پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

ویدئوها

حل تست ۱۲۵ کنکور تجربی ۱۴۰۱

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

در این ویدیو به حل تست ۱۲۵ کنکور تجربی ۱۴۰۱ می پردازیم و تست ۱۲۵ ریاضی را به صورت تشریحی بررسی می کنیم.

درجه سختی تست ۱۲۵ تقریبا می تواند سخت باشد و برای حل آن نیاز به زمان بیش تری داشته باشید.

به صورت کلی تحلیل و بررسی سوالات ریاضی همراه با فرمول هایشان زمان بر هستند. و شاید این باعث شده تا درس ریاضی را درسی سخت تلقی کنند.

اما اگر می خواهید رتبه کنکور خوب داشته باشید به هیچ عنوان نمی توانید این درس را نخوانید.

مطالعه ریاضی هم روش هایی دارد که در اینجا تعدادی از این روش ها را با هم بررسی می کنیم.

اولین قدم یادگیری است. شما باید مفاهیم اصلی و ساده را یاد بگیرید تا بتوانید مفاهیم پیچیده تر را درک کنید.

در قدم بعدی باید تست بزنید. هر مطلبی را که مطالعه کرده اید تست بزنید و سطح دانش خودتان را بسنجید.

در نهایت سعی کنید بودجه بندی درس ریاضی سال های گذشته را بخوانید و سوال ها را تحلیل کنید. در مقاله تحلیل ریاضی کنکور تجربی ۱۴۰۱ سوالات سخت و ساده کنکور سال گذشته را همراه با جواب هایشان بررسی می کنیم.

چرا تست ۱۲۵ کنکور تجربی ۱۴۰۱ را حل می کنیم؟

زیرا تست ۱۲۵ از سوال های پرتکرار و مهمی است که برای حل آن باید بتوانید به خوبی سوال را تحلیل کنید. شکل را بکشید و از فرمول مناسب استفاده کنید.

در این ویدیو تمامی این راه حل ها را بررسی می کنیم. کلا ریاضی از آن درس هایی است که مشاهده حل تست ها به درک شما از مطلب خیلی کمک می کند.

پیشنهاد مشاوره تحصیلی آکو به شما این است که اول یک دور تست ها را بزنید و برای خود توضیح دهید. سپس ویدیوهای حل تست ها را ببینید.

این کار باعث می شود که بار اول با تلاش خودتان تست را با نکاتش بررسی کنید. سپس بعد از دیدن ویدیو متوجه اشتباهات و نقاط ضعف خود خواهید شد.

همچنین با گرفتن مشاوره تحصیلی از مشاوران معتبر روش مطالعه مناسب خودتان را پیدا کنید و با برنامه ریزی مناسب مطاله ان را پیش ببرید.

در کانال تلگرامی مشاوره تحصیلی آکو عضو شوید تا بتوانید سوالات مشاوره ای خود را طرح کنید و تست های بیش تری را دریافت کنید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره تحصیلی کنکور زبان از صفر تا صد