پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

تیزهوشان

کلاس آنلاین تیزهوشان برای پایه های ششم و نهم بهترین انتخاب است!

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
به این نوشته امتیاز دهید

این روز های اول مهرماه که بچه ها وارد پایه کلیدی مقطع شده اند، اهمیت درس خواندن بیش از پیش مشخص میشود و رویای ورود به مدارس سمپاد کم کم دارد در ذهن والدین و دانش آموزان نقش میبندد. یکی از بهترین انتخاب های دانش آموزان و خانواده های آنها کلاس آنلاین تیزهوشان است! چرا؟

کلاس های حضوری شاید خیلی وقت پدر و مادر را برای رفت و آمد بگیرد و خستگی که در مسیر برای خود دانش آموز بوجود می آید، هزینه بالا تر کلاس های تیزهوشان حضوری حتی جو آموزشگاه های ارائه دهنده میتوانند از عوامل روی آوردن به کلاس تیزهوشان آنلاین باشد!

اما کلاس تیزهوشان ششم به ویژه برای بچه هایی که در آخرین مقطع ابتدایی یعنی مقطع اصلی ورود به تیزهوشان است اهمیت دارد. در این مقطع اکثر بچه ها میتونن با یکم تقویت هوش و چند کتاب ساده و برنامه ریزی برای تست زنی در طول سال، وارد مدارس خاص کشور شوند. علاوه بر امتیازات خاصی که مدارس سمپاد دارند، معلم های مدارس تیزهوشان از همان ابتدا متفاوت خواهد بود!

البته پایه نهم هم از جهت دیگری اهمیت دارد. اول از همه اینکه خب تقریبا آخرین شانس داوطلب برای ورود به مدارس سمپاد است (بجز آزمون میان پایه ای دهم به یازدهم تیزهوشان) و دوما اینکه بچه ها دارند وارد متوسطه دوم میشوند و قطعا قرار است مهمترین آزمون زندگیشان”کنکور” را در کمتر از دو سال دیگر پیش رو داشته باشند.

میبینیم که رتبه های برتر مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی همیشه بیشتر از مدارس عادی بوده است و در رتبه های برتر کنکور 1402 نیز بیش از 60 درصد رتبه های 1 تا 10 تیزهوشانی و 30 درصد نمونه دولتی بوده اند!

چه چیزی ازین بهتر که بتوانیم از همان ابتدا قبولی دانش آموزمان را در کنکور تضمین کنیم؟ پس هزینه کردن برای کلاس های تیزهوشان درواقع تضمین آینده دانش آموز و پیشگیری از هزینه های سرسام آور کلاس های کنکور خواهد بود!

بهترین کلاس آنلاین تیزهوشان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اول از همه بگوییم کلاس تیزهوشان فرقی ندارد آنلاین یا حضوری، به شرطی موثر خواهد بود که دانش آموز شما بداند دارد چکار میکند! یعنی اگر قرار است برای قبولی تیزهوشان هزینه کنید بهتر است برای مشاوره و برنامه ریزی قبولی تیزهوشان هزینه کنید تا کلاس های گران قیمتی که شاید اصلا در اندازه و سطح هوشی دانش آموز نباشد!

تست هوش برای بچه های ششم و نهم

اما به هرحال اگر تصمیم دارید از کلاس تیزهوشان آنلاین برای بالا بردن سطح هوش و استعداد فرزندتان استفاده کنید این ویژگی ها را موقع خرید پکیج ها در نظر بگیرید:

  • فقط هوش به درد بچه ها نمیخورد و آزمون آنها قرار است محتوای درسی هم داشته باشد.
  • حتما 3 درس اصلی را در نظر بگیرید(ریاضی، علوم و ادبیات)
  • برای کلاس تیزهوشان ششم هوش پکیج هوش باید خیلی قوی باشد
  • برای کلاس تیزهوشان نهم بیشتر روی هوش تحصیلی(بالا بودن کیفیت آموزشی) تمرکز کنید
  • کلاس آنلاین تیزهوشان باید قیمت مقرون به صرفه ای نسبت به کلاس های تیزهوشان حضوری داشته باشند
  • فراموش نکنید که شرط قبولی در مدارس تیزهوشان قبولی در آزمون است و گول پارتی بازی های دروغکی را نخورید!
  • مشاوره تحصیلی برای برنامه ریزی درست و معرفی منابع و تست زنی

در کلاس های آنلاین تیزهوشان سکو علاوه بر اینکه قیمت مناسبی را شاهد هستیم، کیفیت کلاس های ضبط شده بالاست و جزوه تستی و تشریحی اختصاصی نیز برای دانش آموزان ارسال میشود. با این حساب اگر دانش آموزی دل به کار بدهد از خرید هرگونه کتاب آموزشی یا تستی برای قبولی در آزمون تیزهوشان معاف خواهد بود.

البته آموزشگاه سکو کلاس تیزهوشان ششم آنلاین هم ارائه مدهد اما به عنوان مشاور تحصیلی ویژه تیزهوشان برای بچه های ششمی پیشنهاد ما کلاس های حضوری است.

مجموعه آموزشی سکو کلاس تیزهوشان آنلاین با بهترین کیفیت را برای پایه نهم ثبت نام میکند و برای کلاس های تیزهوشان ششم میتوانید از آموزشگاه پرسا به عنوان تنهای آموزشگاه ارائه دهنده کلاس های هوش در مهرشهر کرج کمک بگیرید.

معرفی صفر تا صد مجموعه آموزشی سکو

کلاس های تیزهوشان ششم آنلاین و حضوری

برای کلاس های تیزهوشان ششم حضوری مجموعه پرسا میتوانید از طریق شماره تماس 02633408944 با پشتیبانان این مجموعه در ارتباط باشید و در صورت نیاز به مشاوره در این باره برای ارتباط با تیم مشاوره آکو با شماره 02633406346 در ارتباط باشید.

کلاس های آنلاین تیزهوشان مجموعه سکو با شرایط ویژه پرداخت و قیمت های مقرون به صرفه در حال ضبط است و به محض انتشار دوره میتوانید از طریق نمایندگی های رسمی مجموعه سکو پکیج های ویژه کلاس تیزهوشان ششم سکو را خریداری نمایید.

کلاس های آنلاین تیزهوشان البته برای ششمی ها مزایایی هم دارند که یکی از آنها از بین بردن استرس و اضطراب قرار گرفتن در کلاس است. با استفاده از پکیج های کلاس های تیزهوشان ششم آنلاین دانش آموزان با خیال راحت تری درس میخوانند و حتی حضور مادر در کنار دانش آموز میتواند آموزش و یادگیری را سریع تر هم پیش ببرد!

ثبت نام کلاس تیزهوشان ششم

برای ثبت نام نهایی از طریق مجموعه آموزشی پرسا میتوانید از طریق کانال تلگرام و ارسال شماره تماس خود اولین جلسه مشاوره ای خود را دریافت کنید.

تلگرام تیم مشاوره تحصیلی آکو
کلاس آنلاین تیزهوشان برای پایه های ششم و نهم بهترین انتخاب است! 3

کلاس تیزهوشان نهم آنلاین

بهترین کلاسی که میتواند از نظر مالی و نتیجه نهایی برای دانش آموز نهمی کارساز باشد کلاس آنلاین تیزهوشان است. شما با حداکثر 4 میلیون تومان هزینه میتوانید کلاس های هوش، ادبیات، علوم و ریاضی بچه ها را داشته باشید. و در عوض وقت بیشتری برای او بخرید که بتواند مطالعه درست و به موقعی داشته باشد.

کلاس آنلاین تیزهوشان مجموعه سکو توسط بهترین اساتید متوسطه اول تدریس میشود و اساتید سیاوش پازوکی ، استاد قویدل و استاد محمود روضه خوان به ترتیب به عنوان اساتید ادبیات، ریاضی(هوش) و علوم این مجموعه فعالیت دارند.

درباره نتیجه کلاس ها هم باید گفت که اگر دانش آموز برنامه ریزی درستی برای مطالعه همزمان مدرسه و تست زنی داشته باشد، موفقیت وی تقریبا تضمین شده است اما به شرطی که مثل همه بچه ها درگیر رفت و آمد به کلاس و جو ناسالم کلاس و آموزشگاه نباشد!

ثبت نام کلاس های تیزهوشان آنلاین نهم به دهم

کلاس های تیزهوشان آنلاین نهم به دهم مجموعه سکو را میتوانید به صورت آنلاین از طریق وبسایت رسمی سکو انجام دهید و یا برای ثبت نام 5 الی 20 درصدی وابسته به هوش دانش آموز با شماره 09025646234 تماس بگیرید و با ارائه نتیجه تست هوش فرزندتان از تخفیف ویژه نخبگان سکو بهره مند شوید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا