پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

مشاور منکلاس کنکور

معرفی آموزشگاه های کنکور کرج

بهترین آموزشگاه های کنکور در کرج و خدمات آنها

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

کنکور و مافیای کنکور همیشه بخشی از زندگی دانش آموزان و خانواده های آنها بوده است. چه در کرج و چه در هر نقطه ی دیگر از کشور عزیزمان ایران، خانواده های ایرانی به شناخت بهترین آموزشگاه های کنکور نیاز دارند. به عنوان تیم مشاوره تحصیلی لازم دانستیم به معرفی مجموعه بهترین آموزشگاه کنکور کرج پرداخته است.

برای انتخاب آموزشگاه کنکور در کرج شناخت آموزشگاه، سیاست های مدیریت و اساتید آموزشگاه بسیار اهمیت دارد. شما قرار است آینده تحصیلی خود را به دست این افراد بسپارید پس پیش از هرچیز اطمینان از نتیجه مهمترین مولفه است. البته برای انتخاب آموزشگاه کنکور در کرج فاکتور های دیگری نیز اهمیت دارد که در ادامه به توضیح این فاکتور های اساسی و معرفی بهترین آموزشگاه های کنکور کرج میپردازیم.

ویژگی های بهترین آموزشگاه کنکور کرج

یک آموزشگاه کنکور خوب در کرج اول از همه باید به محل زندگی شما نزدیک باشد. مثلا اگر در مهرشهر کرج هستید باید آموزشگاه کنکور در مهرشهر کرج پیدا کنید. به این روش اولا در زمان و هزینه رفت و آمد صرفه جویی میکنید و ثانیا برای امنیت در رفت و آمد میتوانید خیال راحت تری داشته باشید.

نکته دیگری که برای انتخاب بهترین آموزشگاه کنکور در کرج اهمیت دارد سیاست های آموزشگاهی است که مدیریت برای مجموعه میچیند. بهتر است که دقت کنید سیاست های آموزشی آموزشگاه تقویتی کنکور در کرج باید در جهت پیشرفت دانش آموز و تغییر شرایط به نفع دانش آموز است.

فرض کنید دانش آموز شما باتوجه به آنلاین بودن مدارس در دو سال گذشته و تدریس نامناسب، دچار افت تحصیلی شده است و درحال حاضر از نظر درسی سطح پایینی دارد و نیاز است استاد با سرعت کم تر و توضیحات بیشتری کلاس را پیش ببرد. اما در کلاس های یک آموزشگاه سطح متوسط با سیاست های تجاری، استاد دانش آموزان قوی تر را در میابد و به آنها برای رتبه شدن کمک میکند.

اینجور آموزشگاه ها به فکر تولید ماشین های رتبه برتر برای رزومه کاری خود و آموزشگاهشان هستند و عدالت آموزشی و شرایط متعادل همه دانش آموزان برای آنها اهمیت ندارد.

از دیگر نکاتی که باید برای انتخاب بهترین آموزشگاه کنکور کرج به آن توجه کنید اساتید مجموعه است. بهره مندی از تبهر و توانایی های بهترین اساتید کنکور برای داشتن بهترین آموزشگاه کنکور  بسیار اهمیت دارد. فرض کنیم آموزشگاهی که انتخاب میکنید، به منزل شما نزدیک است و سیاست های آموزشگاه هم پیشرفت محور است اما استاد های خیلی ماهری در آموزشگاه نیست و هرچقدر هم که ساعات آموزشی در این مجموعه بگذرانید، یادگیری مفید و عمیق نخواهید داشت.

توجه شما در کنار نکاتی که گفته شد باید به مسئله ارائه مشاوره کنکور نیز در کنار کلاس های آموزشی باشد. مشاوره کنکور باید در کنار هر دانش آموز کنکوری باشد به ویژه اگر هدف رتبه برتر شدن در کنکور باشد. مشاور کنکور به شما کمک میکند برنامه ریزی دقیق هفتگی و روزانه داشته باشید، آزمون های هفتگی آنلاین و گاها پرسش های حضوری داشته باشید، گزارش کار دادن به مشاور شما را نسبت به برنامه درسی تان متعهد تر میکند.

نکات مهم دیگری نیز مثل داشتن پلتفرم آنلاین برای برگزاری کلاس در صورت نیاز، برگزاری کوییز های کلاسی و آزمون های جامع، کلاس های اختصاصی برای دانش آموزان سطح بالاتر برای همه گروه های دانش آموزی و البته قیمت منصفانه باتوجه به خدمات ارائه شده برای انتخاب آموزشگاه تقویتی کنکور در کرج اهمیت دارد. داشتن محیط مطالعه مناسب مثل پانسیون مطالعاتی نیز برای یک آموزشگاه کنکور که محل اصلی حضور دانش آموزان است اهمیت ویژه ای دارد.

به طور کلی بهترین آموزشگاه کنکور باید امکانات زیر را از نظر کادر آموزشی داشته باشد تا بتواند نیاز های یک کنکوری را برطرف کند!

  • برنامه ‌ریزی درسی و آموزشی
  • مشاوره تحصیلی کنکور
  • کلاس یادگیری تست زنی(آنلاین و حضوری)
  • آزمون های آزمایشی دوره ای برای کنکور

برنامه ریزی و نگرش صحیح برای کنکوری ها در آموزشگاه

اگر خود آموزشگاه برنامه ریزی درسی و بودجه بندی مشخص برای تدریس تمام مباحث به دانش آموزان نداشته باشد، چطور میشود انتظار داشت که دانش آموزان بتوانند با برنامه مشخص درس بخوانند؟

فرایند انتخاب آموزشگاه مثل یک زنجیر بهم پیوسته است مثلا یک آموزشگاه باید اساتید برتر کنکور را در کادر علمی خود داشته باشد، اساتید برتر قطعا بودجه بندی و روش خاص خود را برای جمع بندی و آموزش مطالب خواهند داشت. این برنامه با برنامه آموزشگاه برای برگزاری آزمون های آزمایشی دوره ای هماهنگ میشود و درنهایت به یک بودجه بندی دقیق و مشخص تبدیل میشود.

دانش آموز ساعات درسی خود را براساس بودجه بندی استاد و آزمون ها هماهنگ میکند و با یک برنامه ریزی درست برای ساعات استراحت خود، میتواند روزانه بیش از 12 ساعت را به مطالعه برای کنکور ( به ویژه برای گروه تجربی) بگذراند. اگر هریک از این مراحل حذف شوند، میتوان ادعا کرد که نگرش این آموزشگاه در مسیر موفقیت دانش آموزان کامل نیست!

مجموعه آموزشی پرسا بهترین آموزشگاه کنکور در کرج

آموزشگاه کنکور پرسا یکی از بهترین آموزشگاه های کنکور در کرج است که به صورت قراردادی با دانش آموزان در ارتباط است. این یعنی سیاست درست برای پیشرفت دانش آموز! ارتباط قراردادی یعنی

تا وقتی به من قول بدهی که درس بخوانی، من هم به تو قول میدهم که هر کاری برای پیشرفت تو انجام دهم و باهم نتیجه خوبی را برای کنکور رقم بزنیم.

شاید بتوان این ایده‌اولوژی را بهترین روش ممکن برای ثبت نام داوطلبان کنکوری دانست. در این قرارداد امید واهی به کسی داده نمیشود و هرکس باتوجه به میزان تلاشش نتایج مثبت یا منفی دریافت میکنند. این یعنی همان قانونی که در کنکور هم هست.

مهندس سهیل حاج کرم مدیریت مجموعه آموزشی پرسا، علاوه بر فراهم کردن یک فضای موثر برای مطالعه و یادگیری دانش آموزان، به عنوان بهترین مشاور کنکور کرج، شخصا به ارائه برنامه درسی به دانش آموزان هم میپردازد. در جلسات مشاوره ای با ارائه راهکار های انگیزشی و حتی پرسش های اختصاصی از دانش آموزان مسیر را برای بهترین شدن و تلاش مضاعف دانش آموزان فراهم میکند.

علاوه بر این آموزشگاه کنکور پرسا ادعا دارد تیم مشاوره تحصیلی قوی و کاملی دارد که میتواند قطب مشاوره تحصیلی و کنکور در کرج محسوب شود. خب داشتن مشاور تخصصی به طور کلی برای داشتن یک برنامه درسی منسجم و حساب شده لازم است اما تاثیر اصلی داشتن مشاور هنگامی نمایان میشود که همزمان با بهترین کلاس های کنکور و با انتخاب بهترین کتاب های کمک درسی اتفاق بیوفتد.

آموزشگاه کنکور پرسا بهترین آموزشگاه کنکور کرج

آموزشگاه کنکور دخترانه پرسا کرج معتقد است که اولین مدرسه کنکور در کرج است و کلاس های دوسالانه دوازدهم را با بهترین کیفیت و شرایط ویژه برگزار میکند. البته این مجموعه از نظر دسترسی به رکز شهر دور است و شاید این موضوع را بتوان بزرگترین ایراد این مجموعه در مسیر رسیدن به قله های موفقیت دانست.

تلفن: 02633406346

لوکیشن: آموزشگاه کنکور پرسا

پرسا به عنوان بهترین آموزشگاه کنکور کرج مدعی است که تمامی نکات زیر را در محیط آموزشگاهی خود و در برنامه ریزی های مشاوره ای مجموعه به صورت متداوم رعایت میکند.

میتوانید اطلاعات بیشتری درباره شرایط کلاس های تقویتی و کنکور آموزشگاه کنکور پرسا را در کانال تلگرام تیم آموزشی پرسا ببینید و جدول زیر مزایا و معایب انتخاب آموزشگاه کنکور پرسا را به عنوان بهترین آموزشگاه کنکور کرج با امتیازدهی عادلانه برایتان توصیف کرده ایم:

شرایط آموزشگاه کنکور هدف کرج
خدماتنوع ارائهامتیاز کل از 10
کلاس های آنلاینبرگزاری کلاس های آنلاین با پلتفرم های اختصاصی و شرایط مطلوب8
مشاوره تحصیلیهمکاری با تیم تخصصی مشاوره کنکور9
دسترسی مناسبدور از مرکز شهر(مهرشهر)3
اساتیدبهترین اساتید کنکور و پکیج های رتبه برتر8
پانسیون یا اردو مطالعاتیبرگزاری پانسیون مطالعاتی برای دانش آموزان به صورت حضوری و آنلاین7
آزمون های دوره ایبه صورت هفتگی برای دانش آموزان و کوییز های مشاوره ای جداگانه8
قیمت خدماتمتناسب با خدمات و دارای شرایط پرداخت7

معرفی آموزشگاه کنکور هدف کرج

آموزشگاه کنکور هدف کرج یکی از قدیمی ترین آموزشگاه های کنکور در کرج است که روش برگزاری کلاس ها را به شکل سنتی و با تعداد بالا برگزار میکند. محل برگزاری کلاس های کنکور دخترانه آموزشگاه هدف در سه راه گوهردشت، کوچه ولیعصر 7 است که یکی از علت های اصلی موفقیت این مجموعه به عنوان آموزشگاه کنکور در کرج همین لوکیشن بسیار در دسترس است.

مدیریت مجموعه جناب آقای بقایی فردی منظم و بسیار دقیق هستند که میتوان این ظرافت در مدیریت را علت پیشرفت چشمگیر این مجموعه دانست.

آموزشگاه کنکور هدف کرج یکی از آموزشگاه های دخترانه کنکور در کرج

البته نباید از حق گذشت و گفت که هزینه کلاس های کنکور آموزشگاه کنکور هدف کرج نسبت به سایر آموزشگاه های تقویتی کنکور در کرج پایین تر است و شرایط پرداخت اقساطی نیز در این آموزشگاه در نظر گرفته میشود. اما این پایین تر بودن قیمت با حفظ کیفیت نبوده است و بیشتر کمیت کار برای راه اندازی کلاس های تقویتی کنکور در هدف مد نظر بوده است!

تلفن: 02632704903

لوکیشن: آموزشگاه کنکور هدف کرج

مجموعه های آموزشی هدف به آموزشگاه کنکور دخترانه محدود نمیشود و آموزشگاه های راه رشد و مدرسه غیرانتفاعی دخترانه فردا نیز از زیرمجموعه های این آموزشگاه کنکور در کرج است. اگر بخواهیم آموزشگاه کنکور هدف را از حیث های گفته شده بررسی کنیم، نقاط مثبت و منفی این آموزشگاه کنکور  کرج به شرح زیر خواهد بود.

شرایط آموزشگاه کنکور هدف کرج
خدماتنوع ارائهامتیاز کل از 10
کلاس های آنلاینبرگزاری کلاس ها با دوربین حرفه ای و صفحه کیبورد هوشمند8
مشاوره تحصیلیبه صورت کلاس های گروهی و خصوصی برگزار میشود اما مشاوره تحصیلی تخصصی نیست4
دسترسی مناسبواقع در مرکز شهر9
اساتیدسطح متوسط6
پانسیون یا اردو مطالعاتیندارد0
آزمون های دوره ایبه صورت چند ماه یکبار و برای یک سری کلاس های خاص5
قیمت خدماتمتوسط و با شرایط پرداخت اما بدون حفظ کیفیت8

آموزشگاه کنکور بعثت کرج

آموزشگاه بعثت کرج نیز این روزها به مدعیان برگزاری بهترین کلاس های کنکور در کرج تبدیل شده است. این آموزشگاه کنکور در کرج محله جهانشهر به فعالیت تخصصی کنکور میپردازد و نام کامل این مجموعه آموزشگاه کنکور بعثت نور کرج است. این مجموعه در زمینه انتشار اختصاصی کتاب های کنکور نیز فعالیت میکند و همین موضوع یکی از نقاط ضعف این مجموعه است.

سیاست های مجموعه برای سود بیشتر از طریق فروش کتاب، اساتید این مجموعه را مجاب به معرفی کتاب های اختصاصی انتشارات بعثت به عنوان بهترین منابع کنکور میکند. علاوه بر آن عدم حضور مشاوره تحصیلی به صورت تخصصی برای ارائه برنامه های درسی و راهنمایی های تخصصی داوطلبان را میتوان یکی دیگر از نقاط ضعف آموزشگاه بعثت دانست.

آموزشگاه کنکور بعثت کرج

دسترسی این آموزشگاه به مرکز شهر و برای همه اقشار در حد متوسط است و نمیتوان دسترسی به این محدوده را در حد آموزشگاه کنکور هدف نزدیک و قابل دسترس دانست و از طرفی هم به اندازه بهترین آموزشگاه کنکور کرج، دور از دسترس نیست. استفاده از اساتید کنکور با تجربه، برگزاری همایش های تستی و رفع اشکال(با هزینه جداگانه)، سیستم حضور و غیاب هوشمند و محیط آموزشی لوکس از جمله ویژگی های مثبت این آموزشگاه است.

تلفن: 02634434703

لوکیشن: آموزشگاه کنکور بعثت کرج

در جدول زیر میتوانید امتیاز دهی به خدمات به این آموزشگاه را از نظر دانش آموزان مشاهده کنید و با مقایسه آموزشگاه های کنکور در کرج، برای ثبت نام در یکی از این مجموعه ها اقدام کنید.

شرایط آموزشگاه کنکور بعثت کرج
خدماتنوع ارائهامتیاز کل از 10
کلاس های آنلاین و خدمات آموزشیدارد9
مشاوره تحصیلیبه صورت تخصصی ندارد4
دسترسی مناسبمتوسط6
اساتیدمتوسط7
پانسیون یا اردو مطالعاتیندارد0
آزمون های دوره ایندارد0
قیمت خدماتبالاتر از متوسط5

بهارستان آموزشگاه کنکور دخترانه کرج

آموزشگاه کنکور بهارستان در ابتدای تاسیس به عنوان مدرسه غیر انتفاعی دخترانه در مقاطع متوسطه اول و متوسطه دوم فعالیت میکرد. بعد از مدتی سیاست های مالی این مجتمع آموزشی تصمیم بر راه اندازی آموزشگاه علمی آزاد دخترانه گرفت و با همان عنوان آموزشگاه بهارستان به فعالیت پرداخت.

محل برگزاری کلاس های مدرسه و کلاس های کنکور آزاد مجموعه بهارستان در  خیابان بهار طالقانی شمالی است و تمامی کلاس ها از ساعت 12 به بعد میباشد. موسس آموزشگاه دکتر علی یگانه است و تا به امروز با موفقیت توانسته است ردوره های آموزشی کنکور را برگزار کند.

آموزشگاه کنکور بهارستان کرج - آموزشگاه تقویتی کنکور در کرج

در دوره های گذشته مثلا برای کنکور دهه 90، این آموزشگاه از اساتید برتر مثل استاد مهدی آرام فر زیست و استاد بهمن بازرگان برای شیمی کنکور استفاده میکرد که به عنوان اساتید برتر کنکور شناخته میشدند. اما این روزها با انحصاری شدن تدریس اساتید برتر کنکور در آموزشگاه های آنلاینی مثل تاملند ، کادر آموزشی این آموزشگاه نیز به حد معمولی رسید است.

البته باید قیمت شرکت در کلاس های کنکور آموزشگاه بهارستان کرج را فراموش کرد. این آموزشگاه باتوجه به خدماتی که ارائه میدهد قیمت قابل توجهی را نیز دریافت میکند که برای همه قابل پرداخت نیست.

شماره تماس: 02632230077

لوکیشن: آموزشگاه بهارستان

به طور کلی شرایط خدمات ارائه شده در آموزشگاه کنکور بهارستان به شرح جدول زیر است. بهارستان را میتوان یک آموزشگاه کنکور در کرج با شرایط ایده آل در نظر گرفت اما برای بهترین بودن نمیتوان امتیاز کافی را داد.

شرایط آموزشگاه کنکور بهارستان

0نداردکلاس های آنلاین
7داردمشاوره تحصیلی و برنامه ریزی
6متوسطدسترسی مناسب
9اساتید برتراساتید
1

ندارد

پانسیون و اردو مطالعاتی در مجموعه
8آزمون و لیگ های بهارستانی داردآزمون های دوره ای
3نسبتا بالاقیمت

آموزشگاه کنکور آبادگران کرج

آموزشگاه کنکور آبادگران کرج یکی از شناخته شده ترین آموزشگاه های کنکور است که به صورت تخصصی در زمینه کنکور و به طور کلی متوسطه دوم فعالیت میکند. البته این مجموعه جهت تکمیل کادر خود کلاس های تقویتی متوسطه اول و دبستان را نیز برگزار میکند.

مدیریت آموزشگاه آبادگران کرج برعهده سرکار خانم محبوبه مایلی است که ظاهرا به انجام فعالیت های آنلاین و معرفی مجموعه در پلتفرم های مجازی اعتقادی ندارد. البته صفحه اینستاگرام  آبادگران کرج تا تابستان فعالیت حرفه ای برای معرفی اساتید و مجموعه خود داشته است اما این روزها نه خبری از اینستاگرام و نه اس وبسایت تخصصی مجموعه آبادگران است.

بهرحال مجموعه آموزشی آبادگران کرج واقع در خیابان درختی کرج است و به نظر میرسد چندان موضوعی برای افتخار آفرینی آنلاین پیدا نکرده است. اما در اینستاگرام این مجموعه به وضوح اساتید دروس عمومی و تخصصی ریاضی و تجربی مشخص شده است و به نظر میرسد دروس تخصصی کنکور انسانی یا فنی حرفه ای در این مجموعه به صورت تخصصی برگزار نمیشوند.

آدرس آموزشگاه آبادگران دخترانه در استان البرز: کرج، خیابان درختی، بعد از نمایشگاه کتاب بهمن، جنب املاک مقدم، ساختمان نرگس، پلاک 94

تلفن تماس: 02633525254 02633505070

این آموزشگاه کنکور ظاهرا مدرسه غیر انتفاعی و انتشارات اختصاصی خود را نیز دارد که ظاهرا مدرسه غیر انتفاعی (مقطع متوسطه دوم) آبادگران مدرسه کیف در مدرسه است و خود را اولین ارائه دهنده این تکنیک در استان البرز میداند. از امکانات دیگر مجموعه آبادگران میتوان سلف و بوفه دارای انواع غذاهای سرد و گرم، پانسیون مطالعاتی مجزا و سیستم آموزش هوشمند(پروژکتور) را نام برد.

در این مجموعه نیز درست مثل آموزشگاه کنکور پرسا میتوانید تیم مجزای مشاوره کنکور را مشاهده کنید که به تفکیک رشته های ریاضی و تجربی و انسانی فعالیت میکنند و با برگزاری آزمون های آزمایشی سنجش به صورت ماهانه، درجهت آزمایش میزان تاثیر گذاری تدریس اساتید و البته مطالعه و برنامه ریزی دانش آموزان میپردازد. به استناد بر آخرین مطالب منتشر شده در پیج اینستاگرام آموزشگاه آبادگران، اساتید این مجموعه به شرح زیر هستند:

درساستاداستاد
عربیامیرعلی میرپنجی
ادبیاتمحمد کابلی
هندسه و گسستهمیلاد طحانی پور
ریاضیسام جهانبخشیاسر بابائیان
فیزیکامید پاکبازرضا عبداله زاده
زیستمهیار طریقتی
شیمیمحمدرضا ارمند پور
مشاورهمهندس قلی پور

آموزشگاه تقویتی کنکور اندیشمندان در کرج

آموزشگاه تقویتی اندیشمندان به طور کلی در استان البرز سه شعبه دارد که به صورت تخصصی در زمینه کلاس های کنکور رشته های هنر و فنی حرفه ای فعالیت میکند. این آموزشگاه کنکور هنر را میتوان تنها آموزشگاه کنکور هنر تخصصی دانست که در سه مرکز اصلی کرج شعبه فعال دارد.

این مجموعه مدعی است که بهترین کلاس و مشاوره کنکور هنر را ارائه میدهد. تفکیک کلاس های فارغ التحصیلان و دانش آموزان کنکوری(دوازدهمی ها)، هزینه پایین تر شهریه نسبت به آموزشگاه های کنکور نظری، شرایط پرداخت اقساطی وبدون چک، بهره مندی از بهترین اساتید کنکور (مولفین کتاب های کنکور و اساتید دانشگاه) برای دروس تخصصی کنکور هنر، یک هفته حضور رایگان در کلاس ها و برگزاری آزمون های تخصصی هر رشته از ویژگی های برتر این آموزشگاه کنکور در کرج میباشد.

عجیب ترین موضوعی که میتواند هر دانش آموز کنکور های فنی و هنر را برای ثبت نام وسوسه کند تضمین قبولی در رشته و دانشگاه دلخواه است. یعنی:

آموزشگاه کنکور اندیشمندان کرج هنگام ثبت نام کلاس به شما تضمین میدهد که درصورت عدم قبولی در دانشگاه و رشته مورد نظر تمامی هزینه پرداخت شده برای کلاس ها عئدت داده میشود!

البته این مجموعه باوجود همه امکانات و ویژگی های منحصر بفردی که برای داوطلبان کنکوری در نظر گرفته است، یک نکته کلیدی را فراموش کرده است. و آن هم بهره مندی از مشاور تحصیلی کنکور به ویژه برای فارغ التحصیلان فنی است.

باتوجه به قوانین جدید کنکور ، همه داوطلبان در هر رشته ای باید سوابق تحصیلی (نمره امتحانات نهایی) داشته باشند و میدانیم که رشته های فنی و حرفه ای در هنرستان ها هیچگونه امتحان نهایی برگزار نمیکنند. پس داوطلب از کجا بداند چطور این شرایط را پشت سر بگذارد؟

بجز موضوع گفته شده، معرفی منابع تست زنی کنکور هنر، بودجه بندی مطالعه بر اساس تعداد سوالات کنکور هنر، روش های تست زنی و حتی ارائه برنامه دقیق روزانه برای موفقیت در کنکور همه برعهده مشاور کنکور هنر است که احتمالا این مجموعه از ارائه چنین خدمات ارزشمندی غافل شده است.

آموزشگاه کنکور اندیشمندان کرج - ویژه رشته های هنر و فنی حرفه ای

آدرس شعبه فردیس آموشگاه کنکور هنر آبادگران: فلکه دوم فردیس – خیابان پانزدهم

شماره تماس: 02636500224

آدرس شعبه گلشهر آموزشگاه کنکور دخترانه آبادگران: 45 متری گلشهر – چهار راه گلزار – روبروی بانک ملت – ساختمان گلزار – بلوک یک – طبقه 3 – واحد 6 – موزشگاه کنکور اندیشمندان گلشهر

شماره تماس: 02633513332

آدرس شعبه مرکزی (شعبه شهید بهشتی) آموزشگاه آبادگران: خیابان شهید بهشتی – از میدان شهدا به طرف چهارراه طالقانی – دقیقا ابتدای زیر گذر (سمت راست) – بین فروشگاه پکس و فرش مشهد – پلاک 783 – طبقه اول

شماره تماس: 02632265515

آموزشگاه کنکور آبادگران با نام مجموعه انتشارات جوزان(منتشر کننده بسیاری از کتاب های تست ومنابع کنکور تخصصی هنر) نیز فعالیت میکند. اگر بخواهیم در مجموع به آموزشگاه کنکور تخصصی هنر اندیشمندان در کرج رتبه بدهیم، میتوانیم آن را بهترین و گسترده ترین آموزشگاه و برگزار کننده کلاس های کنکور هنر در کرج معرفی کنیم. اما حتی بهترین و موفق ترین مجموعه ها نیز نقص خاص خود را خواهند داشت که نتیجه یک شرایط پیچیده یا طرز تفکری خاص است.

مشاوره تحصیلی کنکور آکو برای انتخاب آموزشگاه تقویتی کنکور در کرج

انتخاب آموزشگاه تقویتی کنکور در کرج مولفه هایی دارد که به تخصیص درباره همه آنها صحبت کردیم. البته درباره سایر آموزشگاه های کنکور کرج نیز میتوانید در معرفی بهترین های سایت تخصصی مشاوره کنکور آکو بخوانید. برای اطلاعات بیشتر در باره آموزشگاه های کنکور دخترانه و پسرانه میتوانید با پشتیبانان آموزشی ما از طریق شماره 02633408944 در تماس باشید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

‫32 دیدگاه ها

  1. من آموزشگاه فرزانه۲۰ را پیشنهاد میکنم استاد فراهانی خیلی ریاضی رو به صورت اسان و روان و داستانی توضیح میدن و خیلی بهتر متوجه میشم
    خدمات عالی داره این اموزشگاه مثل شهریه اقساطی
    وبن تخفیف کتاب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا