پایه های نهم (تیزهوشان)، دهم، یازدهم و دوازدهم جهت دریافت خدمات مشاوره تحصیلی ( نه صرفا برنامه) 2 هفته ای رایگان مشخصات خود را به شماره ی 09025646234 پیامک کنید.

کلاس کنکور

بهترین آموزشگاه کنکور در کرج کجاست ؟

کلاس کنکور و مدرسه کنکور در مهرشهر کرج

تماس با ما مشاوره تحصیلی رایگان
3.4/5 - (5 امتیاز)

یکی از مهمترین ویژگی های آموزشگاه کنکور در کرج برای انتخاب کاملترین کلاس های کنکور است. اما منظور از کامل چیست؟ اولا یک مرکز کنکور تخصصی میبایست کلاس های کنکور همه رشته ها را در بر بگیرد. به همین دلیل است که پرسا به عنوان بهترین آموزشگاه کنکور مهرشهر، اولین کلاس های کنکور هنر در کرج و کلاس های کنکور زبان در کرج را برگزار کرده است.

علاوه بر کلاس کنکور های تخصصی، مرکز فوق تخصصی کنکور پرسا، کلاس ها و مشاوره کنکور فنی و حرفه ای و حتی مقاطع ارشد را نیز برگزار میکند.

البته کار به همینجا ختم نمیشود و باوجود رقابت شدیدی که در میان آموزشگاه های برگزار کننده کلاس کنکور تجربی در کرج، آموزشگاه کنکور پرسا در کرج توانسته بهترین مدرسه کنکور در کرج باشد. نه تنها به علت همکاری با بهترین اساتید کنکور، بلکه پشتیبان های تخصصی و پیگیری دوستانه شرایط تحصیلی دانش آموزان، از دیگر ویژگی های برگزاری کلاس های کنکور در پرسا هستند.

درباره شرایط کلاس های کنکور پرسا و البته دریافت مشاوره تخصصی کنکور، با ما همراه باشید و یا از طریق شماره 02633408944 با پشتیبان های سایت تخصصی بهترین آموزشگاه کنکور مهرشهر کرج تماس بگیرید.

بهترین آموزشگاه کنکور کرج در مهرشهر

مدرسه کنکور پرسا بهترین آموزشگاه کنکور در کرج

پیش از اینکه درباره شرایط برگزاری کلاس های کنکور صحبت کنیم، بهتر است درباره آموزشگاه پرسا اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم. این آموزشگاه کنکور در کرج پیش از اینکه مرکز فوق تخصصی کنکور باشد، یک مرکز مشاوره تحصیلی بود که در زمینه های مشاوره هدایت تحصیلی ، مشاوره انتخاب رشته ، مشاوره کنکور و حتی مشاوره مهاجرت تحصیلی فعالیت میکرد.

ما معتقدیم همه کار ها نیاز به تخصص دارد و به همین دلیل نیز فقط با کمک گرفتن از مشاورین متعهد و کار بلدی چون مهندس سهیل حاج کرم و مهندس مجتبی سادات رسول در این زمین بهره گرفتیم و بهترین مرکز مشاوره تحصیلی کنکور در کرج را راه اندازی کردیم.

بعد از کسب تجربه کافی در زمینه برگزاری کلاس های کنکور و البته با مشاهده احساس نیاز شدید دانش آموزان به برگزاری کلاس های کنکور در مهرشهر کرج، تصمیم گرفتیم آموزشگاه کنکور پرسا را راه اندازی و به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت کنیم.

از آنجا که معتقدیم کسانی که آموزشگاه پرسا را انتخاب میکنند لایق بهترین ها هستند، برقراری ارتباط با بهترین اساتید کنکور را لازم دانستیم و کلاس های کنکور را با آنها شروع کردیم. بعد از سپری شدن اولین دوران فعالیت به عنوان بهترین آموزشگاه کنکور ، متوجه نیاز مبرم دانش آموزان دوازدهمی و حتی فارغ التحصیلان به برنامه ریزی صحیح و شرایط مساعد در سال کنکور شدیم.

ما دیدیم که مثلا دانش آموزان رشته ریاضی بیشتر زمان خود را صرف رفت و آمد به مدرسه میکنند و بعد از آن هم میخواهند در کلاس کنکور ریاضی در کرج شرکت کنند. خب به این فکر کردیم که دیگر چه زمانی برای درس خواندن و استراحت و حتی تفریح خواهد ماند؟ پس اولین مدرسه کنکور در کرج را با هدف نشان دادن راه صحیح به دانش آموزان تاسیس کردیم. در مدرسه کنکور پرسا شرایط زیر را برای همه داوطلبان فراهم کردیم که در ادامه در این باره توضیحات کامل تری را برای شما نوشته ایم.

دریافت برنامه ریزی رایگان کنکور 1402

بهترین کلاس کنکور تجربی در کرج

کنکور تجربی را شاید بسیاری از افراد سخت ترین کنکور در میان رشته های نظری بدانند اما حقیقت این است که انقدر تجربه مشاور تخصصی کنکور تجربی در این زمینه زیاد است که به هیچ وجه جای نگرانی نیست.

مثلا کلاس زیست در آموزشگاه پرسا کرج با یکی از بهترین اساتید زیست کنکور، استاد محمد رضاییان تدریس میشود. استاد رضاییان که در سال تحصیلی 1401-1402 با ما همکاری میکند، متعهد است که علاوه بر تدرس مباحث به صورت کنکوری، در تدریس خود کتاب درسی را نیز فراموش نکند. چون میدانیم که بهترین منبع زیست کنکور به هرحال کتاب های درسی دبیرستان است.

استاد رضاییان بهترین کلاس زیست کنکور تجربی در کرج

برای برگزاری کلاس شیمی در کرج ما خیلی با مشکل روبرو بودیم! چون تمامی اساتیدی که در سایر آموزشگاه های کنکور کرج تدریس میکردند، از سابقه تحصیلی بالایی برخوردار نبودند و حقیقتا بهترین استاد شیمی کنکور نبودند!

پس بر آن شدیم تا بهترین استاد شیمی کنکور را به مجموعه خود دعوت کنیم. با بیش از 5 استاد مشاوره کردیم و بالاخره توانستیم استاد اشکان مسیح را که دارای شرایط مساعد و حتی بالاتر از استاندارد های ما بود را انتخاب و برای همکاری دعوت کنیم. تدریس استاد مسیح در کلاس شیمی کنکور در کرج میتواند بهترین استعداد شیمی شما را نمایان کند.

حل تمرین های متعدد و برقراری فرصت تکرار و یادگیری برای دانش آموزان در کلاس ، از جمله ویژگی های مثبت این استاد شیمی است. برای مشاهده رزومه کاری و شرایط کلاس های استاد مسیح روی تصویر کلیک کنید.

استاد اشکان مسیح بهترین استاد شیمی کنکور برای کلاس کنکور شیمی در کرج

کلاس ریاضی کنکور در کرج بهتر از کلاس های استاد حیدری کجا هست؟ استاد امید حیدری بهترین استاد ریاضی کنکور در کرج است که خوشبختانه قبول همکاری با مجموعه آموزشگاه کنکور پرسا را سالهاست بر عهده گرفته اند. علاوه بر تدریس ریاضی کلاس های مدرسه کنکور آکو در کرج، استاد امید حیدری برای ریاضیات پایه یازدهم نیز در مجموعه فعالیت میکند که میتوانید رزومه کاری ایشان را با کلیک روی تصویر مربوطه مشاهده کنید.

امید حیدری بهترین کلاس ریاضی کنکور در مهرشهر کرج

از آنجا که کلاس فیزیک برای داوطلبان کنکور تجربی اهمیت زیادی دارد، تجربه وتعهد کاری استاد فیزیک در پرسا برگزار کننده کلاس کنکور در مهرشهر کرج برای ما در اولویت انتخاب بود. بنابراین آزمون گرفتیم و اساتید را برای شروع همکاری به صورت ویژه ای سنجیدیم. استاد محمد رئیسی یکی از خبرگان فیزیک کنکور بود که توانست در استاندارد های رتبه بندی بهترین آموزشگاه کنکور مهرشهر کرج با افتخار شروع به فعالیت کند و تا به امروز در برگزاری کلاس های مدرسه کنکور پرسا در کرج همراه ما بوده است.

هرچند دروس عمومی برای کنکور 1402 از اهمیت کمتری برخوردارند اما انتخاب بهترین استاد های دروس عربی و ادبیات و دین و زندگی و زبان هنوز هم برای ما اولویت بود و با وجود عدم اجبار ثبت نام دروس عمومی در پرسا، مدرسه کنکور مهرشهر کرج،کلاس ها را برگزار کردیم و از یادگیری صددرصد دانش آموزان در این زمان اطمینان حاصل کردیم.

برای شروع کنکور تجربی 1402 از تابستان کلیک کنید.

اما بهتر است پیش از معرفی اساتید در کلاس های کنکور ریاضی در کرج، درباره شرایط آموزشگاه پرسا برای کلاس های کنکور پایه یازدهم نیز اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

بهترین کلاس کنکور یازدهم تجربی در کرج

کلاس های کنکور یازدهم معمولا در آموزشگاه ها با تبعیض های زیادی مواجه میشود. مثلا اساتید متخصص کنکور و دوازدهم را برای دانش آموزان یازدهمی نیز در نظر میگیرند و به زمینه تخصصی تدریس استاد توجه نمیکنند. اما در پرسا، بهترین آموزشگاه کنکور در کرج، کلاس های پای یازدهم با اساتید یازدهمی و با هدف آموزش تستی در کنار تشریحی برگزار میکند.

کلاس کنکور یازدهم تجربی در کرج

در پایه یازدهم به ویژه از سال 1402 و تصویب نهایی شدن امتحانات خرداد یازدهم و دهم و تاثیر 60 درصدی معدل در نتیجه کنکور، داشتن توانایی کافی در یادگیری ویژه تشریحی و البته کنکوری بسیار پر اهمیت است. برای اطلاع از شرایط کلاس کنکور یازدهم تجربی در آموزشگاه پرسا با شماره 02633408944 تماس بگیرید.

بهترین کلاس کنکور ریاضی در کرج

نباید از حق گذشت که کنکور ریاضی دروس پیچیده تری نسبت به کنکور تجربی دارد ولی تفاوت ساختاری از نظر محتوای سوالات کنکور در میان کنکور های ریاض و انسانی وجود دارد. مثلا درس هندسه و گسسته که از دروس مهم کنکور ریاضی برای کسب تراز بالا در کنکور ریاضی محسوب میشود به گونه ای پیچیده است که بی شک بدون شرکت در کلاس ریاضی کنکور نمیتوان به تسلط کافی در آن رسید.

علاوه بر آموزش اولیه و حل تمرینی که در کلاس صورت میگیرد، برای حل کردن سوالات ریاضیات کنکور ریاضی به چیزی بیشتر از تمرین در خانه نیاز خواهیم داشت. با هدف رفع اشکال دانش آموزان کلاس حل تمرین کنکور ریاضی را برای دروس تخصصی این رشته در نظر گرفته ایم و معتقدیم همین قدم های کوچک میتواند دانش آموز را به بهترین خودش تبدیل کند.

علاوه بر آن با ارائه مشاوره تخصصی کنکور ریاضی در کرج، برنامه ریزی درست را در اختیار دانش آموزان علاقه مند قرار دهد.

کلاس ریاضیات کنکور ریاضی در پرسا با استاد مربوطه ، استاد حیدری، مدرس برتر ریاضیات کنکور برگزار میشود. کلاس هندسه و گسسته برای داوطلبان کنکور ریاضی به صورت مجزا و با شرایط ایده آل برگزار میشود. در پرسا، اولین مدرسه کنکور در کرج کلاس های کنکور ریاضی به گونه ای برگزار میشود کهبه  دانش آموزان علاوه بر روش های تستی به صورت تشریحی و مخصوص امتحان نهایی نیز آموزش داده شود.

کلاس شیمی و فیزیک کنکور ریاضی نیز به صورت تخصصی برای داوطلبان کنکور ریاضی در آموزشگاه کنکور مهرشهر کرج برگزار میشود. همچنین کلاس های کنکور پایه یازدهم ریاضی نیز در آموزشگاه پرسا برگزار میشود.

کلاس کنکور یازدهم ریاضی در مهرشهر کرج

یازدهم ریاضی یکی از مهمترین پایه ها برای کنکور است. چون پایه همه مباحث احتمال ، هندسه تحلیلی ، توابع و مثلثات در ریاضی یازدهم است. از طرف دیگر دروسی مانند شیمی و فیزیک نیز باید در همین پایه تقویت و مرور شوند تا برای پایه دوازدهم و شروع کنکور آمادگی کافی وجود داشته باشد.

به همین جهت نیز ما در آموزشگاه پرسا به عنوان بهترین آموزشگاه کنکور در کرج، برای دانش آموزان یازدهم ریاضی کلاس های آمادگی و جمع بندی کنکور در نظر گرفته است. شرکت در کلاس های کنکور میتواند با کمک مشاوره تخصصی کنکور میتواند اولین قدم برای شروع کنکور 1402 باشد.

کلاس کنکور مهرشهر کرج - یازدهم

کلاس کنکور انسانی در کرج

زمانی که شروع به فعالیت در زمینه آموزشگاه کنکور در کرج کردیم، کلاس کنکور انسانی در کرج بسیار مظلوم واقع شده بود و تقریبا همه دانش آموزان از اساتیدی که در آموزشگاه های کنکور در کرج فعالیت میکردند ناراضی بودند. به همین دلیل اولا شروع کردیم به جستجو به دنبال بهترین اساتید ادبیات کنکور ، اساتید جامعه شناسی و اساتید منطق و دین و زندگی کنکور انسانی.

مثلا برای درس ریاضی کنکور انسانی توانستیم استاد بهاری ، غول ریاضی کنکور انسانی را پیدا کنیم. این استاد گرانقدر علاوه بر تجربه زیادی که در زمینه کلاس کنکور انسانی دارند، با اطلاعات به روز و کاملی که دارند میتوانند بهترین استاد ریاضی کنکور انسانی برای دانش آموزان باشند. سختگیری در پیگیری تکالیف، تکرار و تمرین زیاد و حتی برگزاری کلاس های حل تمرین از ویژگی های اصلی استاد ابولفضل بهاری است.

ابولفضل بهاری بهترین استاد ریاضی کنکور انسانی در آموزشگاه کنکور در مهرشهر کرج

درس تخصصی مهم بعدی در کنکور انسانی ، عربی است. درس عربی در کلاس کنکور عربی دوازدهم انسانی توسط استاد پرهام سامانی نژاد کارشناس ارشد زبان عربی تدریس میشود. در اینستاگرام مرکز تخصصی و آموزشگاه کنکور پرسا در مهرشهر کرج، نمونه تدریس و شرایط شاد کلاس های عربی استاد سامانی نژاد را به نمایش گذاشته ایم . همچنین نظرات دانش آموزان رشته انسانی درباره مشاوره های تخصصی کنکور انسانی در کنار شرایط پرسا در بهترین مرکز کلاس کنکور در کرج را برای علاقه مندان مشخصا منتشر کرده ایم.

تحلیل عربی کنکور

درس ادبیات کنکور انسانی در بهترین آموزشگاه کنکور در مهرشهر به صورت تضمینی به دانش آموزان ارائه میشود. استاد احمد بهزادی استادی بسیار نازنین است که تدریس کنکور کلاس کنکور ادبیات در پرسا بهترین آموزشگاه کنکور کرج را بر عهده گرفته است. این استاد علاوه بر روش تدریس بسیار زیرکانه و دوستانه است و میتواند آن حس ادبی لازم را در دانش آموزان کلاس کنکور انسانی بیدار کند.

بهترین کلاس کنکور ادبیات در آموزشگاه کنکور کرج

دروس فلسفه و منطق را در بهترین آموزشگاه کنکور کرج، استاد مدنی تدریس میکند. استاد محمدرضا مدنی را احتمالا از طریق اینستاگرام استاد فلسفه و منطق کنکور میشناسید. استاد مدنی استاد رتبه های برتر مثل 204 و 654 کنکور انسانی 1401 بوده است.

بهترین کلاس یازدهم انسانی در کرج

یازدهم انسانی به ویژه برای دروس حفظی کنکور انسانی بسیار حیاضی است. فکر کرده اید که میتوانید در سال کنکور که کلا کمتر از 300 روز آن را قرار است درس بخوانید، همه مطالب تاریخ ادبیات و قواعد عربی و آرایه ها و عروض و قافیه را یاد بگیرید؟ آنهم در وضعی که امتحانات نهایی دی و خرداد را هم در پیش دارید فکر میکنید میتوانید از پایه دوازدهم شرایط خوبی را برای خودتان رقم بزنید؟

برای شرکت در کلاس های یازدهم انسانی در بهترین آموزشگاه کنکور در مهرشهر کرج، به آدرس مهرشهر بلوار شهرداری، خیابان 200، آموزشگاه پرسا مراجعه کنید.

کلاس کنکور هنر در کرج

پیش از این به صورت تخصصی درباره شرایط برگزاری کلاس کنکور هنر در آموزشگاه کنکور پرسا در کرج توضیح داده ایم اما لازم میدانیم به اهمیت شرکت در این کلاس ها بار دیگر اشاره کوچکی داشته باشیم. کنکور هنر یک کنکور تخصصی است که بیشتر داوطلبان آن به صورت کاذب در این آزمون شرکت میکنند. یعنی مثلا دانش آموز کنکور تجربی داده و هدفش پزشکی است اما در کنکور هنر هم شرکت کرده و میخواهد فقط شانس خود را امتحان کند.

مشاوره و کلاس کنکور هنر در کرج

در چنین شرایطی کار انتخاب رشته شما خیلی راحت خواهد بود، چون احتمالا بسیاری از شرکت کنندگان اصلا انتخاب رشته نمیکنند، این درحالی است که برای کسب رتبه خوب باید با اشخاص بیشتری رقابت کنید. آن هم کسانی که دروسی مثل ریاضی را بسیار بهتر از شما بلدند یا مثلا نمره دروس عمومیشان از شما بیشتر بوده است. پس شرکت در کلاس های کنکور هنر میتواند شما را اولا با خیال راحت به سر جلسه بفرستد و ثانیا مشاوره کنکور هنر میتواند شما را با شرایط رشته های دانشگاهی و دانشگاه ها، آزمون های عملی و حتی بازار کار رشته های تخصصی کنکور هنر آشنا کند.

برای شرکت در کلاس کنکور هنر در مهرشهر کرج، عدد 5 را به شماره 09025646234 ارسال نمایید.

کلاس کنکور زبان در کرج

کلاس زبان های ترمیک و کتاب های زبان اینترچنج و امریکن انگلیش برای کنکور زبان فایده ای ندارد! هزار بار در مقالات مشاوره کنکور زبان تخصصی گفتیم و باز هم میگوییم، کنکور زبان ، کنکور است! درست مثل این میمونه که شما مثلا کتاب های متفرقه درباره زیست شناسی خوانده باشید و بگید که پس من میتونم زبانم رو صد بزنم و در کنکور تجربی قبول بشم!

خواهر عزیزم، برادر گلم اگر در کرج هستی و میخوای کنکور زبان تخصصی شرکت کنی، تو به کلاس کنکور زبان در کرج نیاز داری! بیشتر از اون هم به مشاوره کنکور زبان نیاز داری! فکر نکن که چون کلاس زبان رفتی یا فیلم های زبان اصلی رو بدون زیرنویس نگاه میکنی پس تو میتونی رتبه 1 کنکور زبان بشی! مگه با بلد بودن زبان فارسی میتونی ادبیات کنکورت رو صد بزنی؟

پس اول از همه با بهترین آموزشگاه کنکور در کرج تماس بگیر و درباره شرایط برگزاری کلاس کنکور زبان در کرج سوال بپرس و اگر تصمیمت جدی هست، همین حالا ثبت نام کن.

قیمت کلاس کنکور در مهرشهر کرج سال 1401-1402

درباره قیمت کلاس ها که ما به شما اطمینان میدیم هزینه کیفیت رو دارید پرداخت میکنید. اما صداقت از همه چیز مهم تر است و اینکه هیچ کس بدون در نظر گرفتن شرایط مالی ثبت نام نمیکند ، پس برای اطلاع از مصوبات جدید و قیمت کلاس کنکور در مهرشهر کرج سال 1401-1402 با شماره های مندرج تماس بگیرید و یا در کانال تلگرام مرکز مشوره تحصیلی کنکور آکو سوالات خود را بپرسید و یا از مشاوره رایگان کنکور در واتساپ برخوردار شوید.

آموزشگاه کنکور در کرج مهرشهر

آموزشگاه تقویتی مهرشهر کرج

پایه های هفتم، هشتم و نهم به یکی از چالش های دانش آموزان آنلاین تبدیل شده است.دو سال آموزش از طریق اپلیکیشن های اینترنتی را میتوان علت این افت تحصیلی دانست. ضعیف بودن پایه های ابتدایی نیز  از دیگر عوامل نیاز مبرم دانش آموزان به کلاس های تقویتی است.

به همین علت تصمیم گرفتیم در کنار کلاس های کنکور و فعالیت تخصصی به عنوان آموزشگاه کنکور در کرج، کلاس های تقویتی متوسطه اول را نیز به عنوان اولین آموزشگاه تقویتی مهرشهر برگزار کنیم.

کلاس تقویتی متوسطه اول در اولین آموزشگاه تقویتی مهرشهر کرج به تفکیک هر پایه برگزار میشود. مثلا در پایه های هفتم، هشتم و نهم میتوانید کلاس تقویتی برای دروس ریاضی، علوم و عربی کلاس تقویتی داشته باشید. البته اگر به فکر قبولی در مدارس تیزهوشان و خاص هستید میبایست کلاس های آمادگی تیزهوشان را شرکت کنید.

درباره کلاس های آموزشگاه تقویتی مهرشهر در ادامه توضیحات بیشتری داده ایم که میتوانید از طریق شماره های 02633406346 اطلاعات تکمیلی را کسب و در صورت نیاز به ثبت نام در دوره های آموزشی و کلاس تقویتی مقطع ابتدایی یا متوسطه اول بپردازید.

کلاس تقویتی متوسطه اول در آموزشگاه پرسا

پایه های نهم ، هشتم و هفتم جزو مقطع متوسطه اول یا همان راهنمایی سابق هستند. در این مقطع دانش آموزان معنای یادگیری درس های تخصصی را میفهمند و درس های زبان، عربی و ادبیات را به صورت جداگانه مطالعه خواهند کرد. در این میان کمتر دانش آموزی باتوجه به کلاس های زبان خارج از مدرسه در یادگیری زبان انگلیسی به مشکل میخورد. اما درس های عربی و علوم میتوانند در این فرایند آموزشی دانش آموز را با مشکل مواجه کند. به همین علت برای این دروس کلاس تقویتی ویژه ای در نظر گرفته ایم.

پایه هفتم و کلاس تقویتی در کرج

پایه هفتم اولین پایه بعد از دوران ابتدایی است و میتوان این پایه را شروع همزمان ورود به دنیای جدی تحصیل و نوجوانی دانست. به همین علت دانش آموز با تعریف هویت خود در مدرسه میتواند تا پایان دوران تحصیلش را تضمین کند. یکی از مهمترین مولفه ها برای تعریف هویت خود، میزان درس خواندن و نمره های کسب شده است.

با تقویت درس و کسب نمره های بالا رفتار دبیر و دانش آموز و حتی رفتار اطرافیان نزدیک دانش آموز با وی متفاوت خواهد بود و هر واکنش خاصی به این شرایط میتواند اثر گذاری عمیقی در روحیه فرد داشته باشد. پس اگر دانش آموز شما پایه هفتم است و در درسی مانند ریاضی یا علوم ضعیف است هرچه سریعتر برای رفع مشکل اقدام کنید تا دانش آموز دچار افت اعتماد بنفس و در نتیجه تعریف هویت خود در یک شخصیت ضعیف نشود.

کلاس تقویتی هشتم در کرج

پایه هشتم پایه آمادگی امتحانات نهایی است و برای قبولی در آزمون تیزهوشان نیز اهمیت دارد. تسلط کافی روی دروسی مثل ادبیات و ریاضی در این پایه میتواند کار را برای کسب نمره خوب در امتحانات نهایی نهم اسان میکند و حتی احتمال قبولی در آزمون های سمپاد با تقویت هوش در کلاس های هوش تیزهوشان را اسان تر از پیش میکند.

برای پایه هشتم کلاس های گروهی کمتر جواب میدهد. اگر دانش آموز قرار بود در کلاس هایی با جمعیت بالای 15 نفر درس یاد بگیرد پس دیگر چه نیازی به آموزشگاه تقویتی در کرج بود؟ پس شما برای تفهیم درس به یک معلم خصوصی نیاز دارید که همان مبحث مورد نظر را برای دانش آموز به درستی توضیح دهد.

شرکت در کلاس تقویتی نهم در کرج

در پرسا بهترین آموزشگاه تقویتی مهرشهر کرج، ما یک فکر بکر به سرمان زد. ترجیح دادیم در کلاس تقویتی نهم در کرج نو آوری داشته باشیم و کلاس تست زنی تیزهوشان را با کلاس های آموزشی ترکیب کنیم. سالهای گذشته شاهد این بودیم که دانش آموزانی در کلاس های تیزهوشان نهم به دهم ثبت نام میکنند که نه تنها آمادگی تست زنی و تقویت هوش تحصیلی را ندارند، بلکه نیاز دارند فرایند یادگیری مطالب از پایه هشتم تکرار و با کیفیت تر شود.

با همین هدف امسال نیز با اساتید تیزهوشان در تیم آموزشی آموزشگاه کنکور پرسا در کرج صحبت کردیم و برنامه آموزشی جلسات را به دو بخش تدریس تشریحی و آموزش تکنیک تست زنی اختصاص دادیم. آزمون های برگزار شده نیز میتواند در پیشرفت روند یادگیری و تقویت مهارت تست زنی برای آزمون تیزهوشان تاثیر گذار باشد.

ما چه در دپارتمان آموزشگاه کنکور در کرج و چه در آموزشگاه تقویتی مهرشهر کرج بر این باوریم که ایجاد عدالت و برابری آموزشی مهمترین رسالت وبسایت مشاوره تخصصی کنکورآکو برای دانش آموزان کرجی است.

کلاس تقویتی ابتدایی مهرشهر

نمیتوانیم این حقیقت را نادیده بگیریم که کلاس تقویتی ابتدایی واقعا کم طرفدار است و بسیاری از والدین ترجیح میدهند در خانه و با کمک دوست و آشنا مطالب سخت تر را به دانش آموز تفهیم کنند. اما این رفتار کمی مبتدی و تا حدی خطرناک است. شاید روش یادگیری ریاضی پایه اول و دوم ابتدایی برای دانش آموزان امروز متفاوت از آن چیزی باشد که من و شما یا حتی جوانتر ها در مدرسه آموزش دیده اند.

یکی از مشکلاتی که این دوگانگی ایجاد میکند همان مثال راه رفتن کلاغ و کبک است. دانش آموز تلاش میکند روش جدید را یاد بگیرد ولی به علت عدم آمادگی ذهنی نمیتواند این روش را کامل پردازش کند و در مسیر تمرکز بر روش تدریس جدید، جزئیات روش قدیمی را نیز فراموش و حتی گاهی با روش جدید قاطی میکند! این میشود یک دانش آموز کاملا گیج شده که فکر میکنید در درس ضعیف است و کلاس تقویتی ابتدایی هم نمیتواند به او کمک کند.

روش درمان را من به شما والدین کرجی میگویم! کلاس تقویتی ابتدایی در یکی از بهترین آموزشگاه های تقویتی کرج میتواند مشکل را حل کند. معلم هایی که برای آموزش کلاس تقویتی ابتدایی با دیدن دوره های آموزش ابتدایی، تجربه و مطالعه مرتبط، میتوانند ارتباط مطلوب را با دانش آموز برقرار کنند و با روش متناسب با شخصیت دانش آموز این مهم را انجام دهند.

کلاس های تقویتی ابتدایی آموزشگاه پرسا مهرشهر کرج برای پایه های اول تا پنجم به صورت تخصصی و برای پایه ششم به صورت ویژه تیزهوشان و تقویتی برگزار میشود. برگزاری کلاس های تیزهوشان ششم به هفتم برای دروس ادبیات، ریاضی، علوم و هوش است که به صورت ترکیب آموزش و تست زنی با اساتید تیزهوشان برگزار میشود.

قیمت کلاس تقویتی مهرشهر کرج

پرسا به عنوان یک آموزشگاه تقویتی مهرشهر کرج را با کلاس های کنکور و تقویتی پوشش داده است. ارائه خدمات به عنوان اولین مدرسه کنکور در کرج تبهر این مجموعه را در ارائه خدمات بیش از پیش کرده است. قیمت کلاس تقویتی در مهرشهر کرج باتوجه به پایه، استاد، تعداد جلسات کلاس، شرایط برگزاری کلاس و مدت قرار داد متفاوت خواهد بود. شما عزیزان برای کسب اطلاعات بیشتر بعد از رزرو وقت برای عقد قرارداد میتوانید به آدرس: مهرشهر، بلوار شهرداری، نبش خیابان 200 ، آموزشگاه پرسا مراجعه نمایید.

مهشید صالحی نژاد

مهشید صالحی نژاد مدیر تیم تولید محتوای سایت مشاوره تحصیلی هستم. سعی می کنم بهترین و با کیفیت ترین محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم.

نوشته های مشابه

‫5 دیدگاه ها

 1. اموزشگاه فرزانه 20 یکی از بهترین اموزشگاه های کنکور کرجه. خدمات بسیار زیادی مثل کلاس های اموزشی انلاین. اقساط بلند مدت. ازمون های رایگان. همایش های بسیار مفید برای جمع بندی مطالب هر ترم که به صورت رایگان برگزار میشه با برترین اساتید کنکور

 2. فرزانه ۲۰ بهترین آموزشگاهیه که رفتم… اساتید عالی و مشاوره های خوب

 3. سلام
  اگه می خوان زمان و زندگی و آینده ات رو بسازی یه سری به آموزشگاه پرسا بزن
  همه کادرشون فقط به نتیجه فکر میکن خدا رو شکر
  فقط یه سری مشکلات کوچیک هم هست
  من نتیجه لازم رو گرفتم بیشتر مشاوره محور هست
  بدرود

 4. آموزشگاه پرسا از همه نظر فوق العادس
  اساتید خیلی خوبی دارن من دو سال دانش آموزشون بودم

 5. آموزشگاه علمی کنکور پرسا یکی از بهترین آموزشگاه های کرجه با اساتید برتر کنکور که ریاضی رو به روش داستانی تدریس می‌کنه که باعث میشه مطالب قابل فهم تر به دانش آموز منتقل بشه اگه میخوای نتیجه خوبی بگیری برای کنکورت حتماً یه سری بزن
  09226332679

دکمه بازگشت به بالا