نرم افزار انتخاب رشته

02633408944

مشاور منزندگی نامه بزرگان کنکور

معرفی شهاب اناری

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
4.5/5 - (2 امتیاز)

شهاب اناری به عنوان یکی از بهترین استاد های زبان انگلیسی کنکور ایران ، تا به امروز توانسته کارنامه موفقی را در رزومه کاری خود ثبت کند. شاید برایتان جالب باشد که در بیوگرافی دکتر شهاب اناری اثری از تحصیلات آکادمیک زبان انگلیسی نیست و رشته تحصیلی دانشگاهی او پزشکی بوده ! این درحالی است که بهترین کتاب جامع زبان انگلیسی کنکور را استاد اناری در انتشارات مبتکران تالیف و منتشر کرده اند. در ادامه اطلاعات بیشتری درباره این دبیر موفق زبان انگلیسی کنکور در اختیار شما قرار خواهیم داد. با مرکز مشاوره کنکور آکو برای یافتن راز موفقیت شهاب اناری در کنکور همراه باشید.

بیوگرافی دکتر شهاب اناری بهترین استاد زبان انگلیسی کنکور

بیوگرافی دکتر شهاب اناری بهترین استاد زبان کنکور

دکتر شهاب اناری در حال حاضر 41 سال دارد و متولد روز 25م از دومین ماه سال است. (1359/02/25) او از دوران نوجوانی جزو باهوش ترین دانش آموزان بود و در دبیرستان استعداد های درخشان علامه حلی تهران دیپلم تجربی گرفته است. شهاب اناری در کنکور سال 1376 توانست رتبه اول کنکور سراسری و آزاد را کسب کرد و در رشته پزشکی به ادامه تحصیل پرداخت. او همچنین در سال 87 رتبه برتر آزمون علوم پزشکی نیز شد!

او بیش از 10 کتاب در زمینه پزشکی و روانشناسی تالیف کرده است و یک مقاله اختصاصی درباره شهاب اناری در روزنامه وال استریت ژورنال به چاپ رسیده است. دکتر شهاب اناری در بیوگرافی و رزومه کاری خود علاوه بر تدریس تخصصی زبان انگلیسی ، مشاوره کنکور و انگیزشی ، کوچینگ و خوانندگی و نوازندگی را نیز دارد.

پس تا اینجای کار متوجه شدیم که دکتر شهاب اناری بیخودی به جایگاه فعلی نرسیده است و واقعا استعداد و بی شک پشتکار لازم را داشته است.

شهاب اناری بهترین استاد زبان انگلیسی کنکور

موفقیت دکتر شهاب اناری در تدریس زبان انگلیسی از هیچکس پوشیده نیست. او علاوه بر تالیف کتاب زبان انگلیسی مبتکران (که به عنوان بهترین کتاب زبان کنکور) شناخته میشود ، موسسه زبان شکوفا را نیز تاسیس و مدیریت میکند. همچنین برگزاری همایش های زبان‌انگلیسی ، برگزاری کلاس ها و ضبط ویدئو های آموزشی صدا و سیما و برگزاری کلاس های ضمن خدمت دبیران زبان آموزش و پرورش نیز در رزومه کاری و بیوگرافی شغلی شهاب اناری میدرخشد.

علاوه بر همه اینها ، دکتر شهاب اناری دارای مدرک بین المللی آموزش زبان‌انگلیسی TESOL از دانشگاه کانادا و مدرک آیلتس با نمره 8 است. 

بیوگرافی بهترین استاد زبان کنکور شهاب اناری

کتاب های زبان انگلیسی شهاب اناری

معروف ترین و بهترین کتاب های زبان انگلیسی کنکور متعلق به استاد شهاب اناری است. کتاب هایی مثل جامع زبان انگلیسی کنکور  مبتکران و کتاب های درک مطلب به زبان ساده از همین انتشارات. یکی از جدیدترین کتاب های زبان شهاب اناری ، کتاب زبان تخصصی کنکور انتشارات مبتکران است که برای داوطلبان کنکور زبان‌انگلیسی به صورت اختصاصی تالیف و منتشر شده است. در این کتاب موارد زیر به صورت اختصاصی و با هدف آمادگی داوطلبان برای کنکور زبان ، منتشر شده است.

  • درک مطلب پیشرفته
  • واژگان ضروری
  • قواعد و نقش های زبانی
  • کنکور سال های گذشته

راز موفقیت شهاب اناری

شاید یکی از عجیب ترین نکاتی که در زندگینامه دکتر شهاب اناری وجود دارد این است که او در یکی از بهترین دانشگاه های کشور پزشکی خوانده است اما در زمینه تدریس زبان انگلیسی کنکور فعالیت میکند! قبول شدن در رشته پزشکی نهایت آرزوی خیلی از ماهاست اما موفقیت برای شهاب اناری تعریف متفاوتی داشته است.

آنچه از بیوگرافی دکتر شهاب اناری میشود فهمید این است که او خوشبختی برایش به معنی درآوردن پول کافی نبوده است. او مانند ریچارد برانسون ، خوشبختی را در خوشحالی میداند نه صرفا در پول! شهاب بعد از فارغ التحصیلی از رشته پززشکی به سراغ آموزش زبان انگلیسی کنکور رفت و تبدیل به شهاب‌اناری معروف الان شد!

آقای اناری درحال حاضر در زمینه آموزش زبان انگلیسی کنکور در هیچ آموزشگاهی فعالیت نمیکند و تنها راه ارتباطی با سیستم آموزشی دکتر شهاب اناری از طریق کتاب های آموزشی او است.

شهاب اناری بیوگرافی

شهاب اناری در زمینه آموزش زبان انگلیسی کنکور

شهاب اناری عاشق تدریس است! وقتی درباره کارش صحبت میکند، میتوانید برق چشم هایش را ببینید. او برای هرلحظه از زندگی شغلی اش انگیزه و انرژی دارد. او میتواند سالها و سالها تدریس کند و همچنان لذت ببرد! پس راز موفقیت او همین است ! علاقه و علاقه و علاقه! اگر علاقه باشد، خلاقیت می آید ، پشتکار می آید ، خودجوشی و ایده پردازی می آید!

دکتر شهاب اناری آنقدر درباره زبان انگلیسی و گسترش آن ایده دارد ، که این روزها دارد مقدمات برگزاری همایش های انگلیسی زبان در کشور های خارجی را آماده میکند. شهاب اناری مهاجرت کرده است و همین باعث شده تا جرقه برگزاری همایش های حمایت و راهنمایی مهاجرین را برگزار کند.

این یعنی شهاب اناری هرلحظه از زندگی اش را برای یافتن ایده نو و پیشرفت شغلی آماده است. 

سایت تخصصی دکتر شهاب اناری

کنفرانش شهاب اناری درباره مهاجرت

نقاط ضعف تدریس و کتاب های شهاب اناری

شاید یکی از منفی ترین نکات درباره زندگی دکتر شهاب اناری ، غرق شدن او در زمینه شغلی خودش است. شاید کمتر کسی بتواند با یک مرد غرق در کار کنار بیاید اما درهرحال دکتر اناری نیز شرایط زندگی خودش را دارد. یکی دیگر از مشکلاتی که دکتر شهاب اناری دارد ، سطح بالا و پیشرفته بودن کلاس های ایشان است. یعنی دانش آموزان ضعیف تر نمیتوانند خودشان را به سطح کلاس برسانند.

درباره کتاب های آموزش زبان انگلیسی کنکور شهاب اناری نیز باید گفت که این کتاب ها از درسنامه های قوی برخوردارند اما در زمینه ارائه تست های خلاقانه بجز تست های سالهای گذشته کنکور کمی ضعیف عمل میکند. تست های تالیفی کتاب های زبان انگلیسی خیلی سبز بهتر از مبتکران شهاب اناری است.

بیشتر بخوانید: بهترین منابع زبان انگلیسی کنکور

مرکز مشاوره تخصصی کنکور  آکو درباره شهاب کنکور و زبان انگلیسی

همیشه گفته ایم و بازهم میگوییم ، نمیتوان گفت که یک استاد بهترین استاد دنیا برای همه دانش آموزان است. بلکه همه چیز نسبی است. بله دکتر شهاب اناری نسبت به بسیاری از استاد های زبان انگلیسی کنکور میتواند بهترین باشد اما این دلیل نمیشود همه دانش آموزان با او و کتاب هایش ارتباط خوبی برقرار کنند.

پس هرگز فکر نکنید که اگر هزینه کنید و دی وی دی ها و کلاس های آنلاین زبان‌انگلیسی کنکور دکتر شهاب اناری را شرکت کنید، قرار است رتبه برتر کنکور زبان انگلیسی بشوید یا زبان را در کنکور صد بزنید، همه چیز برای شما بستگی به تلاش و کوشش شما در این زمینه دارد . البته کمک استاد و کتاب نیز قابل چشم پوشی نیست و میتواند کار را راحت تر کند.

شاید برایتان جالب باشد :

شهاب اناری کجاست؟

شهاب اناری در حال حاضر ساکن شهر کشور کانادا می باشد و از ایران مهاجرت کرده است.

کتاب شهاب اناری در چه انتشاراتی چاپ شده است؟

کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور، همچنین زبان تخصصی کنکو در دو جلد و کتاب درک متن انگلیسی از انتشارات مبتکران چاپ می شود.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن