پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

مشاور من

مشاور کنکور در کرج، نظری، هنر، زبان و فنی و حرفه ای

مشاوره تخصصی کنکور

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
4.5/5 - (4 امتیاز)

مشاور کنکور در کرج یکی از چالش های بزرگ خانواده های کرجی است. همانطور که می دانید البرز جزو پر جمعیت ترین استان های کشور است که جامعه ی دانش آموزان نیز بسیار بزرگ است. مشاوره تحصیلی و مشاوره تحصیلی کنکور یکی از نیازهای جدا نشدنی دانش آموزان کنکوری است. استان البرز با توجه به ظرفیت بالایی که دارد هنوز خلاء مراکز مشاوره تخصصی که فقط کار مشاوره تحصیلی کنکور را با کیفیت بالا انجام دهد را دارد.

فهرست مطالب

حال فرقی نمی کند این کنکور نظری باشد یا هنر و زبان و یا فنی و حرفه ای برای دانستن اطلاعات بیشتر صفر تا صد این کنکور با ما همراه باشید.

مشاوره تخصصی کنکور در کرج

اهمیت مشاوره تحصیلی در سال کنکور

به نظر شما علت دشوار بودن کنکور سراسری چیست؟ آنچه که کنکور را برای ما سخت می کند، دشوار بودن سوالات آن یا ضعیف بودن اساتید و منابع و … نیست. آنچه کنکور را برای ما سخت می کند حجم زیاد دروس است. حتی با حذف شدن دروس عمومی از کنکور باز هم آنقدر درس داریم بخوانیم که انتها ندارد. امتحانات نهایی و دروس مدرسه هم از یک طرف مزید بر علت شده است که مدیریت دروس و زمانبندی آن ها امری دشوار باشد.

مشاور همانند یک مربی عمل می کند! همانطور که بهترین ورزشکاران، هنرمندان و تاجران بزرگ یک مربی، یک استاد و یا یک سرمشق دارند یک دانش آموز و یا یک داوطلب نیز نیاز به یک مربی یا مشاور تحصیلی دارد. لیونل مسی یا کریستیانو رونالدو با وجود اینکه فوتبالیست های بی نقصی هستند نیز نیاز به مربی دارتد.

مهم نیست چقدر خوب هستید شما به یک مربی نیاز دارید.

ما در شهر کرج یک تیم حرفه ای از مشاورین حرفه ای را تشکیل داده ایم تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن در کنار شما باشند و در برنامه ریزی کنکور شما را به بهترین نتیجه برسانند.

مشاوره تحصیلی کنکور در کرج

مشاوره کنکور تجربی

در ادامه معرفی بهترین مشاورین کنکور در کرج به بررسی کنکور تجربی می پردازیم. در حال حاضر کنکور تجربی پر مخاطب ترین گروه آزمایشی در بین تمام آزمون ها سراسری می باشد. کنکور تجربی به خاطر رشته های پرمخاطبی همچون پزشکی، دندان پزشکی، داروسازی و دامپزشکی بسیار پر رقابت نیز دنبال می شود. داوطلبین زیادی هستند که برای رشه های پیرا پزشکی (معرفی رشته های تجربی) می جنگند، رشته هایی که از نظر بازار کار شرایط بسیار خوبی دارند.

در کنکور تجربی با توجه به اینکه چگالی داوطلبین خوب بسیار زیاد است ولی میانگین درصد های کنکور سراسری تجربی این موضوع را نشان نمی دهد.

بهترین مشاورین کنکور تجربی در کرج و نقل از شورای انقلاب فرهنگی 40 درصد از سوابق تحصیلی در کنکور 1402، 50 درصد در کنکور 1403 و 60 درصد در کنکور 1404 به طور مستقیم در پذیرش دانشجو موثر خواهد بود.

مشاور کنکور تجربی در کرج

همانطور که گفتیم رقابت شدید داوطلبین کنکور تجربی این میدان را به یکی از سخت ترین مسیرهای کنکور تبدیل کرده است. به همین دلیل دانش آموزان رشته ی تجربی فرصت اشتباه ندارند و باید از لحظه به لحظه ی خود استفاده کنند، به همین خاطر یک مشاور تحصیلی زبده می تواند کمک بسیار بزرگی به این دسته از دانش آموزان بکند. در استان البرز و شهر کرج تیم مشاوره تحصیلی آکو با به روزترین سیستم های آموزشی و مشاوره ای همه ساله دانش آموزان زیادی را می پذیرد.

مشاور کنکور تجربی در کرج

دروس کنکور رشته تجربی به همراه ضرایب و اطلاعات

باتوجه به تغییرات کنکور، اولین تیم مشاور کنکور در کرج مایل است در کنکور تجربی دروس زیر به همراه ضرایب جدید آن ها در جدول زیر برای شما ذکر کند.

نام دروسضریب در کنکورتعداد سوالات کنکورزمان پاسخگویی
زیست شناسی 1 و 2 و 3124545 دقیقه
شیمی 1 و 2 و 393535 دقیقه
فیزیک 1 و 2 و 373037 دقیقه
ریاضی 1 و 2 و 373047 دقیقه
زمین شناسی (فقط پایه یازدهم)12520 دقیقه

ضرایب دروس رشته تجربی در امتحانات نهایی

در امتحانات نهایی ضرایب دروس رشته تجربی را در جدول زیر آورده ایم. مهم ترین دروس در امتحانات نهایی به ترتیب ادبیات فارسی 3، دین و زندگی3 ، زبان انگلیسی3، زیست و عربی3 می باشند.

ردیفنام درسضریب
1ادبیات فارسی21.63
2دین و زندگی16.53
3عربی9.05
4زبان11.80
5زیست12.02
6فیزیک6.19
7شیمی9.91
8ریاضی6.88
9سلامت و بهداشت3.44
10هویت اجتماعی2.56

اگر در سال دوازدهم قرار دارید از اهمیت دروس نهایی غافل نشوید. مشاوره کنکور آکو پیشنهاد می کند که علاوه بر مطالعه و یادگیری دروس تخصصی و نهایی روی نحوه نوشتن و پاسخ دهی امتحانات نهایی هم کار کنید.

مشاوره کنکور ریاضی

کنکور ریاضی از ده ی 80 تا کنون از نظر تعداد داوطلبین افت محسوسی داشته است. به طوری که تقریبا تعداد داوطلبین کنکور ریاضی حدود 70 درصد افت داشته است. داوطلبین رشته ریاضی برای قبول شدن دانشگاه های سراسری با چلش های جدی روبرو نیستند. به طوری بسیاری از دانشگاه های سراسری در برخی از استان های کشور دارای پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی می باشند.

مشاور کنکور ریاضی کرج

کنکور ریاضی در کرج

اما هنوز رقابت بر سر دانشگاه های برتر کشور مانند؛ صنعتی شریف، تهران، امیرکبیر، خواجه نصیر، خوارزمی، علم وصنعت، صنعتی اصفهان، فردوسی مشهد و سایر دانشگاه های برتر وجود دارد و داوطلبین باید برای قبولی در این دانشگاه با برنامه ریزی درست و منطقی پیشروی کنند.

مشاورین برتر کنکور ریاضی کرج و استان البرز در آکو از فارغ التحصیلان برتر این رشته تحصیلی هستند و دانش آموزان را در راه قبولی دانشگاه های برتر یاری خواهند کرد.

دروس کنکور رشته ریاضی به همراه ضرایب آن ها

در جدول زیر لیست دروس کنکور رشته ریاضی به همراه ضریب جدید، تعداد سوالات و زمان پاسخگویی قرار داده شده است.

نام دروسضریب در کنکورتعداد سوالات کنکورزمان پاسخگویی
مجموعه ی ریاضی شامل ریاضیات 1 و
2 و 3، هندسه 1 و 2 و 3، آمار و احتمال
و ریاضیات گسسته
124065 دقیقه
فیزیک 1 و 2 و 393550 دقیقه
شیمی 1 و 2 و 373030 دقیقه

ضرایب دروس رشته ریاضی در امتحانات نهایی

ضرایب امتحانات نهایی این موضوع را نشان می دهد که این در رشته نیز همانند رشته تجربی دروس عمومی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند.

ردیفنام درسضریب
1ادبیات فارسی21.63
2دین و زندگی16.53
3عربی9.05
4زبان11.80
5ریاضیات گسسته3.92
6هندسه4.63
7فیزیک11.12
8شیمی9.91
9حسابان7.49
10سلامت و بهداشت3.44
11هویت اجتماعی2.56

مشاوره کنکور انسانی

در سال های اخیر رشته ی انسانی یکی از محبوبترین رشته های انتخابی دانش آموزان در سال نهم بوده است. آمار شرکت کنندگان در کنکور های اخیر این موضوع را نشان داده است که داوطلبین این گروه آزمایشی تقریباً دو برابر شده اند. همانند سایر گروه های آزمایشی میانگین درصدهای کنکور انسانی نیز در برخی دروس مانند ریاضی فاجعه بار است. داوطلبین انسانی در سال های اخیر علاقه بسیار زیادی به انتخاب رشته های دانشگاه فرهنگیان دارند، به طوری که بسیاری از رتبه های برتر سر از این دانشگاه در می آورند. مجموعه رشته های مدیریت با بیش از هشت شاخه متفاوت، رشته ی روانشناسی، حقوق، علوم قضایی از محبوبترین رشته ها در میان داوطلبین رشته انسانی هستند.

با حذف دروس عمومی در رشته ی انسانی در عمل سه درس دین و زندگی، زبان انگلیسی و ادبیات فارسی حذف شده است؛ این در حالی است که داوطلبین انسانی باید عربی را در آرمون های تخصصی پاسخ بدهند.

تاثیر سهمیه در رتبه کنکور

مشاور کنکور انسانی در کرج

حتی با حذف دروس عمومی نیز حجم دروس رشته ی انسانی بسیار زیاد است و یک داوطلب حرفه ای کنکور سراسری باید با برنامه ریزی پیش برود. با توجه به ماهیت سوالات کنکور که مفهومی تعریف می شوند در برخی دروس ما نیاز به یک برنامه تمرین و دوره ی مستمر هستیم. از این رو نیاز به یک ناظر و راهنما در رشته ی انسانی امری اجتناب ناپذیر است.

دروس کنکور انسانی به همراه ضرایب آن ها

در جدول زیر ضرایب جدید دروس انسانی همراه تعداد سوالات، زمان هر درس را مشاهده می کنید.

نام دروسضریب در کنکورتعداد سوالات کنکورزمان پاسخگویی
علوم و فنون 1 و 2 و 383030 دقیقه
جامعه شناسی 1 و 2 و 352015 دقیقه
منطق و فلسفه 1 و 252020 دقیقه
ریاضی و آمار 1 و 2 و 362025 دقیقه
روانشناسی22015 دقیقه
عربی 1 و 2 و 352020 دقیقه
اقتصاد21510 دقیقه
تاریخ 1 و 2 و 3
جغرافیای 1 و 2 و 3
53025 دقیقه

ضرایب دروس امتحانات نهایی رشته انسانی

ضرایب دروس رشته ی انسانی در امتحانات نهایی در کنکور 1402 به صورت 40 درصد، کنکور 1403 به صورت 50 درصد مستقیم و در کنکور 1404 به بعد 60 درصد مستقیم خواهد بود. لازم به ذکر است دانش آموزان پایه ی دوازدهم رشته انسانی در امتحانات نهایی درس علوم اجتماعی (هویت اجتماعی) ندارند.

ردیفنام درسضریب
1ادبیات فارسی21.63
2دین و زندگی19.13
3عربی5.10
4زبان11.80
5ریاضی6.00
6علوم و فنون7.80
7تاریخ7.00
8جغرافیا6.00
9جامعه شناسی7
10سلامت و بهداشت3.44
11فلسفه5.10

مشاوره کنکور هنر

کنکور هنر اما جزو مبهم ترین گروه های آزمایشی است. این گروه آزمایشی دستخوش تغییرات زیادی شده است و از آنجایی که این گروه آزمایشی از تمامی شاخه های تحصیلی مقطع متوسطه دوم شرکت کننده داشته شرایط گر چالشی را برای داوطلبین بوجود آورده است.

این چالش ها با نداشتن سوابق تحصیلی دانش آموزان در شاخه های فنی و حرفه ای و کار و دانش آغاز می شود که موجب دردسر این داوطلبین شده است. که دانش آموزان فنی و حرفه ای و کاردانش مستلزم این هستند که حتماً در امتحانات نهایی در 4 درس عمومی شرکت کنند. اگر این داوطلبین در امتحانات نهایی این دروس شرکت نکنند در واقع تاثیر مستقیم معدل را از دست می دهند.

مشاور کنکور هنر کرج

ضرایب دروس گروه هنر در کنکور سراسری

در جدول زیر دروس کنکور هنر و ضرایب هنر مصوب و تعداد سوالات و زمان حدودی در نظر گرفته شده است.

نام دروسضریب در کنکورتعداد سوالات کنکورزمان پاسخگویی
درک عمومی هنر123030 دقیقه
درک عمومی ریاضی و فیزیک53045 دقیقه
خلاقیت تصویری33030 دقیقه

آزمون عملی کنکور هنر

آزمون عملی در سال تنها یکبار برگزار می شوند و به جز رشته های اعلامی توسط سازمان سنجش سایر رشته ها آزمون عملی ندارند. همچنین داوطلبین رشته های گروه آزمایشی هنر تنها می توانند در دو آزمون عملی شرکت کنند. رشته هایی که آزمون عملی دارند به شرح زیر می باشند.

نقاشی ، ارتباط تصویری، طراحی پارچه، طراحی لباس، آموزش هنر، گرافیک، طراحی صنعتی، ادبیات نمایشی، مجسمه سازی، نوازندگی موسیقی جهانی، نوازندگی موسیقی ایرانی، کتابت نگارگری، آهنگ سازی، بازیگری، طراحی صحنه، نمایش عروسکی، عکاسی و سینما

مشاوره کنکور هنر کرج

همانطور که می دانید درس درک عمومی هنر خود از چند کتاب تاریخ هنر ایران، تاریخ هنر جهان و سیر در تاریخ هنر و … تشکیل شده است. همچنین درس خلاقیت تصویری شامل مباحث مبانی هنر های تجسمی، طراحی، عکاسی،‌ خط در گرافیک، صفحه آرایی و… را شامل می شود. درک عمومی ریاضی و فیزیک شامل مباحث مقدماتی و گسترده ی ریاضی و فیزیک و هندسه می باشد.

داوطلبین کنکور هنر علاوه بر برنامه ریزی برای دروس کنکور هنر،‌شناخت منابع درست و مدیریت دروس این آزمون باید دروس ادبیات فارسی 3، عربی 3، دین و زندگی 3 و زبان انگلیسی 3 در امتحانات نهایی شرکت کنند.
البته اگر شرکنندگان از شاخه ی نظر باشند سوابق تحصیلی خودشان در امتحانات نهایی برای کنکور هنر محسوب خواهد شد.

در کل کنکور هنر از شناخت منابع، آزمون های عملی، سوابق تحصیلی و … برای داوطلبین این کنکور بسیار گنگ و سربسته است. اضافه بر این مشاورین تخصصی این رشته افراد معدودی هستند که گیدا کردن آن ها سخت است. مشاورین تحصیلی تخصصی کنکور هنر در کرج در مرکز آکو از پر تجربه ترین های این امر هستند. مشاورین آکو یک از بهترین مشاورین کنکور هنر در کرج هستند.

مشاوره کنکور زبان

کنکور زبان تا سال های قبل حیاط خلوت داوطلبین نظری بوده است. هر داوطلبی که می خواست شانس مجددی داشته باشد در این گروه آزمایشی شرکت می کرد. پس از آخرین تغییرات اعمال شده در شورای انقلاب فرهنگی و حذف دروس عمومی تنها یک درس یعنی زبان تخصصی در کنکور زبان مطرح می شود.

مشاور کنکور زبان در کرج

ضرایب درس زبان تخصصی در کنکور سراسری 1 می باشد.

نام درسضریب درس در کنکور
زبان انگلیس تخصصی1

نکته مهم در رابطه با کنکور زبان

در گروه زبان های خارجی در قسمت آزمون های اختصاصی داوطلبین در زمان ثبت نام یکی از زبان های انگلیسی، آلمانی، روسی و ایتالیایی را انتخاب کنند. داوطلبین کنکور زبان وقتی یکی از این زبان ها را انخاب می کنند صرفاً در آزمون اختصاصی همان درس شرکت می کنند و اجازه انتخاب رشته فقط در همان زبان تخصصی را دارند.

یعنی اگر داوطلبی در کنکور زبان آلمانی را انتخاب بکند فقط مجاز است در انتخاب رشته خود کد رشه محل های مربوط به زبان آلمانی را انتخاب نماید و اجازه انتخاب در کد رشته محل های بجز نوع زبان خارجی که انتخاب کرده اند ندارند.

البته زبان هایی بجز انگلیسی، آلمانی، روسی و ایتالیایی در انتخاب رشته شامل محدودیت نمی شوند.

مشاوره کنکور زبان در کرج

همانطور که ملاحظه کردید کنکور زبان هم چالش های خود را دارد. بهترین مشاور کنکور در کرج پیشنهاد می کند تا کسانی که می خواهد در کنکور زبان شزکت بکنند پس از این تغییرات این کنکور را جدی تر بگیرند. زیرا کسانی هستند که در برخی از زبان های اعلام شده کاملا مسلط هستند و دیگر دردسر سایر دروس عمومی را ندارند و به راحتی می توانند درصد های بالایی کسب کنند. پس شما باید در سال کنکور هم از نظر سوابق تحصیلی و هم از نظر کنکور این رشته را جدی بگیرید.

مورد بعدی مختص داوطلبین سایر شاخه ها یعنی فنی و حرفه ای، کار و دانش است که این داوطلبین علاوه بر تسلط بر درس زبان اختصاصی باید برای خود سوابق تحصیلی در دروس ادبیات، عربی، دینی و زبان عمومی نیز ایجاد کنند.به همین دلیل شرایط آن ها کمی دشوارتر از سایر گروه های آزمایشی می باشد.

اگر یک داوطلب فنی و حرفه ای یا کار و دانش در کنکور زبان شرکت کند و سوابق تحصیلی نداشه باشد برای تمام دروس وی نمرات صفر در نظر گرفته می شود.

مشاوره تحصیلی آکو به عنوان یکی از برترین مشاورین کنکور در کرج علاوه بر مشاورین خبره این گروه آزمایشی دارای یک تیم حرفه ای برگزاری کلاس تخصصی کنکور زبان نیز می باشد. پس داوطلبین گروه زبان تخصصی بدون تردید برای انتخاب مشاور کنکور زبان می توانند به مشاوره تحصیلی آکو مراجعه کنند.

کنکور تخصصی زبان شامل مباحثی مانند لغات،‌ گرامر، درک مطلب و کلوز تست می باشد که نیاز به برنامه ریزی منظم دارد. علاوه بر این اگر داوطلب دانش آموز نیز باشد، برنامه ریزی این مباحث در کنار برنامه مدرسه و امتحانات نهایی کمی دشوارتر است و داوطلب این گروه آزمایشی را ملزم به داشتن یک مشاور تحصیلی تخصصی زبان می کند.

مشاوره کنکور فنی و حرفه ای در کرج

یکی دیگر از خدمات متمایز مشاوره تحصیلی آکو مشاوره کنکور فنی و حرفه ای می باشد. این دسته از دانش آموزان جزو مظلوم ترین اقشار کنکوری ها هستند که در هیچ موسسه نگاه ویژهای به این عزیزان نشده است. اگر بخواهیم نکات حائض اهمیت در کنکور فنی و حرفه ای را به طور خلاصه بیان کنیم به موارد زیر برمی خوریم:

شرایط ویژه کنکور فنی و حرفه ای

 • در رشته های فنی و حرفه ای فقط پنج رشته ی کامپیوتر، حسابداری، مکانیک خوردرو، الکتروتکنیک و تربیت بدنی دارای کنکور سراسری هستند.
 • سایر رشته های فنی و حرفه ای صرفاً پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دارند.
 • داوطلبین دانشگاه در شاخه ی فنی و حرفه ای برای شرکت در کنکور شاخه های نظری به حداقل مدرک کاردانی نیاز دارند. یا به هر نحوی دیپلم شاخه فنی و حرفه ای را اخذ کنند.
 • در شاخه فنی و حرفه ای امتحانات نهایی در هیچ رشته ای برگزار نمی شود و دانش آموزان سوابق تحصیلی ندارند.
 • داوطلبین کنکور فنی و حرفه ای باید برای ایجاد سوابق تحصیلی در امتحانات نهایی دروس عمومی شرکت کنند.
 • این داوطلبان فنی و حرفه ای که کنکور دارند و آن دسته کنکور ندارند می توانند علاوه بر کنکور رشته ی خودشان در کنکور هنر و کنکور زبان شرکت کنند.

مشاوره کنکور فنی و حرفه ای در کرج

تیم مشاوره فنی و حرفه ای آکو از مشاورین تخصصی کنکور کامپیوتر فنی و حرفه ای، مشاورین تخصصی کنکور حسابداری فنی و حرفه ای، مشاورین تخصصی کنکور الکتروتنیک فنی و حرفه ای، مشاورین تخصصی کنکور مکانیک خودرو و مشاورین تخصصی فنی و حرفه ای تربیت بدنی تشکیل شده است.

تیم مشاوره فنی و حرفه ای آکو بهترین مشاور کنکور در کرج هم در آزمون عملی و هم در آزمون سراسری دانش آموزان را مشاوره و راهنمایی می کند.

معرفی مشاوره کنکور در کرج

همانطور که می دانید مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی بسیار مهم و حائض اهمیت است ولی از آن مهم تر نظارت بر اجرای برنامه و صداقت کاری است.

مشاوره تحصیلی آکو به عنوان بهترین مشاوره تحصیلی کنکور در کرج و استان البرز رسالت خود را نتیجه گرفتن داوطلبین می داند و در این راه تمام تلاش خود را به کار می بندد. مشاوره ی تحصیلی آکو با یک تیم فوق العاده قوی بصورت شبانه روزی فرآیند پیشرفت تحصیلی دانش آموزان نظارت می کنند.
دانش آموزان کنکوری از سرتاسر استان البرز می توانند بصورت حضوری به مرکز مشاوره ما مراجعه نمایند و همچنین دانش آموزان در سراسر کشور می توانند بصورت آنلاین و تلفنی با مشاورین ما در ارتباط باشند.

تفاوت و وجه تمایز مجموعه آکو به عنوا بهترین مشاور کنکور در کرج

بدون شک سیستم های مشاوره تحصیلی آکو دارای وجه تمایزاتی است که می توان این مرکز را حتی یکی از بهترین سیستم های مشاوره تحصیلی در کشور شناخت.

 1. برنامه ریزی اختصاصی برای هر دانش آموز
 2. آزمون های مدون روزانه و هفتگی و ماهانه
 3. سیستم پشتیبانی حرفه ای
 4. سامانه آزمون اختصاصی با بیش از 300 هزار سوال
 5. مشاوره انتخاب رشته حرفه ای
 6. مشاوره تخصصی کنکور هنر
 7. مشاوره تخصصی کنکور زبان
 8. مشاوره تخصصی فنی و حرفه ای

مشاوره تحصیلی آکو حوزه آزمون های قلم چی در کرج

همانطور که می دانید یکی از بهترین آزمون های آزمایشی آزمون قلم چی است که با بیشترین تعداد داوطلبین میدان جدی برای محک کنکوری ها در تمام رشته ها و پایه ها می باشد. از این رو این موسسه تحت عنوان بهترین مرکز مشاوره تحصیلی در کرج حوزه ثبت نام و برگزاری آزمون های قلم چی می باشد.

مشاوره کنکور در استان البرز

دانش آموزان سرتاسر استان البرز شهرهای هشتگرد، طالقان، نظرآباد، اشتهارد و …. می توانند بصورت ترکیبی از مشاوره ی حضوری و آنلاین با مجموعه ما همکاری داشته باشد.

مشاورین برتر کنکور در کرج در کدام مرکز هستند؟

مشاورین برتر کشوری در استان البرز و شهر کرج در مشاوره تحصیلی آکو آماده همکاری با دانش آموزان این استان می باشد.

مشاوره کنکور آکو در کرج در چه رشته هایی فعالیت می کند؟

مشاوره کنکور آکو در رشته های تجربی، انسانی، هنر، ریاضی، زبان و کنکور فنی و حرفه ای فعالیت می کند.

بهترین مشاور کنکور در کرج کیست؟

بی شک مشاوره تحصیلی آکو بهترین مشاور کنکور در کشور نیست ولی قطعاً جزو بهترین تیم مشاورین کنکور در کشور است.

 

مجتبی سادات رسول

کتاب های زیادی خوانده ایم، افراد بسیاری دیده ایم و با بزرگان بسیاری هم کلام شده ایم. راه درست را نشانتان خواهیم داد

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

 1. سلام،میشه در مورد کنکور فنی حرفه ایی حسابداری برنامه ریزی در موردش بهم کمک کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا