنکور هنر تخصصی

مشاوره کنکور تلفنی رایگان مخصوص رشته انسانی

برعکس همه مراکز و آموزشگاه های کنکور که به اندازه داوطلبان رشته تجربی و ریاضی به داوطلبان رشته انسانی اهمیت کافی نمیدهند، ما در مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو کرج ، بیشترین سرمایه گذاری را روی داوطلبان رشته انسانی خواهیم داشت. مشاوره رایگان کنکور رشته انسانی به صورت آنلاین و تلفنی توسط ۵ مشاور برتر کنکور انجام میشود. دلیل اهمیت دادن بیشتر به سطح درسی و شرایط علمی و انگیزشی داوطلبان کنکور انسانی در مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو کرج ، وابسته بودن آینده سرزمین عزیزمان به فارغ التحصیلان رشته انسانی است.

در میان مشاور های کنکور موسسه کنکور آکو ، مشاور های خانم و آقا با هم و با هدف پیشبرد جامعه به سمت پیشرفت انجام میشود. مشاوره های تخصصی رایگان کنکور انسانی در واتساپ توسط یکی از مشاور های زیر پاسخ داده میشود:

لوگو پی ان جی 1

مشاوره کنکور فنی حرفه ای

پیش از این درباره شرایط برگزاری مشاوره کنکور فنی حرفه ای در مرکز تخصصی مشاوره آکو صحبت کردیم و به صورت تخصصی منابع کنکور فنی حرفه ای را معرفی کردیم. اما لازم دانستیم در مقاله مشاوره کنکور رایگان در واتساپ  به برگزاری مشاوره تخصصی کنکور فنی به صورت آنلاین نیز اشاره کنیم.  در وبسایت مشاوره آکو مشاور تخصصی کنکور فنی به صورت حضوری و آنلاین با شما همراه خواهد بود . برای برگزاری مشاوره های تک جلسه فنی حرفه ای با شماره ۰۲۶۳۳۴۰۸۹۴۴ تماس بگیرید و یا از طریق شماره موبایل مذکور مشاوره کنکور تلفنی رایگان دریافت کنید.

مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو با مشاوره کنکور رایگان

مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو در کرج برای اولین بار بدون هدف گذاری کسب درآمد از کلاس های کنکور و صرفا جهت ارتقاء سطح مشاوره های تخصصی کنکور در کرج ، به ارائه جلسات مشاوره تخصصی آنلاین و حضوری میپردازد. به منظور اطمینان داوطلب و خانواده ایشان شرایط برگزاری مشاوره رایگان کنکور را در واتساپ به صورت محدود فراهم کرده است.

اینستاگرام مرکز مشاوره تخصصی کنکور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره تحصیلی کنکور زبان از صفر تا صد
ادامه در مرورگر
برای نصب روی افزودن به صفحه اصلی
افزودن به صفحه اصلی
مشاوره تحصیلی آکو
Get our web app. It won't take up space on your phone.
نصب
مشاهده این پست در...
مشاوره تحصیلی آکو
Chrome
افزودن مشاوره تحصیلی آکو به صفحه اصلی
بستن

برای تجربه ای بهینه در تلفن همراه، میانبر مشاوره تحصیلی آکو را به صفحه اصلی دستگاه تلفن همراه خود اضافه کنید

دکمه اشتراک وب را در وب سایت خود فعال یا غیرفعال کنید
افزودن به صفحه اصلی.