مشاور منآزمون های ماز

برنامه راهبردی 1403 ماز

تماس با ما
2.1/5 - (12 امتیاز)

برنامه راهبردی 1403 ماز منتشر شد. در این مقاله می خواهیم جدیدترین برنامه راهبردی 1403-1402 ماز را در اختیار داوطلبان قرار دهیم. ماز یکی از موسسات آموزشی به صورت آنلاین کلاسهایش را برگزار می کند و آزمون های ماز هم حتی بصورت آنلاین برگزار می شود.

آموزشی ماز

گروه آموزشی ماز در ابتدا زیست شناسی را به روش آزمون محور تدریس کرد و با بیش تر شدن تقاضا و موثر بودن این آزمونات تصمیم گرفت تا آزمونات را در سطح کشوری برگزار کند. در حال حاضر آزمون های ماز یکی از پرطرفدارترین آزموناتی هستند که برای کنکوری ها ارائه می شود. قیمت این آزمون ها بستگی به پکیجی دارد که انتخاب می کنید. در ادامه مطلب می توانید با دانلود برنامه راهبردی ماز به فایل دسترسی پیدا کنید. همچنین در سایت پرسا سایر آزمونات ماز و یا آزمونات قلمچی را هم می توانید مشاهده کنید.

مشاوره تحصیلی آکو

آزمونات شبه کنکوری کمک می کند تا هرچه بیش تر با سوالات کنکور آشنا شده و در شرایط مشابه کنکور قرار بگیرید و توانایی هایتان را بسننجید. به این منظور می توانید از آزمونات و برنامه های راهبردی قلمچی یا برنامه های راهبردی خیلی سبز هم استفاده کنید.

رومینا ابوالحسنی

رومینا ابوالحسنی هستم عضو تیم تولید محتوای سایت آکو، امیدوار هستم که همیشه بتونم جواب سوالاتتون رو به بهترین شیوه ممکن بدم

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

طرح های مشاوره ای آنلاین