مشاور من

مشاور کنکور در کرج، نظري، هنر، زبان و فني و حرفه اي

مشاوره تخصصی کنکور

تماس با ما تماس با مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

مشاور کنکور در کرج یکی از چالش های بزرگ خانواده های کرجی است. همانطور که می دانید البرز جزو پر جمعیت ترین استان های کشور است که جامعه ی دانش آموزان نیز بسیار بزرگ است. مشاوره تحصیلی و مشاوره تحصیلی کنکور یکی از نیازهای جدا نشدنی دانش آموزان کنکوری است. استان البرز با توجه به ظرفیت بالایی که دارد هنوز خلاء مراکز مشاوره تخصصی که فقط کار مشاوره تحصیلی کنکور را با کیفیت بالا انجام دهد را دارد.

حال فرقي نمي كند اين كنكور نظري باشد يا هنر و زبان و يا فني و حرفه اي براي دانستن اطلاعات بيشتر صفر تا صد اين كنكور با ما همراه باشيد.

مشاوره تخصصی کنکور در کرج

اهمیت مشاوره تحصیلی در سال کنکور

به نظر شما علت دشوار بودن کنکور سراسری چیست؟ آنچه که کنکور را برای ما سخت می کند، دشوار بودن سوالات آن یا ضعیف بودن اساتید و منابع و … نیست. آنچه کنکور را برای ما سخت می کند حجم زیاد دروس است. حتی با حذف شدن دروس عمومی از کنکور باز هم آنقدر درس داریم بخوانیم که انتها ندارد. امتحانات نهایی و دروس مدرسه هم از یک طرف مزید بر علت شده است که مدیریت دروس و زمانبندی آن ها امری دشوار باشد.

مشاور همانند یک مربی عمل می کند! همانطور که بهترین ورزشکاران، هنرمندان و تاجران بزرگ یک مربی، یک استاد و یا یک سرمشق دارند یک دانش آموز و یا یک داوطلب نیز نیاز به یک مربی یا مشاور تحصیلی دارد. لیونل مسی یا کریستیانو رونالدو با وجود اینکه فوتبالیست های بی نقصی هستند نیز نیاز به مربی دارتد.

مهم نیست چقدر خوب هستید شما به یک مربی نیاز دارید.

ما در شهر کرج یک تیم حرفه ای از مشاورین حرفه ای را تشکیل داده ایم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن در کنار شما باشند و در برنامه ریزی کنکور شما را به بهترین نتیجه برسانند.

مشاوره تحصیلی کنکور در کرج

مشاوره کنکور تجربی

در ادامه معرفی بهترین مشاورین کنکور در کرج به بررسی کنکور تجربی می پردازیم. در حال حاضر کنکور تجربی پر مخاطب ترین گروه آزمایشی در بین تمام آزمون ها سراسری می باشد. کنکور تجربی به خاطر رشته های پرمخاطبی همچون پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و دامپزشکی بسیار پر رقابت نیز دنبال می شود. داوطلبین زیادی هستند که برای رشه های پیرا پزشکی (معرفی رشته های تجربی) می جنگند، رشته هایی که از نظر بازار کار شرایط بسیار خوبی دارند.

در کنکور تجربی با توجه به اینکه چگالی داوطلبین خوب بسیار زیاد است ولی میانگین درصد های کنکور سراسری تجربی این موضوع را نشان نمی دهد.

بهترین مشاورین کنکور تجربی در کرج و نقل از شورای انقلاب فرهنگی 40 درصد از سوابق تحصیلی در کنکور 1402، 50 درصد در کنکور 1403 و 60 درصد در کنکور 1404 به طور مستقیم در پذیرش دانشجو موثر خواهد بود.

مشاور كنكور تجربي در كرج

همانطور که گفتیم رقابت شدید داوطلبین کنکور تجربی این میدان را به یکی از سخت ترین مسیرهای کنکور تبدیل کرده است. به همین دلیل دانش آموزان رشته ی تجربی فرصت اشتباه ندارند و باید از لحظه به لحظه ی خود استفاده کنند، به همین خاطر یک مشاور تحصیلی زبده می تواند کمک بسیار بزرگی به این دسته از دانش آموزان بکند. در استان البرز و شهر کرج تیم مشاوره تحصیلی آکو با به روزترین سیستم های آموزشی و مشاوره ای همه ساله دانش آموزان زیادی را می پذیرد.

مشاور كنكور تجربي در كرج

دروس کنکور رشته تجربی به همراه ضرایب و اطلاعات

باتوجه به تغییرات کنکور، اولین تیم مشاور کنکور در کرج مایل است در کنکور تجربی دروس زیر به همراه ضرایب جديد آن ها در جدول زیر برای شما ذکر کند.

نام دروس ضریب در کنکور تعداد سوالات کنکور زمان پاسخگویی
زیست شناسی 1 و 2 و 3 12 50 36 دقیقه
شیمی 1 و 2 و 3 9 35 35 دقیقه
فیزیک 1 و 2 و 3 7 30 37 دقیقه
ریاضی 1 و 2 و 3 7 30 47 دقیقه
زمین شناسی (فقط پایه یازدهم) 1 25 20 دقیقه

ضرایب دروس رشته تجربی در امتحانات نهایی

در امتحانات نهایی ضرایب دروس رشته تجربی را در جدول زیر آورده ایم. مهم ترین دروس در امتحانات نهایی به ترتیب ادبیات فارسی 3، دین و زندگی3 ، زبان انگلیسی3، زیست و عربی3 می باشند.

ردیف نام درس ضریب
1 ادبیات فارسی 21.63
2 دین و زندگی 16.53
3 عربی 9.05
4 زبان 11.80
5 زیست 12.02
6 فیزیک 6.19
7 شیمی 9.91
8 ریاضی 6.88
9 سلامت و بهداشت 3.44
10 هویت اجتماعی 2.56

اگر در سال دوازدهم قرار دارید از اهمیت دروس نهایی غافل نشوید. مشاوره کنکور آکو پیشنهاد می کند که علاوه بر مطالعه و یادگیری دروس تخصصی و نهایی روی نحوه نوشتن و پاسخ دهی امتحانات نهایی هم کار کنید.

مشاوره کنکور ریاضی

کنکور ریاضی از ده ی 80 تا کنون از نظر تعداد داوطلبین افت محسوسی داشته است. به طوری که تقریبا تعداد داوطلبین کنکور ریاضی حدود 70 درصد افت داشته است. داوطلبین رشته ریاضی برای قبول شدن دانشگاه های سراسری با چلش های جدی روبرو نیستند. به طوری بسیاری از دانشگاه های سراسری در برخی از استان های کشور دارای پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی می باشند.

مشاور كنكور رياضی كرج

کنکور ریاضی در کرج مشاور کنکور در کرج، نظري، هنر، زبان و فني و حرفه اي

اما هنوز رقابت بر سر دانشگاه های برتر کشور مانند؛ صنعتی شریف، تهران، امیرکبیر، خواجه نصیر، خوارزمی، علم وصنعت، صنعتی اصفهان، فردوسی مشهد و سایر دانشگاه های برتر وجود دارد و داوطلبین باید برای قبولی در این دانشگاه با برنامه ریزی درست و منطقی پیشروی کنند.

مشاورین برتر کنکور ریاضی کرج و استان البرز در آکو از فارغ التحصیلان برتر این رشته تحصیلی هستند و دانش آموزان را در راه قبولی دانشگاه های برتر یاری خواهند کرد.

دروس کنکور رشته ریاضی به همراه ضرایب آن ها

در جدول زیر لیست دروس کنکور رشته ریاضی به همراه ضریب جديد، تعداد سوالات و زمان پاسخگویی قرار داده شده است.

نام دروس ضریب در کنکور تعداد سوالات کنکور زمان پاسخگویی
مجموعه ی ریاضی شامل ریاضیات 1 و
2 و 3، هندسه 1 و 2 و 3، آمار و احتمال
و ریاضیات گسسته
12 50 75 دقیقه
فیزیک 1 و 2 و 3 9 40 50 دقیقه
شیمی 1 و 2 و 3 7 30 30 دقیقه

ضرایب دروس رشته ریاضی در امتحانات نهایی

ضرایب امتحانات نهایی این موضوع را نشان می دهد که این در رشته نیز همانند رشته تجربی دروس عمومی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

ردیف نام درس ضریب
1 ادبیات فارسی 21.63
2 دین و زندگی 16.53
3 عربی 9.05
4 زبان 11.80
5 ریاضیات گسسته 12.02
6 هندسه 4.63
7 فیزیک 11.12
8 شیمی 9.91
9 حسابان 7.49
10 سلامت و بهداشت 3.44
11 هویت اجتماعی 2.56

مشاوره کنکور انسانی

در سال هاي اخير رشته ي انساني يكي از محبوبترين رشته هاي انتخابي دانش آموزان در سال نهم بوده است. آمار شركت كنندگان در كنكور هاي اخير اين موضوع را نشان داده است كه داوطلبين اين گروه آزمايشي تقريباً دو برابر شده اند. همانند ساير گروه هاي آزمايشي ميانگين درصدهاي كنكور انسانی نيز در برخي دروس مانند رياضي فاجعه بار است. داوطلبين انساني در سال هاي اخير علاقه بسيار زيادي به انتخاب رشته هاي دانشگاه فرهنگيان دارند، به طوري كه بسياري از رتبه هاي برتر سر از اين دانشگاه در مي آورند. مجموعه رشته هاي مديريت با بيش از هشت شاخه متفاوت، رشته ي روانشناسي، حقوق، علوم قضايي از محبوبترين رشته ها در ميان داوطلبين رشته انساني هستند.

با حذف دروس عمومي در رشته ي انساني در عمل سه درس دين و زندگي، زبان انگليسي و ادبيات فارسي حذف شده است؛ اين در حالي است كه داوطلبين انساني بايد عربي را در آرمون هاي تخصصي پاسخ بدهند.

تاثیر سهمیه در رتبه کنکور

مشاور كنكور انساني در كرج

حتي با حذف دروس عمومي نيز حجم دروس رشته ي انساني بسيار زياد است و يك داوطلب حرفه اي كنكور سراسري بايد با برنامه ريزي پيش برود. با توجه به ماهيت سوالات كنكور كه مفهومي تعريف مي شوند در برخي دروس ما نياز به يك برنامه تمرين و دوره ي مستمر هستيم. از اين رو نياز به يك ناظر و راهنما در رشته ي انساني امري اجتناب ناپذير است.

دروس كنكور انساني به همراه ضرايب آن ها

در جدول زير ضرايب جديد دروس انساني همراه تعداد سوالات، زمان هر درس را مشاهده مي كنيد.

نام دروس ضریب در کنکور تعداد سوالات کنکور زمان پاسخگویی
علوم و فنون 1 و 2 و 3 8 30 30 دقیقه
جامعه شناسي 1 و 2 و 3 5 20 15 دقيقه
منطق و فلسفه 1 و 2 5 20 20 دقیقه
ریاضی و آمار 1 و 2 و 3 6 20 25 دقیقه
روانشناسي 2 20 15 دقيقه
عربي 1 و 2 و 3 5 20 20 دقیقه
اقتصاد 2 15 10 دقیقه
تاريخ 1 و 2 و 3
جغرافياي 1 و 2 و 3
5 30 25 دقیقه

ضرايب دروس امتحانات نهايی رشته انسانی

ضرايب دروس رشته ي انساني در امتحانات نهايي در كنكور 1402 به صورت 40 درصد، كنكور 1403 به صورت 50 درصد مستقيم و در كنكور 1404 به بعد 60 درصد مستقيم خواهد بود. لازم به ذكر است دانش آموزان پايه ي دوازدهم رشته انسانی در امتحانات نهايی درس علوم اجتماعي (هويت اجتماعي) ندارند.

ردیف نام درس ضریب
1 ادبیات فارسی 21.63
2 دین و زندگی 19.13
3 عربی 5.10
4 زبان 11.80
5 ریاضی 6.00
6 علوم و فنون 7.80
7 تاريخ 7.00
8 جغرافيا 6.00
9 جامعه شناسي 7
10 سلامت و بهداشت 3.44
11 فلسفه 5.10

مشاوره كنكور هنر

كنكور هنر اما جزو مبهم ترين گروه هاي آزمايشي است. اين گروه آزمايشي دستخوش تغييرات زيادي شده است و از آنجايي كه اين گروه آزمايشي از تمامي شاخه هاي تحصيلي مقطع متوسطه دوم شركت كننده داشته شرايط گر چالشي را براي داوطلبين بوجود آورده است.

اين چالش ها با نداشتن سوابق تحصيلي دانش آموزان در شاخه هاي فني و حرفه اي و كار و دانش آغاز مي شود كه موجب دردسر اين داوطلبين شده است. كه دانش آموزان فني و حرفه اي و كاردانش مستلزم اين هستند كه حتماً در امتحانات نهايي در 4 درس عمومي شركت كنند. اگر اين داوطلبين در امتحانات نهايي اين دروس شركت نكنند در واقع تاثير مستقيم معدل را از دست مي دهند.

مشاور کنکور هنر کرج

ضرايب دروس گروه هنر در كنكور سراسری

در جدول زير دروس كنكور هنر و ضرايب هنر مصوب و تعداد سوالات و زمان حدودي در نظر گرفته شده است.

نام دروس ضریب در کنکور تعداد سوالات کنکور زمان پاسخگویی
درك عمومي هنر 12 30 30 دقیقه
درك عمومي رياضي و فيزيك 5 30 45 دقيقه
خلاقيت تصويري 3 30 30 دقیقه

آزمون عملی کنکور هنر

آزمون عملی در سال تنها یکبار برگزار می شوند و به جز رشته های اعلامی توسط سازمان سنجش سایر رشته ها آزمون عملی ندارند. همچنین داوطلبین رشته های گروه آزمایشی هنر تنها می توانند در دو آزمون عملی شرکت کنند. رشته هایی که آزمون عملی دارند به شرح زیر می باشند.

نقاشی ، ارتباط تصویری، طراحی پارچه، طراحی لباس، آموزش هنر، گرافیک، طراحی صنعتی، ادبیات نمایشی، مجسمه سازی، نوازندگی موسیقی جهانی، نوازندگی موسیقی ایرانی، کتابت نگارگری، آهنگ سازی، بازیگری، طراحی صحنه، نمایش عروسکی، عکاسی و سینما

مشاوره كنكور هنر كرج

همانطور كه مي دانيد درس درك عمومي هنر خود از چند كتاب تاريخ هنر ايران، تاريخ هنر جهان و سير در تاريخ هنر و … تشكيل شده است. همچنين درس خلاقيت تصويري شامل مباحث مباني هنر هاي تجسمي، طراحي، عكاسي،‌ خط در گرافيك، صفحه آرايي و… را شامل مي شود. درك عمومي رياضي و فيزيك شامل مباحث مقدماتي و گسترده ي رياضي و فيزيك و هندسه مي باشد.

داوطلبين كنكور هنر علاوه بر برنامه ريزي براي دروس كنكور هنر،‌شناخت منابع درست و مديريت دروس اين آزمون بايد دروس ادبيات فارسي 3، عربي 3، دين و زندگي 3 و زبان انگليسي 3 در امتحانات نهايي شركت كنند.
البته اگر شركنندگان از شاخه ي نظر باشند سوابق تحصيلي خودشان در امتحانات نهايي براي كنكور هنر محسوب خواهد شد.

در كل كنكور هنر از شناخت منابع، آزمون هاي عملي، سوابق تحصيلي و … براي داوطلبين اين كنكور بسيار گنگ و سربسته است. اضافه بر اين مشاورين تخصصي اين رشته افراد معدودي هستند كه گيدا كردن آن ها سخت است. مشاورين تحصيلي تخصصي كنكور هنر در كرج در مركز آكو از پر تجربه ترين هاي اين امر هستند. مشاورين آكو يك از بهترين مشاورين كنكور هنر در كرج هستند.

مشاوره كنكور زبان

كنكور زبان تا سال هاي قبل حياط خلوت داوطلبين نظري بوده است. هر داوطلبي كه مي خواست شانس مجددي داشته باشد در اين گروه آزمايشي شركت مي كرد. پس از آخرين تغييرات اعمال شده در شوراي انقلاب فرهنگي و حذف دروس عمومي تنها يك درس يعني زبان تخصصي در كنكور زبان مطرح مي شود.

مشاور کنکور زبان در کرج

ضرایب درس زبان تخصصی در کنکور سراسری 1 می باشد.

نام درس ضریب درس در کنکور
زبان انگلیس تخصصی 1

نکته مهم در رابطه با کنکور زبان

در گروه زبان های خارجی در قسمت آزمون های اختصاصی داوطلبین در زمان ثبت نام یکی از زبان های انگلیسی، آلمانی، روسی و ایتالیایی را انتخاب کنند. داوطلبین کنکور زبان وقتی یکی از این زبان ها را انخاب می کنند صرفاً در آزمون اختصاصی همان درس شرکت می کنند و اجازه انتخاب رشته فقط در همان زبان تخصصی را دارند.

یعنی اگر داوطلبی در کنکور زبان آلمانی را انتخاب بکند فقط مجاز است در انتخاب رشته خود کد رشه محل های مربوط به زبان آلمانی را انتخاب نماید و اجازه انتخاب در کد رشته محل های بجز نوع زبان خارجی که انتخاب کرده اند ندارند.

البته زبان هایی بجز انگلیسی، آلمانی، روسی و ایتالیایی در انتخاب رشته شامل محدودیت نمی شوند.

مشاوره کنکور زبان در کرج

همانطور که ملاحظه کردید کنکور زبان هم چالش های خود را دارد. بهترین مشاور کنکور در کرج پیشنهاد می کند تا کسانی که می خواهد در کنکور زبان شزکت بکنند پس از این تغییرات این کنکور را جدی تر بگیرند. زیرا کسانی هستند که در برخی از زبان های اعلام شده کاملا مسلط هستند و دیگر دردسر سایر دروس عمومی را ندارند و به راحتی می توانند درصد های بالایی کسب کنند. پس شما باید در سال کنکور هم از نظر سوابق تحصیلی و هم از نظر کنکور این رشته را جدی بگیرید.

مورد بعدی مختص داوطلبین سایر شاخه ها یعنی فنی و حرفه ای، کار و دانش است که این داوطلبین علاوه بر تسلط بر درس زبان اختصاصی باید برای خود سوابق تحصیلی در دروس ادبیات، عربی، دینی و زبان عمومی نیز ایجاد کنند.به همین دلیل شرایط آن ها کمی دشوارتر از سایر گروه های آزمایشی می باشد.

اگر یک داوطلب فنی و حرفه ای یا کار و دانش در کنکور زبان شرکت کند و سوابق تحصیلی نداشه باشد برای تمام دروس وی نمرات صفر در نظر گرفته می شود.

مشاوره تحصیلی آکو به عنوان یکی از برترین مشاورین کنکور در کرج علاوه بر مشاورین خبره این گروه آزمایشی دارای یک تیم حرفه ای برگزاری کلاس تخصصی کنکور زبان نیز می باشد. پس داوطلبین گروه زبان تخصصی بدون تردید برای انتخاب مشاور کنکور زبان می توانند به مشاوره تحصیلی آکو مراجعه کنند.

كنكور تخصصي زبان شامل مباحثي مانند لغات،‌ گرامر، درك مطلب و كلوز تست مي باشد كه نياز به برنامه ريزي منظم دارد. علاوه بر اين اگر داوطلب دانش آموز نيز باشد، برنامه ريزي اين مباحث در كنار برنامه مدرسه و امتحانات نهايي كمي دشوارتر است و داوطلب اين گروه آزمايشي را ملزم به داشتن يك مشاور تحصيلي تخصصي زبان مي كند.

مشاوره كنكور فني و حرفه ای در كرج

يكي ديگر از خدمات متمايز مشاوره تحصيلي آكو مشاوره كنكور فني و حرفه اي مي باشد. اين دسته از دانش آموزان جزو مظلوم ترين اقشار كنكوري ها هستند كه در هيچ موسسه نگاه ويژهاي به اين عزيزان نشده است. اگر بخواهيم نكات حائض اهميت در كنكور فني و حرفه اي را به طور خلاصه بیان کنیم به موارد زیر برمی خوریم:

شرایط ویژه کنکور فنی و حرفه ای

 • در رشته های فنی و حرفه ای فقط پنج رشته ی کامپیوتر، حسابداری، مکانیک خوردرو، الکتروتکنیک و تربیت بدنی دارای کنکور سراسری هستند.
 • سایر رشته های فنی و حرفه ای صرفاً پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دارند.
 • داوطلبین دانشگاه در شاخه ی فنی و حرفه ای برای شرکت در کنکور شاخه های نظری به حداقل مدرک کاردانی نیاز دارند. یا به هر نحوی دیپلم شاخه فنی و حرفه ای را اخذ کنند.
 • در شاخه فنی و حرفه ای امتحانات نهایی در هیچ رشته ای برگزار نمی شود و دانش آموزان سوابق تحصیلی ندارند.
 • داوطلبین کنکور فنی و حرفه ای باید برای ایجاد سوابق تحصیلی در امتحانات نهایی دروس عمومی شرکت کنند.
 • این داوطلبان فنی و حرفه ای که کنکور دارند و آن دسته کنکور ندارند می توانند علاوه بر کنکور رشته ی خودشان در کنکور هنر و کنکور زبان شرکت کنند.

مشاوره کنکور فنی و حرفه ای در کرج

تیم مشاوره فنی و حرفه ای آکو از مشاورین تخصصی کنکور کامپیوتر فنی و حرفه ای، مشاورین تخصصی کنکور حسابداری فنی و حرفه ای، مشاورین تخصصی کنکور الکتروتنیک فنی و حرفه ای، مشاورین تخصصی کنکور مکانیک خودرو و مشاورین تخصصی فنی و حرفه ای تربیت بدنی تشکیل شده است.

تیم مشاوره فنی و حرفه ای آکو بهترین مشاور کنکور در کرج هم در آزمون عملی و هم در آزمون سراسری دانش آموزان را مشاوره و راهنمایی می کند.

معرفی مشاوره كنكور در كرج

همانطور كه مي دانيد مشاوره تحصيلي و برنامه ريزي بسيار مهم و حائض اهميت است ولي از آن مهم تر نظارت بر اجراي برنامه و صداقت كاري است.

مشاوره تحصيلي آكو به عنوان بهترين مشاوره تحصيلي كنكور در كرج و استان البرز رسالت خود را نتيجه گرفتن داوطلبين مي داند و در اين راه تمام تلاش خود را به كار مي بندد. مشاوره ي تحصيلي آكو با يك تيم فوق العاده قوي بصورت شبانه روزي فرآيند پيشرفت تحصيلي دانش آموزان نظارت مي كنند.
دانش آموزان كنكوري از سرتاسر استان البرز مي توانند بصورت حضوري به مركز مشاوره ما مراجعه نمايند و همچنين دانش آموزان در سراسر كشور مي توانند بصورت آنلاين و تلفني با مشاورين ما در ارتباط باشند.

تفاوت و وجه تمایز مجموعه آکو به عنوا بهترین مشاور کنکور در کرج

بدون شک سیستم های مشاوره تحصیلی آکو دارای وجه تمایزاتی است که می توان این مرکز را حتی یکی از بهترین سیستم های مشاوره تحصیلی در کشور شناخت.

 1. برنامه ریزی اختصاصی برای هر دانش آموز
 2. آزمون های مدون روزانه و هفتگی و ماهانه
 3. سیستم پشتیبانی حرفه ای
 4. سامانه آزمون اختصاصی با بیش از 300 هزار سوال
 5. مشاوره انتخاب رشته حرفه ای
 6. مشاوره تخصصی کنکور هنر
 7. مشاوره تخصصی کنکور زبان
 8. مشاوره تخصصی فنی و حرفه ای

مشاوره تحصيلی آكو حوزه آزمون هاي قلم چی در كرج

همانطور كه مي دانيد يكي از بهترين آزمون هاي آزمايشي آزمون قلم چي است كه با بيشترين تعداد داوطلبين ميدان جدي براي محك كنكوري ها در تمام رشته ها و پايه ها مي باشد. از اين رو اين موسسه تحت عنوان بهترين مركز مشاوره تحصيلي در كرج حوزه ثبت نام و برگزاري آزمون هاي قلم چي مي باشد.

مشاوره کنکور در استان البرز

دانش آموزان سرتاسر استان البرز شهرهای هشتگرد، طالقان، نظرآباد، اشتهارد و …. می توانند بصورت ترکیبی از مشاوره ی حضوری و آنلاین با مجموعه ما همکاری داشته باشد.

مشاورين برتر كنكور در كرج در كدام مركز هستند؟

مشاورين برتر كشوري در استان البرز و شهر كرج در مشاوره تحصيلي آكو آماده همكاري با دانش آموزان اين استان مي باشد.

مشاوره كنكور آكو در كرج در چه رشته هايي فعاليت مي كند؟

مشاوره كنكور آكو در رشته هاي تجربي، انساني، هنر، رياضي، زبان و كنكور فني و حرفه اي فعاليت مي كند.

بهترین مشاور کنکور در کرج کیست؟

بی شک مشاوره تحصیلی آکو بهترین مشاور کنکور در کشور نیست ولی قطعاً جزو بهترین تیم مشاورین کنکور در کشور است.

 

مجتبی سادات رسول

کتاب های زیادی خوانده ایم، افراد بسیاری دیده ایم و با بزرگان بسیاری هم کلام شده ایم. راه درست را نشانتان خواهیم داد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا