نرم افزار انتخاب رشته

02633408944

مشاور من

کلاس کنکور هنر

بهترین آموزشگاه کنکور هنر در کرج

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

کنکور هنر همانطور که در بین داوطلبان کنکوری معروف به اسان بودن است و اکثریت داوطلبان به همین دلیل سمت این رشته میروند ولی برخلاف اسم و باور عمومی مردم کنکور سختی هست و اگر هدف و علاقه در این رشته وجود نداشته باشد نمیتوان موفقیت کسب کرد. یکی از مهمترین مولفه هایی که برای قبولی در کنکور هنر مطرح است ، بهره مندی از کلاس کنکور هنر است.

در مرکز کنکور آکو ، اولین آموزشگاه کنکور هنر تخصصی در کرج هرآنچه درباره کنکور هنر میخواهید بدانید را به شما میگوییم و با ارائه بهترین خدمات مشاوره ای و کلاس کنکور هنر همراه شما هستیم.

نکته ی قابل توجه در داوطلبان کنکور هنر این است که اکثر داوطلبان از رشته های دیگر وارد این رشته شده اند و فقط بعضی از آنها منابع این رشته را مطالعه کردند. کنکور هنر نیز مانند باقی گروه ها دارای دو دفترچه اختصاصی و عمومی میباشد که دفترچه عمومی شامل ادبیات،عربی،معارف،زبان خارجی است و دفترچه اختصاصی نیز شامل دروس درک عمومی هنر،درک عمومی ریاضی و فیزیک،ترسیم فنی،خلاقیت تصویری،خلاقیت نمایشی،خلاقیت موسیقی و خواص مواد میباشد.

گروه هنر 5 زیر گروه دارد که زیر گروه اول آن شامل رشته هنر های تجسمی میباشد که در دانشگاه شامل رشته های گرافیک و طراحی صحنه و صنایع دستی و.. میباشد. زیرگروه دوم کنکور هنر نیز شامل طراحی صنعتی است و زیرگروه سوم شامل میراث فرهنگی میباشد که رشته های باستان شناسی،مرمت اثار تاریخی و..میباشد و زیرگروه چهار نیز شامل هنرهای نمایشی میباشد که رشته های بازیگری و ادبیات نمایشی و.. را در بر میگیرد.

زیر گروه اخر یعنی زیرگروه پنج موسیقی است که شامل موسیقی نظامی و نوازندگی موسیقی ایرانی و.. میباشد در هرکدام از زیرگروه ها برای هر رشته و زیرگروه با توجه به اهمیت دروس و ضرایب انها مشخص میشود که برای هر درس چقدر وقت بذاریم. کنکور هنر هر ساله با سالهای قبل خود متفاوت است و بسیاری از سوالات کنکور به غیر از سازمان سنجش از منابع مختلف که ممکن از فراتر از کتاب های درسی باشد طراحی میشود.

مشاوره تحصیلی کنکور هنر

کلاس کنکور هنر در آموزشگاه پرسا

برای کسب یک رتبه خوب در رشته هنر باید بدانیم دروس را به چه صورت مطالعه کنیم. یکی از مهم ترین دروس برای گروه ازمایشی هنر درس درک عمومی هنر میباشد و یکی از بزرگترین اشتباه دانش اموزان و داوطلبان در رابطه با این درس استفاده نکردن از منبع اصلی یعنی کتاب درسی است.

متاسفانه اکثر داوطلبان به منابع ازاد روی می اورند که این اشتباه بسیار بزرگی برای هرکدام از زیرگروه های کنکور است.

به دلیل بالا بودن حجم این درس برای یادگیری اقدام به حفظ کردن مطالب میکنند که این هم یکی از اشتباهات بزرگ در خواندن این درس بسیار مهم است و باید به صورت مفهومی خوانده شود. از دروسی که میتوان به راحتی در آن درصد بالایی زد و از بابت ان به رتبه ای عالی دست پیدا کرد، درس درک عمومی ریاضی میباشد که با کمی تمرین میتواند این درس را در ازمون سراسری بالای 50 زد.

در آموزشگاه کنکور هنر آکو کرج میتواید کلاس های کنکور ویژه رشته هنر را با بهترین استاد های کنکور داشته باشید. اما توجه داشته باشید که کلاس ها به صورت حضوری و vip برگزار میشود. در طی دوران همکاری شما با علاوه بر دریافت مشاوره قبولی کنکور هنر خدمات زیر را نیز به شما ارائه میدهد:

آموزشگاه کنکور هنر تخصصی در تهران و کرج

اموزشگاه کنکور کیسان واقع در تهران، یک موسسه اموزشی و فرهنگی میباشد که دارای اموزش های گروهی و فردی مخصوص کنکور هنر تخصصی است. این موسسه دارای 8 دپارتمان با بیش از 20 رشته اموزشی هست و در تهران و شهرهای دیگر و همچنین کشور های خارجی مثل کویت و ترکیه و عمان و… خدمات خود را ارائه میدهند .

از اموزشگاه های کنکور معتبر دیگر در تهران میتوان به اموزشگاه هونر اشاره کرد که رتبه های تک رقمی و دو رقمی بسیاری در کنکور تخصصی هنر سال های گذشته داشته اند و همچنین در زمینه های ازمون عملی و انتخاب رشته کنکور هنر و برگزاری بهترین کلاس کنکور هنر نیز در تهران فعالیت میکنند. درس درک عمومی ریاضی و فیزیک این اموزشگاه توسط استاد رحمت مشیدی برگزار میشود،درس خلاقیت موسیقی و ترسیم فنی توسط استاد مسعود کثیری فر ، خلاقیت نمایشی با استاد حامد امرایی و درس درک عمومی هنر و خلاقیت تصویری و تجسمی توسط استاد مجید ازادبخت تشکیل میشود.

از دیگر اموزشگاه های کنکور هنر میتوان به اموزشگاه ندای دانش اشاره کرد که کلاسهای حضوری به صورت نیمه خصوصی برگزار میکند و این نکته ای مثبت برای تمرکز داوطلبان است که ظرفیت این کلاس ها هفت تا ده نفر میباشد و در کلاس های این اموزشگاه تدریس هم به صورت تستی و هم تشریحی صورت میگیرد و معتبر ترین و برجسته ترین استادان کنکور در زمینه هنر در این اموزشگاه فعالیت میکنند و نکته ی مثبت در این اموزشگاه این است که داوطلبان به طور مستمر و پی در پی در ازمون های ازمایشی مخصوص ندای دانش شرکت میکنند و مورد سنجش قرار میگیرند.

 در هر جلسه از کلاس هایی که برگزار میشود داوطلبان مرور کلی بر تست های کنکور های سال گذشته خواهند داشت و به غیر از کلاس های اموزشی برای کنکور برای داوطلبان مشاوران تخصصی در رشته هنر نیز فعالیت میکنند که داوطلبان در سال کنکور از برنامه ریزی تحصیلی برخوردار باشند.

اموزشگاه پردیس خرد نیز از معتبر ترین اموزشگاه های تهران میباشد که در حوزه ی کنکور هنر فعالیت میکنند که با حضور اساتید و مشاوران مجرب برای داوطلبان رشته هنر ففعالیت میکنند . مشاوره کنکور هنر در این اموزشگاه توسط اقای بهروز متقی انجام میشود که دارای 18 سال سابقه در این زمینه میباشد و همچنین مولف کتاب درک عمومی ریاضی و فیزیک نشر ایندگان هستند.

استاد درس ترسیم فنی  برای داوطلبان هنر استاد حمیدرضا شیردل هستند که 20 سال سابقه تدریس دارند و مدرس دانشگاه هنر و دانشگاه پارس تهران هستند همچنین مولف کتاب ترسیم فنی از انتشارات کارنامه کتاب نیز میباشند .

و استاد درس خلاقیت موسیقی در این اموزشگاه جناب اقای کیارش خداشناس هستند که فارغ التحصیل رشته موسیقی از دانشگاه تهران هستند و 8 سال سابقه تدریس دارند و در اموزشگاه های سیرنگ و چارسو و هنرهای زیبا و … تدریس داشتند.

مدرس خلاقیت تصویری استاد فرید رزاقی هستند که کارشناس ارشد ارتباط تصویری هستند و 23 سال نیز سابقه تدریس دارند همچنین مولف کتاب های قلمچی و ونوس و سپند هنر و.. میباشند و همچنین سابقه تدریس در اموزشگاه های قلمچی و ایندگان و سیرنگ و نواوران و هنرو و پلی تکنیک و.. را دارند.

آموزشگاه آنلاین هنر کنکور

شاید تهران و کرج نیستید و نمیتوانید از خدمات آموزشگاه کنکور پرسا در کرج و یا سایر آموزشگاه های کنکور هنر در تهران استفاده کنید، پس شما به کلاس و مشاوره های آنلاین نیاز خواهید داشت.

اموزشگاه کنکور هنر سی رنگ از اموزشگاه های معتبر دیگر در زمینه کنکور هنر است که در زمینه هنر بیش از دو دهه تجربه دارند و کلاس های حضوری و انلاین برای داوطلبان کنکور هنر تخصصی برگزار میکنند. این آموزگشاه طی یک سال 260  جلسه کلاس و مشاوره تحصیلی و همچنین 10 مرحله ازمون ازمایشی برگزار میکنند.

سی رنگ میتواند یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور هنر است اما یکی از منفی ترین نکات این آموزشگاه عدم فعالیت حرفه ای در زمینه مشاوره است.

این اموزشگاه برای درس خلاقیت نمایشی استاد حمید امرایی برای درس ترسیم فنی استاد امیر مهدی نجومیان برای درس خلاقیت موسیقی استاد کیارش خداشناس، درس خواص مواد استاد نوید ایزدگشسب و.. در این مجموعه فعالیت میکنند.

مشاوره تحصیلی کنکور هنر تخصصی

مرکز مشاوره کنکور و آموزشگاه کنکور پرسا، درتلاش است تا با دراختیار قرار دادن اطلاعات مفید در زمینه کنکور هنر، عدالت و برابری آموزشی را برای همه داوطلبان علاقه مند به هنر در کشور عزیزمان ایران فراهم کند. به همین دلیل است که وبسایت تخصصی مشاوره تحصیلی کنکور را راه اندازی کرده ایم و در جهت آموزش نکات کنکوری شما را همراهی میکند.

برای دریافت اولین وقت مشاوره کنکور هنر خودتان با شماره 02633408944 تماس بگیرید و یا از طریق اینستاگرام مرکز مشاوره تخصصی کنکور آکو به صورت مستقیم با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن