پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

زندگی نامه بزرگان کنکوراساتید ماز

معرفی استاد ارسلان رحمانی فیزیک کنکور

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
4.1/5 - (13 امتیاز)

استاد ارسلان رحمانی فیزیک کنکور ،رتبه 3 کنکور سراسری رشته ریاضی سال 1379 در آموزشگاه های سراسر کشور به عنوان یکی از بهترین استاد های فیزیک کنکور تدریس میکند. استاد ارسلان رحمانی همچنین پکیج های تدریس فیزیک را به صورت آنلاین در مجموعه ماز ادامه میدهد. نمونه تدریس ارسلان رحمانی را میتوانید در ویدئو زیر مشاهده کنید.

استاد ارسلان رحمانی همچنین مولف انتشارات قلمچی و گاج نیز هست. کتاب های دور دنیا در 4 ساعت، خط ویژه، آزمون یار گاج و کتاب بنفش فیزیک قلمچی حاصل تلاش های استاد ارسلان رحمانی است. درباره بیوگرافی ارسلان رحمانی در ادامه مطلب بخوانید.

بیوگرافی استاد ارسلان رحمانی

ارسلان رحمانی دانش آموخته رشته مهندسی عمران از دانشگاه صنعتی شریف است و باتوجه به رتبه فوق العاده وی در کنکور ریاضی سال 1379 میتوان انتظار داشت که تدریس وی بببر اساس علاقه باشد. ارسلان رحمانی فیزیک کنکور را به صورت آنلاین در مجموعه ماز تدریس میکند و ظاهرا ایشان کلاس های دوسالانه کنکور حضوری برگزار نمیکنند ولی در دوران جمع بندی همایش های نکته و تست در سراسر کشور دارند.

استاد ارسلان رحمانی یکی از کم حاشیه ترین اساتید فیزیک است که حتی در پیج اینستاگرام خودش نیز هیچ مطلب غیر درسی یا بلاگری پیدا نمیکنید. درست برعکس اساتیدی مثل مهیار مولایی که بلاگر اینستاگرام هستند و بیشتر از این طریق دانش آموزان را به کلاس های خود جذب میکنند.

تدریس ارسلان رحمانی تا به امروز توانسته رتبه های برتر زیادی رو به همراه داشته باشه و شاگرد های آقای رحمانی میگن روش به روز شده ایشون در تدریس پیشرفت ما رو سریعتر و راحت تر میکنه. البته مشخصه که تدریس ارسلان رحمانی در سطح متوسط رو به بالایی قرار دارد و واقعا علاقه ای که او به تدریس فیزیک دارد باعث ابداع روش های جدید در کلاس های وی میشود.

یادتان نرود که در مصاحبه ای که با رتبه برتر کنکور انسانی و رتبه برتر کنکور تجربی درباره روش درس خواندنشون داشتیم، هردو گفتند که کلاس های حضوری خیلی وقت گیر بود و کلاس های آنلاین رو هم هرموقع نیاز بود و مشکلی داشتیم میدیدیم.

پکیج های آموزشی بهترین انتخاب برای بچه های دوازدهمی که میخواهند بیشتر وقت خود را برای تست زنی بگذارند!

استاد ارسلان رحمانی فیزیک

روش تدریس ارسلان رحمانی در کلاس های حضوری و آنلاین

سطح تدریس ارسلان رحمانی متوسط رو به بالا اعلام شده است و به گفته دانش آموزان کسانی که در فیزیک خیلی ضعیف هستند نمیتوانند در کلاس های استاد رحمانی خودشان را با مسیر تدریس تطبیق دهند.

در کلاس های استاد رحمانی بجز تدریس با کیفیت و با متد های جدید، تست های گزینش شده در سطوح متوسط و بالا هم حل میشود و میتوان از تکنیک های حل تست وی در همه تست ها حتی تست های کنکور استفاده شود.

یکی از نقاط ضعف ارسلان رحمانی در تدریسش بیان یکنواخت او است که البته به علت ماهیت خشک درس فیزیک دور از انتظار نیست و این مهارت استاد در ایجاد جو جذاب است که میتواند دانش آموز را جذب کند. متاسفانه تدریس ارسلان رحمانی از این ویژگی برخوردار نیست.

باتوجه به اینکه استاد ارسلان رحمانی بجز تدریس و شرکت در تالیف سوالات آزمون های آزمایشی ماز، در انتشارات گاج و تالیف کتاب های کمک آموزشی فیزیک این انتشارات هم فعالیت میکند، خیلی از تست هایی که در کلاس های ایشان تدریس میشود میتواند سبک تست مستقیم بهترین آزمون های آزمایشی نیز باشد.

استاد ارسلان رحمانی در ماز

کلاس های آنلاین ارسلان رحمانی در آموزشگاه ماز به گونه ای برگزار میشود که دانش آموزان به کمک پلتفرم در نظر گرفته شده میتوانند سوالات خود را بپرسند و برای رفع اشکال از طریق پورتال آموزشی خود اقدام کنند. همچنین باتوجه به اطلاعیه های منتشر شده در کانال تلگرام تدریس استاد ارسلان رحمانی، این استاد از طریق پورتال های شخصی دانش آموزان تکالیف آنها را دریافت و بررسی میکند.

بیشتر قسمت رفع اشکال های کلاس استاد رحمانی از طریق کامنت های دانش آموزان در پلتفرم مد نظر صورت میگیرد و دانش آموزان میتوانند از این طریق راه حل های پیشنهادی خود را نیز ارائه دهند. کلا کلاس های استاد رحمانی تست محور است ولی خب برخی دانش آموزان از همین تست محور بودن کلاس ها ناراضی هستند و فکر میکنند تدریس تشریحی هم به همان اندازه به ویژه برای پایه دوازدهم ضروری است!

قیمت کلاس های استاد رحمانی نسبت به کیفیت تدریس ایشان بسیار مناسب است و داوطلبان برای ثبت نام این دوره ها میتوانند با شماره 02633408944 تماس بگیرند.

ثبت نام کلاس استاد ارسلان رحمانی ماز

آموزشگاه پرسا با همکاری تیم مشاوره تحصیلی آکو به عنوان نمایندگی این مجموعه فعالیت میکند و برای ثبت نام شما میتواند به صورت آنلاین و حضوری با 5% تخفیف سفارش وابسته اقدام کند. در غیر این صورت شما میتوانید از طریق سایت بیوماز به صورت مستقیم برای ثبت نام بدون تخفیف ثبت نام خود را انجام دهید.

تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. سلام وقت بخیر توی ماز تک درس میشه ثبت نام کرد یا همه کلاسا رو باید خرید؟؟

دکمه بازگشت به بالا