پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

اساتید ماززندگی نامه بزرگان کنکور

معرفی استاد جلال موقاری استاد زیست کنکور ماز

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
4.8/5 - (89 امتیاز)

استاد جلال موقاری یکی دیگر از اساتید مجموعه آموزشی ماز است که با سابقه کار درخشانی که دارد زیست شناسی کنکور را با بهترین متد های آموزشی تدریس میکند. جلال موقاری زیست کنکور را در مجموعه های ماز و آلاء تدریس میکند و تا به امروز در آموزشگاه های مطرح کشور اسمی از تدریس استاد موقاری دیده نشده است.

اما نکته جالبی که درباره تدریس این استاد زیاد دیده شده است، ارائه ویدئو های آموزشی رایگان زیست آقای موقاری چه در مجموعه آلاء و چه در صفحه رسمی اینستاگرام ایشون هست. جالب است که استاد جلال موقاری زیست را با روش توضیحی تدریس میکند اما به خوبی میداند که کجا توضیحات را متوقف کند و حتی ذره ای تدری بالاتر از سطح کتاب نداشته باشد.

استاد جلال موقاری چیزی درباره رزومه تحصیلی خود ذکر نکرده است و در سایت های ارائه دهنده دوره ها نیز شرایط به خصوصی مورد توجه قرار نگرفته است اما به هرحال در برخی وبسایت های آموزشی از ایشان با عنوان دکتر جلال موقاری یاد شده است.

درباره روزمه کاری و سطح کلاس ها و شرایط برگزاری و ثبت نام کلاس جلال موقاری ماز در ادامه مطلب تیم مشاوره تحصیلی آکو توضیحات بیشتری خواهیم دا و امیدواریم که بتوانید بهترین پکیج های آموزشی را برای سال تحصیلی پیش رو انتخاب کنید.

بهتر است پیش از هر توضیحی نمونه تدریس جلال موقاری را که به صورت رایگان در وبسایت آلاء تی وی گذاشته شده است مشاهده کنید.

استاد جلال موقاری زیست را چگونه تدریس میکند؟

همانطور که گفته شد کلاس های استاد جلال موقاری کاملا در سطح کتاب است و تست هایی که حل میشوند هم خیلی پیچیده و با نکات عجیب و غریب شناخته نشده اند. بنابراین اگر میخواهید دوره های جلال موقاری ماز را برای زیست کنکور یا پایه خود انتخاب کنید، حتما سطح درسی خود را بدانید.

اگر دانش آموز تیزکوشی هستید بهتر است از تدریس اساتیدی مثل دکتر فرهمند نیا یا دکتر مبین خیابانی بهره مند شوید و کلاس استاد جلال موقاری را برای بچه های ضعیف تر خالی بگذارید.

اما اگر از پایه با زیست شناسی مشکل دارید یا حتی اگر دانش آموز تغییر رشته ای هستید و میخواهید زیست پایه را آموزش ببینید، کلاس های استاد جلال موقاری ماز میتواند بهترین انتخاب برای مطالعه دهم و یازدهم و حتی دوازدهم شما باشد.

اگر به دنبال حواشی زندگی شخصی استاد موقاری میگردید، باید بدانید که این استاد به شغلش علاقه دارد و کیفیت را ملاک شناخته شدن میداند و اطلاعاتی از زندگی شخصی وی در فضای مجازی پخش نشده است.

اساس تدریس استاد موقاری کتاب درسی است و کمتر مشاهده میشود که این استاد از جزوه یا کتاب کمک آموزشی دیگری برای تدریس استفاده کند. مگر در همایش های جمع بندی که جزوه نموداری و خلاصه نویسی شده ارائه میشود.

نمونه جزوه جامع استاد جلال موقاری برای جلسات جمع بندی

کلاس های استاد جلال موقاری از نظر دانش آموزان ضعیف و پایه بسیار خوب است و تنها استادی است که میتواند مفاهیم را به آنها تدریس کند اما کلاس استاد موقاری از نظر دانش آموزان زرنگ تر حوصله سر بر و بی تاثیر برای کنکور است.

نظرات دانش آموزان درباره کلاس ها و جزوات جلال موقاری ماز

تمرکز و توضیحات روی شکل های کتاب کمتر صورت میگیرد البته این توضیحات را میتوان به کمک کتاب های کمک آموزشی دریافت کرد اما به هر حال این یکی از نقاط ضعف کلاس های زیست استاد موقاری شناخته میشود. نمونه توضیحات استاد موقاری را برای مغز در تصویر زیر میتوانید ببینید.

یک نکته مثبت درباره کلاس های استاد موقاری توضیحات ترکیبی است که بسیار به دانش آموزان برای ایجاد ارتباط بین زیست پایه های دهم و یازدهم و دوازدهم ایجاد میکند. استاد بیان قوی و توانایی تفهیم مطالب را دارد و در توضیحات ابتدایی دروس حتی از برخی از اساتید برند سازی شده حتی بهتر هم عمل میکند.

در کلاس های استاد موقاری دیده شده است که سوالات آزمون های آزمایشی ماز را به عنوان شبیه ترین سوالات به کنکور سال های گذشته تجربی بررسی کنند که البته باتوجه به همکاری ایشان در مجموعه ماز میتواند یک کار صرفا تبلیغاتی باشد.

نمونه توضیحات دکتر جلال موقاری زیست یازدهم

استاد بعد از تدریس هر مبحث سر کلاس تست حل میکند اما به گفته دانش آموزان پاسخ تشریحی تست ها به طور کامل بررسی نمیشود و صرفا علت درستی یا غلطی تست ها مورد بحث قرار میگیرد. تست ها خیلی سخت نیستند و در جلسات آخر کلاس هم چیزی به نام کنکورچه داریم که هر جلسه آزمون هایی بر اساس سوالات کنکور خواهیم داشت.

کلاس هایی که با عنوان دوره رایگان در اختیار دانش آموزان قرار گرفته میشود رفع اشکال و تست زنی ندارد و حل تمرین و تست زنی ویژه دانش آموزانی است که کلاس های جلال موقاری ماز را ثبت نام کرده باشند.

ثبت نام کلاس های جلال موقاری زیست ماز 1402

کلاس های دکتر جلال موقاری زیست به صورت آنلاین در مجموعه ماز برگزار میشود و تحت عنوان طرح الماس در اختیار دانش آموزان قرار میگیرد. طبق برنامه ارائه شده توسط مجموعه ماز کلاس های استاد جلال موقاری در روز های سه شنبه و پنجشنبه و در دوره های 3 ساعته و 4ساعت و نیمه برای بچه هایی که پکیج های ویژه ماز را ثبت نام میکنند برگزار میشود.

برای ثبت نام پکیج های ویژه کنکور مجموعه ماز میتوانید با شماره 02633408944 تماس بگیرید و با معرفی خود از طرف سایت مشاوره تحصیلی آکو 5 درصد تخفیف ویژه دانش آموزان آنلاین برای کلاس های طرح الماس ماز بهره مند شوید. میتوانید پیش ثبت نام خود را از طریق کانال تلگرام تیم مشاوره آکو انجام دهید و منتظر تماس مازی ها برای دادن دسترسی به دوره های جلال موقاری ماز باشید.

تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا