پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت برنامه ی 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

خبر

شرکت در آزمون آمادگی تیزهوشان و نمونه دولتی 1402

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

بعد از پایان مهلت ثبت نام آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 1402 پایه های نهم و ششم و مشخص شدن تاریخ آزمون های ورودی مدارس دولتی خاص، برگزاری آزمون آمادگی تیزهوشان و نمونه دولتی توسط کانون قلمچی در برنامه این مرکز قرار گرفته است.

آزمون های شبیه تیزهوشان و آزمون آمادگی نمونه دولتی 1402 به صورت گسترده ای توسط کانون فرهنگی آموزش یا همان مجموعه قلمچی برگزار میشود و تا به الان نیز تنها آزمون آمادگی تیزهوشان برای پایه ششم به هفتم و نهم به دهم که بیشترین مخاطب را در میان داوطلبان داشته است آزمون آمادگی تیزهوشان و نمونه دولتی قلمچی بوده است.

درباره برنامه آزمون آمادگی ششم تیزهوشان و آزمون آمادگی نهم تیزهوشان و شرایط ثبت نام آنها پیش از روز های یکم و دوم تیر ماه که تاریخ برگزاری آزمون های اصلی تیزهوشان و نمونه دولتی است در ادامه مقاله حوزه برگزاری آزمون های قلمچی مهرشهر بخوانید.

برای آمادگی آزمون های تیزهوشان چکار کنیم؟

برگزاری آزمون آمادگی تیزهوشان نهم به دهم و ششم به هفتم 1402

طرح ازمون های شبیه تیزهوشان قلمچی در سه هفته متوالی از تاریخ 12 خرداد 1402 در روز های جمعه و سه شنبه برگزار خواهد شد. آزمون های روز جمعه آزمون های تیزهوشان است و آزمون های روز سه شنبه استعداد تحلیلی دانش آموزان را محک میزند. برنامه زیر توسط کانون قلمچی برای برگزاری آزمون آمادگی ششم و نهم تیزهوشان منتشر شده است.

آزمون شبیه تیزهوشان برای نهم به دهم و ششم به هفتم

همانطور که مشاهده میکنید از 1 اردیبهشت ماه تا 29 اردیبهشت، قلمچی آزمون های جامع تیزهوشان را برگزار میکند که درواقع همان سوالات درسی است. سپس در روز جمعه 12 خرداد 1402 آزمون شبیه تیزهوشان شامل استعداد تحصیلی و تحلیلی برای هردو پایه های ششم و نهم برگزار میشود.

آزمون آمادگی نهم تیزهوشان اما به اینجا ختم نمیشود و بعد در روز های سه شنبه در سه هفته متوالی آزمون استعداد تحلیلی برای دانش آموزان برگزار میشود که بیشتر سوالات آن مربوط به انواع هوش است و درواقع ذهن دانش آموز را برای داشتن یک تصمیم گیری خلاق آماده میکند.

آزمون های آمادگی ششم تیزهوشان که در بخش آزمون های جامع علمی هم به دروس ریاضی و علوم محدود میشوند را نیز میتوان از همین طریق ثبت نام کرد.

آزمون آمادگی تیزهوشان تنها جامعه هدف کانون فرهنگی آموزش نبوده است و آزمون آمادگی نمونه دولتی نیز توسط این مرکز در هفته های آتی برگزار میشود.

آزمون آمادگی نمونه دولتی 1402

در چند سال گذشته آزمون نمونه دولتی از بین رفته بود و دانش آموزان صرفا با میزان تاثیر سوابق تحصیلی و البته براساس محل زندگی میتوانستند در مدارس نموه دولتی منطقه خود ثبت نام کنند. اما امسال و با استقبال بی نظیر دانش آموزان نهم برای تحصیل در مدارس خاص مثل مدارس سمپاد، آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی نیز در 8 تیر 1402 و البته صرفا برای دانش آموزان نهم به دهم برگزار میشود.

به همین منظور نیز کانون فرهنگی آموزش تصمیم گرفت آزمون های آمادگی برای مدارس نمونه دولتی برگزار کند و دانش آموزان را برای این آزمون آماده کند. برنامه آزمون های نمونه دولتی آزمایشی قلمچی برای امسال به شر زیر است:

آزمون های آمادگی نمونه دولتی 1402 قلمچی

چطور برای آزمون شبیه تیزهوشان قلمچی ثبت نام کنیم؟

اول از همه اینکه شرایط خاصی برای ثبت نام وجود ندارد و همه دانش آموزان نهم و ششم میتوانند در آزمون آمادگی نهم تیزهوشان و آزمون آمادگی ششم تیزهوشان شرکت کنند. اما نکته مهم اینکه داوطلبان نهمی که هم آزمون شبیه ساز نمونه دولتی و هم آزمون شبیه ساز تیزهوشان را ثبت نام کنند از طریق سایت کانون مشمول تخفیف ویژه میشوند.

کانون فرهنگی آموزش برای دانش آموزان علاقه مند و با استعدادی که بضاعت مالی ندارند مثل همه آزمون های آزمایشی قلمچی، شرایط شرکت رایگان قرار داده است.

سه روش اصلی برای ثبت نام آزمون های آمادگی تیزهوشان و نمونه دولتی وجود دارد. اولین و راحت ترین انتخابی که میتوانید داشته باشید اقدام از طریق مراکز و نمایندگی های آزمون تیزهوشان است که میتواند ضوری یا تلفنی باشد.

ثبت نام آزمون آمادگی تیزهوشان : 02633408944

ثبت درخواست برای شرکت در آزمون شبیه تیزهوشان قلمچی با موبایل نیز امکان پذیر است که میتوانید کد خذماتی زیر را در صفه تماس موبایلتان وارد کنید.

*6655*8451*30#

راه سوم نیز اقدام به صورت آنلاین و از طریق وبسایت کانون و پرتال و صفحه شخصی است. لینک زیر ارتباط مستقیم شما را برای ورود به پرتال دانش آموزی خودتان فراهم میکند.

ورود به صفحه پورتال شخصی دانش آموزان کانونی

کلاس آمادگی آزمون تیزهوشان نهم و ششم

شرکت در کلاس های آمادگی تیزهوشان برای دانش آموزان پایه نهم و ششم از تابستان سال قبل میتواند شروع شود که این کلاس ها و آزمون ها را در مجموعه آموزشگاه تقویتی و کنکور پرسا نیز میتوانید شرکت کنید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا