جزوه جمع بندی گسسته دوازدهم

تماس با ما
به این نوشته امتیاز دهید

جزوه گسسته دوازدهم به چه دردی میخورد؟ آیا جزوه گسسته برای امتحان نهایی به درد میخورد؟ چطور جزوه ریاضیات گسسته دانلود کنم؟ ما مرکز مشاوره کنکور هستیم. ما موظفیم برای یادگیری بیشتر شما هرآنچه که از دستمان برمی آید انجام دهیم. کمترین کاری که میتوانستیم برای یادگیری بهتر همه اقشار دانش آموزان در درس ریاضیات گسسته دوازدهم انجام دهیم، فراهم کردن امکان دانلود رایگان درسنامه و نمونه سوالات گسسته دوازدهم ریاضی بود.

دانلود و استفاده از جزوه گسسته برای امتحان نهایی و دوران جمع بندی کنکور مناسب است و با جزوه نکته و تست گسسته استاد رضایی میتوانید ریاضیات گسسته دوازدهم را بیش از پیش یاد بگیرید. هرچند نحوه خواندن گسسته رشته ریاضی در مقالات پیشین بحث شده است. امادر این جزوه ، علاوه بر درسنامه کامل و فصل به فصل باتوجه به کتاب ریاضیات گسسته دوازدهم، نمونه سوال ها و مثال های زیادی نیز باتوجه به نکته گفته شده حل شده است.

نمونه سوال هایی که در جزوه ریاضیات گسسته دوازدهم استاد رضایی آورده شده است، هم تستی و هم تشریحی هستند. در وبسایت تخصصی مشاوره کنکور ریاضی آکو، میتوانید جزوات جمع بندی و درس به درس را به تفکیک هر موضوع و درس به صورت رایگان دانلود کنید. برای دانلود راحت جزوات و سایر مطالب آموزشی اعم از صحبت های مشاور های کنکور و نمونه سوالات امتحانات نهایی ، در کانال تلگرام مشاوره کنکور آکو عضو شوید.

دانلود جزوه گسسته دوازدهم برای امتحان نهایی

ریاضیات گسسته، درس سختی برای اکثر داوطلبان کنکور ریاضی میباشد. ریاضیات گسسته دوازدهم ترکیبی از دروس جبر و احتمال و هندسه است که هم مطالب و فورمول های حفظی دارد و هم دارای بخش های تحلیلی و مفهومی است. پیش نیاز و اساس اصلی یادگیری درس هندسه و گسسته دوازدهم، کتاب آمار و احتمالات پایه یازدهم ریاضی است.

اگر میخواهید از سایر رشته های نظری به دوازدهم ریاضی تغییر رشته بدهید میبایست در امتحانات رشته ریاضی در شهریور ماه استفاده کنید. برای شرکت در کنکور تجربی با دیپلم ریاضی و فیزیک کلیک کنید.

نام درسریاضیات گسسته
پایهدوازدهم
رشتهریاضی و فیزیک
فصل همه فصل ها
مبحثنکته و تست
نوع سوالاتتستی و تشریحی
حجم حدود 2.5 مگابایت
قیمت رایگان
تعداد صفحه37 صفحه
نویسندهاستاد رضایی
نوع چاپسفید و سیاه
لینک دانلود دانلود جزوات کنکور دانلود جزوه درسنامه و نمونه سوال ریاضیات گسسته دوازدهم
جزوه ریاضیات گسسته دوازدهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا